Rubens Barrichello fan club

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Formule 1

  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.06  09:45

    « Re: Re: Re: Ultiman

    No dobře no, ono to taky Kimimu jelo nepatrně lépe.....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.06  12:49

    « Re: Re: Ultiman

    jiste ze nesel na 100% protoze by si na triko nevzal ho vyradit v poslednim zavode...ale aspon mu to nedal uplne zadarmo jako nekteri predesli :?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.10.06  11:16

    « Re: Ultiman

    Jo hezkej souboj to byl, to nikdo nepopírá, ale kimi do toho taky nešel na 100%, ale je fakt že tak na 85% jo.
    Jo copak Mektoun al mektoun, to prej je frajer, no tak má A1GP no. Dyt byl i tady v čr, v rámci toho brněnskýho závodu, resp. akce před jeho přípravou....
    Jo prej to tam měla Charouz pěkný, ve VIP >:D Vyprávěla mi jedna slečna co tam dělala hostesku :D
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.10.06  11:12

    « Mr.B

    No jo, Kimi se chtěl blejsknout, ale i tak mu tam místo nechal, zas uplně ostře do toho nešel....
    No jo, závod byl o šumim, Alonsovi a Massovi, na Buttona a další prostě nezbylo místo....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.06  19:02

    « Re: Re: Já ho chápu

    jestli byl hezci souboj za tuto sezonu nez ten MS vs RAI v brazilii tak sem se asi spatne dival...a ten predjizdeci manevr kterej nakonec schumi udelal...myslim ze nehral na to odejit se cti ale naposledy si poradne zazavodit...jinak od Ferrari je moc chytre dat schumimu nejporuchovejsi formuli za posledni ctyri roky >:D ...a maktum al maktum se docela vytahl s tim ostrovem...ikdyz porad nic oproti tomu ze ma svuj vlastni formulovy serial 8)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.10.06  10:51

    « Re: Já ho chápu

    Podívej se na Kimiho. Už je prakticky Ferrarista a přesto MS nic nedaroval zadarmo. V závodech se má závodit a ne dělat někomu místo.
    Jinak souhlas. Buton zářil a je škoda, že se mu dostalo docela malé pozornosti.
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.10.06  14:33

    « GP Brazílie - dva body

    Tak kvalda vyšla docela dobře, páté místo je slušné. Ale závod nic moc, na Fisiho sice moc neztrácel, halvně zpočátku, ale na přejetí to nebylo....Naopak Button zářil.....
    Ale lepší než nic, i když hvězdou závodu byl jiný brazilec - Massa. Snad příště...
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.10.06  14:31

    « Já ho chápu

    nechtěl být viník případné kolize na kterého by si ukazovali prstem - hele, on se mu pomstil za to u Ferrari. A stejně by ho předjel, Honda neměla potřebnou rychlost....
    Naopak šumi to ždímal do limitu, o nic mu už nešlo...
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.10.06  10:35

    « Bez nadpisu

    No, Barik mě docela zklamal tím, jak pustil MS. Už mu snad dvojku nedělá!
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.10.06  08:58

    « Brazílie

    no právě. Ale zas když se od nikoho nic nečeká, občas dokáže překvapit. Tak uvidíme...
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.10.06  15:03

    « Bez nadpisu

    No, vzhledem k jeho Brazilský smůle, bych nějakej extra výsledek nečekal. Ale třeba tu smůlu v Hondě dokáže prorazit.
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.10.06  09:38

    « Japonsko - další smůla

    hm, tak džaponsko zas trága, opět strkanec s quickem Nickem a výsledekm propad na poslední místo a z toho se v suzuce bez odpanutí víc jezdců zázraky dělat nedaj.....škoda.
    Doufám že Brazílie nebude do třetice všeho zlého......
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.10.06  11:26

    « čína - smůla nakonec

    No škoda no. Bratrovražedný boj s buttonem se nepovedl a k tomu po efektní vložce Takumy Kamikazzeho zbyl jen crash-test do heidfelda..... a z toho těžil Pedro. No ale lepší 3 body než nic....
    Sem zvědav na neděli v Suzuce.... domácí okruh by mohl Hondě sedět a Rubensovi taky...
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.09.06  11:08

    « Jinak další

    diskuzi bych prosil v tématu US CARS and trucks. Nechci tady tím zasírat tohle téma. Díkes.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.09.06  11:07

    « Iaccoca

    Lidi dyt vy ten Gogole a spol. neumíte používat ani na tyhle triviální věci, to je ostuda.
    To já sem vypátral už jinší věci....... :o)
    Ok, tak já ti to prozdradim. Ale jeho citáty tady neupoužívat, s tim sem přišel já.....Jasný???!
    [odkaz]
    Lee působil nejdřív u Forda, právě má zásluhy na Mustangu, jenže jeho novej program ohledně menších vozů a minivanů se Fordu nelíbil. Takže odešl ke Chrysleru, kterej byl v tý době v těžkym průseru a zase ho postavil back. A právě Voyager/Caravan je dnes jedním z nejúspěšnjších představitelů týhle kategorie...A to už několik let. A Iaccoca dostal řadu ocenění za jednoho z nejlepších manažerů....
    Mě se líbí jeho věta: Pokud si myslíte, že znáte lepší výrobek než náš, kupte si ho"
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 12.09.06  17:56

    « Re: Re: Lee Iaccoca

    to jsem zkousel jako prvni vec. zadat to do googlu. Pokud zadam citaty tak mi to najde miliony citatu, ale mezi nim zadnej od Lee Iaccocy pokud zadam Lee Iaccoca tak mi to najde stovky stranek, ale na zadny nemuzu najit jeho citaty. A pokud zadam "citaty Lee Iaccoca" tak to nenajde nic...
    + jo zajima me. Moc toho o nem zatim nevim, krom toho ze se "fušoval" do Thunderbirda a Mustanga a ze postavil Chrysler zpet na nohy. Navic me ty jeho citaty docela zaujaly...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.09.06  09:49

    « Re: Lee Iaccoca

    Dej si v Google citáty, a najdi se Lee Iaccocu. Tam to najdeš. Těch stránek je víc a nekdě je těch citátů více, někde méně...
    Proč? Tebe osoba Leeho zajímá? Nebo jeho působení u Fordu či Chrysleru?
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.09.06  09:47

    « Re: Iček

    Jo to má, since 1998 :D
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 11.09.06  22:56

    « Lee Iaccoca

    R.Barrichello: prsimte sorry ze to sem pletu, ale kam chodis na ty hlášky od Lee Iaccoca? Je to nekde na netu? nemel bys kdyztak odkaz?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.09.06  20:06

    « Bez nadpisu

    Zdravím všechny fandy F1, chci se jen zeptat, zda-li tady někdo z vás jezdí pravidelně na závody? jezdíme poslední 3 roky, sice je nás jen pár, ale zážitky stojí za to. Chtěl bych se zeptat na dojmy, případně problémy, čeho se vyvarovat, rady, ochota pořadatelů, domluva a tak.Můžu se podělit o rady a dojmy, ceny z Maďarska, Turecka, Monaka, Německa, Malajsie - vše osobní návštěvy. Předem díky. Chystáme se příští rok do Bahrajnu, tak když to vyjde, podělím se o zkušenosti. Ale navštívil jsem závody A1 v Dubaji a s Evropou se to nedá srovnat. Tak uvidíme, jestli to splní očekávání.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…