BMW

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > BMW

  • 00 Reagovat !

    foto

    29.10.03  23:06

    « To rbaron:

    (soráček, u příspěvku před tímhle jsem se nějak umáčkl :-) )
    Díky moc za ten tip s e30.de.. po napsání do jejich fóra se mi už ozvalo pár Němců, zdá se, že toho Kugelfischera se podaří sehnat....takže ještě jednou díkes, vytrhl jsi mi trn z paty ;)
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.10.03  23:04

    « To rbaron:

  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 29.10.03  10:21

    « Re: wrakáč

    dik za reakce, ted potřebuju nahradní díly na 324. Rok výroby osumdesátněco.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.10.03  20:30

    « Re: Visco-spojka ventilátoru

    rbaron: Noviny nerozseká, takže už natvrdo nespíná. Ještě chci zkusit ji doplnit olejem, ale nevím jakým. (hydraulický OTH-3, MGE-10...??)
    Nemáte někdo tušení, co se tam dává?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.10.03  06:58

    « Re: Visco-spojka ventilátoru

    venca_n: Visko by neměla téct, neměla by se mlít a neměla by udělat víc než otáčku zastudena. To nejdůležitější se ale testuje zatepla, srulovaný noviny při plně zahřátým chladiči by ji neměly zadržet, jinak je pryč.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.10.03  10:40

    « Visco-spojka ventilátoru

    Na E30 318i je visco-spojka na ventilátoru u chladiče.
    Jak odzkoušet její funkci, pokud je vymontovaná?
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.10.03  01:32

    « Bez nadpisu

    Jo, jináč jsem teda do diskuzního fóra na e30.de vznesl dotaz na toho "Kůgla", doufám, že se z mojí němčiny skopčáci nezblázní smíchy :).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.10.03  01:18

    « Re: Čerpadlo Kugelfischer

    Jéje a proč tedy tím fotem už dávno netěšíš oči bávofanoušků? ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.03  22:37

    « Re: Čerpadlo Kugelfischer

    to petr5: Ale vyfotil, měli právě sundaný víko ventilů...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.10.03  11:08

    « Re: Čerpadlo Kugelfischer

    To rbaron: Díky za info.To bávo je nádherný. Jen je trochu škoda, že jsi nevyfotil to hlavní pod kapotou ;)...vzhledem k tomu, jak to auto vypadá z venku, bylo by se na co dívat,nebo se pletu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.10.03  21:11

    « servis

    Ahoj, hledam kvalitni servis za rozumnou cenu. Mam E39 a potreboval bych vymenit ramena.
    za jakoukoliv informaci predem diky
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.10.03  23:14

    « Pro magica

    A ještě něco pro magica:


    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.03  23:12

    « Re: Čerpadlo Kugelfischer

    petr5: To fakt nevím, v auto kelly to asi nebude. Spíš bych se zkusil obrátit někam na e30.de, mají tam oddíl youngtimerseite nebo tak nějak a tam bys mohl něco najít.


    Mimochodem, koukni se, co jsem potkal před čtrnácti dny ve Švýcarsku v takové zapadlé dílničce v Aarau, kousek od Zürichu:

    [odkaz]

    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.10.03  22:10

    « Čerpadlo Kugelfischer

    Zdravím Vás,pánové, mám docela problém sehnat vstřikovací čerpadlo na BMW 2002 TII. Je značky Kugelfischer a to BMW je už veterán r.v. cca 1974 atd. Nevíte náhodou, kde by se (kdekoli v ČR, připadně Německu) mohlo válet? Díky za případné info, P.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.03  21:32

    « Re: Chlapi, poradte!

    magic: Ale vždyť víš, že to nevidím černobíle a že jsem Tě jenom tak pošťouch. Občas mi to totiž nedá, když vidím nějaký ty Themy a 164ky jak ten náš provoz zvládají s poloviční graciézností než pětkové bavory a vypadají jako ze smeťáku, ať se jedná o lak, spasování dílů, stav interiéru a vyčvachtanost motorů.


    Jaký jsou ty OMP brzdy? Dával jsi jenom kotouče a adekvátní segmenty nebo jsi měnil i třmeny, brzdové válce, dával stahlflex hadice atd?


    Ta moje bába dělá stovku za těch sedm a něco taky, ale v zatáčkách na tebe ani nemyslím, je to totiž cestovní kupé, ne čtyřkola do vraceček.


    Mimochodem, před čtrnácti dny jsme měli takovou erzetu s M5tkou od Strážného přes Prachatice, Netolice až do ČB. Je to tam zajímavý poježdění a známej to tam docela pekelně vodil, zajímalo by mě, o co by byla integrála rychlejší.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.10.03  14:52

    « Re: Chlapi, poradte!

    Tedy tvrdis, ze Talos z roku 1996 je na tom stejne jako ten tvuj Bavor? Tak si nekdy prijd prohlidnout ty moje, Jeden je z roku 89 (Delta Integrale, 215 koni, 0-100 za 5,7 s, stavitelny tlumice, 3 spery, brzdy OMP) a druhej z roku 95 (Delta HF, 193 koni, 0-100 za 7,25 s, elektronicky rizeny tlumice Bilstein, 1 spera). Ani jeden nevykazuje zadny z tebou popsanych zavad...asi sem divnej...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.03  02:04

    « Re: Chlapi, poradte!

    Ital? Po 7 letech je jich na tom většina stejně jako bavoráky po dvaceti. Lehkým počtem - třetinová kvalita :o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.10.03  13:40

    « Re: Chlapi, poradte!

    Auto sice mozna nemaze, nedrzi na silnici a vykazuje hromadu dalsich zavad, ale je perfektni. Co je u tebe teda spatny auto?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.10.03  08:06

    « Re: Prodám BMW 2800CS

    STAVROS: Tohle v pohodě přihlásíš jako veterána když už se Ti nechce přestavba a teď jsou ty předpisy o něčem úplně jiném, není problém s veteránem jezdit denně...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.09.03  07:28

    « Re: Prodám BMW 2800CS

    to red baron: no aby se s tim dalo i legalne jezdit, vypada docela k svetu
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…