Rubens Barrichello fan club

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Formule 1

  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.00  20:56

    « Re:

    Jakpakto, ze kdyz je vpredu Hakki se Schumim, tak vsem ujizdej? Vcetne HHF a Williamsu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.00  14:02

    « Re:

    Pole a celkem dobra jizda. Baryk jel slusne, ale zazrak to nebyl. Mimochodem Barrichelo ma 3 pole a vsechny ziskal se stestim diky promenlivymu pocasi, takze ja bych se zas tak nechlubil, uvidime na suchu nebo za stalyho mokra...
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.04.00  13:50

    « Bez nadpisu

    Se slabšími vozy?????? To mám srovnávat výkon Minardi a Ferrari, nebo co???? Narážíš asi na to, že s Rubensem držel krok Jordan a Mc Laren s Wiliamsem, to je pochopitelné, to jsou nejlepší 4 stáje, možná k nim ještě někdy patří Benetton, když mají den!!!! A Frentzen nejezdí vůbec špatně, jsou s Barykem asi na stejné úrovni, Heinz z má možná více zkušeností!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.00  09:54

    « Re:

    No jo, nevedel jsem to. Ja se radeji bavim o zavodech, protoze v treninku o nic nejde. Porad nekomentujes Barikuv vykon v porovnani se slabsimi vozy. Jinak jses celkem nervak.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.04.00  08:19

    « Bez nadpisu

    On nevěděl že mluvím o trénicních!!!!!!!! Pane jo, já tu celou dobu kecal asi o party po závodě, ne?????? Závod vůbec nejde srovnat, protože byly problémy s hydraulikou, motor neběžel tak jak měl a proto ta chyba, kdy ho předjel Davy a následně ten smyk!!!!!!!!Máš si někdy přečíst zprávy!!!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.04.00  22:16

    « Formule po Česku



    Neuplynulo ještě mnoho vody od otřesných zážitků při sledování „přímého přenosu“ z GP Brazílie
    Formule 1 na TV Prima a už je na světě něco podobného, i když pravda je že „kabaret Brazílie“ zůstane již
    zřejmě navždy nepřekonán.
    Tentokrát se jedná o sestřih závodu amerických formulí CART vysílaný 19.4 2000 na české verzi
    Eurosportu. Komentáře se zhostil Vladimír Dolejš. Bohužel z jeho projevu bylo cítit, že ho závod moc nezajímá a o CART toho neví mnoho.
    Jeho komentování spočívalo v tom, že dlouhé chvíle, kdy byly slyšet jen motory formulí přerušoval tím,
    že popsal to co vidí na obrazovce ve stylu:

    …….. „první jede xxxx, za ním xxxx a za ním xxxx a tak dále a tak dále“……..
    Aby to nebyla zas taková nuda, přečetl občas psané informace, které se objevují na obrazovce, tedy jaké se právě jede kolo a průběžné pořadí. Rozhodující moment závodu, kdy se Tracy z 12. místa dostal najednou díky žlutým vlajkám a zastávce v boxu na místo druhé aby nakonec vyhrál nechal prakticky bez povšimnutí.
    I když umím anglicky prachbídně, mohu tvrdit, že při sledování stejných závodů v původním znění
    jsem se dozvěděl daleko více. Proto aby komentář nebyl zas až tak nudný ho pan Dolejš občes zpestřil zkomolením jména, nebo záměnou jmen jezdců které sledovala kamera. Na závěr přenosu ještě přeložil frázi, kterou zřejmě slyšel v původním komentáři, že

    …….. „vítězného Tracyho to nechává naprosto chladným“……..
    , jenže nepochopil, že pro amíky to byla slovní hříčka kdy Tracy zůstal COOL – tedy chladný, ale zároveň jeho tým se jmenuje KOOL Green Team.
    A na závěr jedna perla, za kterou pan Dolejš nemohl a to když oznámil, že příští závod který se jede 30.4 můžeme sledovat na obrazovkách Eurosportu 10.5, tedy za 10 dní. Bohužel si myslím, že tou dobou již obrázky nebudou příliš aktuální. …….. Marsa@seznam.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.04.00  21:23

    « Re: Boda to Barrichello

    No dobry, dobry. nevedel jsem, ze mluvis o trenincich. Az se rozprsi v zavode, pak se bude rozhodovat. Nemyslim, ze je Barichello lepsi, nez Schumi ani na suchu ani na mokru. Proc nekomentujes jeho vykon v porovnani se slabsimi vozy??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.04.00  16:35

    « Re: Boda to Barrichello

    Hele Barrichello: proc se snazis dokazovat (si), ze Rubinho je lepsi nez MS ? Pokud si to myslis, je to tve pravo. Ale presvedcovat nekoho o tom, ze jedine tvuj nazor je spravny, to uz je divny, ne ? Samozrejme, v kvalifikaci byl Rubinho lepsi, proto se dostal na Pole. Ale jestli to bylo jen proto, ze MS nestihl zajet rychle kolo, tak to nelze brat jako dukaz "lepsiho ridice" !? Kdyz vezmes "srovnatelne" podminky, tak byl MS lepsi. Prokazuje to uz delsi dobu. Taky bych Rubinhovi pral lepsi formu a vysledky (hlavne aby ubiral body McLarenu), ale zatim na to (zda se) nema :-(
    Tim, jak se nechal predjet od DC (hlavne ten zpusob - jeho vlastni chyba), to dokazal.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.04.00  16:34

    « Re: Boda to Barrichello

    Je fakt, ze me tentokrat Ruby svym vykonem dost prekvapil a kdyz ho predvede casteji, tak mozna na nej zmenim nazor. Jinak jsem updatoval sve stranky na www.jaguarracing.cz - ale to co mi milacci predvedli, to jsem za dobu co jim fandim jeste nevidel. A to je Jaguar ma oblibena znacka uz od Brna 1983, pres prototypy apod. az dodnes. R1 je jako kdyz neni spravny Jaguar.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.04.00  14:58

    « Bez nadpisu

    A ta je nejdůležitější, warm up to je procházka růžovým sadem, tam bývá i Gene 3!!!!!!!!!!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.04.00  14:57

    « Re: Boda to Barrichello

    Zapomněl jsi na kvalifikaci - 2:2!!!!!!!!!!!!!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.04.00  14:44

    « Re: Boda to Barrichello

    Srovnani MS a RB:

    patek - RB byl lepsi, zajel svuj cas na suche trati, kdezto MS vyjel az za deste, takze to lze tezko srovnavat. Ale budiz, bodik pro Rubinha.

    Sobota - 1. MH, 2. MS, 3. DC, 4. RB - bodik pro MS - 1:1

    Nedele Warm-up: 1. DC, 2.de la Rosa, 3.Ralf S, 4. MH, 5. MS, 6. RB - opet bodik pro MS - celkove mi to vychazi tak nejak lepe pro MS (2:1) ?! A v zavode - Rubonho mel problem, tezko srovnavat, ale v nejrychlejsim case na kolo byl lepsi MS... Mozna to opravdu neni smerodatne, ale nemuzes prece tvrdit, ze Rubinho je Buh, kdyz se mu nahodou neco povede - zatim to opravdu nedokazuje stabilne (vlastne se nechal od DC predjet jako maly zacek)...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.04.00  12:39

    « Re: Boda

    Jo tak vono v pátek a v sobotu ani nekáplo, to jsou mi novinky, že jsem viděl v Tv, že lilo jako z konve, snad mi nechceš namluvit, že reportéři RTL kropili před kamerou z konve!!!!!!!!!!!!!!!!
    Žáddná demagogie, leda od tebe, Rubens byl v sobotu a v pátek lepší jak šumi a kdo bude tvrdit opak je zatemělý blázen!!!!!!!!!!! A že si špatně načasoval výjezd je jeho problém!!!!!! Čekal až nakonec a holt se mu to vymstilo!!!!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.04.00  12:06

    « Re: Král je mrtev, ať žije král!!!!!!!!!

    to Barrichello: problem v kvalifikaci u MS byl v tom, ze o (podle jednech o 0.1s, podle druhych o 1s) nestihl najet do sveho 4. mereneho kola (cili "spadl mu praporek" konce kvalifikace). Je to jednoznacne chyba jeho nebo tymove strategie - v teto kvalifikaci totiz kazde nove kolo znamenalo lepsi cas (alespon u tech, co to nez...li). Start mel MS dobry, ale MH se mu "pomstil" za DC z Imoly... A s plne natankovanym autem nemel MS sanci JV predjet (narozdil od RS, ktery jel na 2 zastavky). RB nejel nijak skvele, protoze se nechal DC predjet po sve chybe a nasledne nebyl schopen akceptovat jeho tempo (jeli na stejne strategii). Naopak, MS jel "na jistotu" (i kdyz podle mne az prilis opatrne) a dojel na "bedne" - takze vlastne vyzdimal maximum z te bidy, do ktere se (jedno ci vinou) dostal... A mam pocit, ze i ve volnych trenincich byl MS lepsi nez RB...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.04.00  10:04

    « Re: Král je mrtev, ať žije král!!!!!!!!!

    Jo, Jo, Rubens je fakt genialni. Frentzen a Button meli co delat, aby mu stacili. BTW : jak jsi prisel na to, ze je Schumi na vode mrtev a Rubens je lepsi??? Vzdyt neprselo. Minule jsi argumentoval, ze Rubens nemohl jet, protoze se mu na okruhu zabil krajan. Na tomhle okruhu se zase malem zabil Schumi, ale on jet mohl, vid. Kdyby se nezasekl za Villikem, byl byl se umistil lepe. Prestam, prosim, s tou demagogii.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.04.00  09:19

    « Bez nadpisu

    Rubens zastavil Hakkinena v sérii získávání dalších pole position a získal letos první pole pro Ferrari, poprvé také porazil šumáka v kvalifikaci!!!!!!!!! Bravo, jen ještě trochu štěstí je potřeba, aby vyhrál svojí 1 GP!!!! Držím palce!!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.04.00  09:15

    « Král je mrtev, ať žije král!!!!!!!!!

    Mám tím na mysli M.Schumachera jako krále jízdy na vodě, Schumacher byl patrně totálně z formy a Rubens a ostatní ho deklasovali!!! Novým králem je jasně Rubens Barrichello, jak už jsem říkal, Rubinho to na vodě opravdu umí!!!!!!! Je škoda, že v Brtánii nevyhrál, ten hoch má prostě obrovskou smůlu, zase technické problémy - hydraulika. Aspoň je vidět, že u Ferrari s tou spolehlivostí není také žádný zázrak!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.04.00  09:09

    « KAPITANCHAOS

    Hele, nechci tu nadávat, ale zřejmě jsi totální *!!!!!!!!!!!! Lez si do jinejch témat!! Ty jeden idi...!!!!!!!!!!!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.04.00  23:14

    « Lotus:

    Nechces taky skoncit jako tym po kterym mas nick???
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.04.00  14:23

    « Fik - biggest plechová huba on the world!!!!!!!!!!

Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…