MINARDI FANS

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Formule 1

  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.08.05  09:06

    « Madarsko

    bohužel už tak dobré nebylo - v kvaldě sice Albers opět před oběma Jordany,ale Robert jen před Monteirem. No a závod bída, kolize a ještě problémy s hydraulikou. Ale vůz jezdí lepší, to upravené zadní křídlo a další drobné změny viditelně pomohly...
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.08.05  09:04

    « Kolize

    No řekl bych že Robert nechtěl JV pustit před sebe a ten se snažil za každou cenu ho předjet = kolize. On JV je někdy moc horkokrevný >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.07.05  10:46

    « Re: GP Německa - famózní závod

    Souhlasim. Jen by me zajimalo, co se presne stalo mezi Doornboosem a Jacquesem. V televizi jsem zahledl jen jak Jacques zezadu najel do Doornboose.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.07.05  06:56

    « GP Německa - famózní závod

    Dá se vystihnout dvěma slovy - byl jsem spokojen. Kvalifikace senzační - oba dva vozy před oběma Jordany, především bych chtěl pochválit Doornbose, odvedl dobrou práci na první kvaldu.
    Závod taky super - je tedy škoda kolize JV s Doornobsem, ale byl to pro něj první závod, to se dá omluvit.
    Albers jel super a konečně jsme díky němu dokázali porzit oba dva Jordany i v závodě. Porazit omláceného JV pak byl bonus navíc, který ovšem nelze počítat za valný úspěch :o)
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.07.05  09:20

    « Tak je to Dornboos

    Což je z diskutovaných jmen asi nejlepší varianta. Uvidíme, dva holandani v týmu, jsem zvědaví jak se pochlapí holandští sponzoři :o) Je fakt, že ti Albersovi platí dobře a je jich dost, takže by to mělo být OK.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.07.05  14:09

    « Bez nadpisu

    Snad se objeví někdo jiný. Doornboose taky neznám. Jen ne Nissanyho. Ten naboural kolegu při testech. Nevím, co by způsobil v závodě. Navíc by ho předjížděli už ve třetím kole. :(
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.07.05  13:20

    « Friesacher skončil

    Je to škoda, byl to talentovaný a rychlý jezdec, bohužel měl špatné sponzory. Ale Paula plně chápu, sedět na jeho židli, vyhodím ho taky. Jen jsem zvědav kdo ho nahradí. Doornboos by nemusel být tak špatný, Baumgartnera známe - spolehlivý ale pomalý. No a Nissany, to je hotová brzda, to by byl zlej sen >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.07.05  09:32

    « Re:

    Nic jiného se nedalo čekat. Za chvíli budou i před Jordanem, to je jediná útěcha. I sám Paul přiznal že se na voze musí máknout, jinak nemáme šanci na lepší výsledky. Jediné co mě potěšilo v posledních závodech, že vůz má konečně nové disky OZ a konečně stříbrné. Hned vypadá mnohem lépe než předchozí na černých!
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.07.05  10:57

    « Bez nadpisu

    Tak BAR už nás předběhl. A jsme zase poslední.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.06.05  10:34

    « Re:

    Přesně tak...
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.06.05  17:19

    « Bez nadpisu

    To je složitá otázka. Když jsem začal sledovat F1, fandil jsem Alainu Prostovi a upřímně jsem nesnášel Sennu. Ale nikdy nezapomenu, jak jsem se vrátil z nedělního výletu a taťka mi oznámil, že se zabil. Myslel jsem si, že si ze mě dělá srandu. To už Alain nejezdil a mě zaujala žlutá formule se zvednutým nosem. Takže jsem fandil Benettonu. Ale co odešel Schumi k Ferrari, tak už to nebylo ono. A pak přišla "bláznivá" GP na Nurburgringu. Nevzpomenu si na rok (1999?), ale vím, že šedé vozy Minardi měly šanci poprvé v sezoně bodovat. Luca Badoer jel na páte a Marc Gené na šesté pozici. Bohužel Lucovi pár kol před cílem vyplivlo auto a Marka v předposledním kole předjel Mika, takže nakonec z toho byl jen jeden bod. Tím, co tehdy předvedli, mě tak zaujali, že jsem jim začal fandit a dodnes jsem jim věrný. Od té doby se sice střídaly špatné roky s ještě horšíma a sedmé místo v poháru konstruktérů z roku 1991 asi hned tak nezískáme (tehdy na to stačilo 6 bodů ;-) ). Ale pořád se perou s osudem a snaží se i s minimem financí přežít. A pak, nebýt Minardi, tak kdoví kde by byli Weber, nebo Fisichella s Alonsem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.06.05  16:58

    « Bez nadpisu

    Já sleduji F1 od roku 1998 a ani jednou jsem nezatoužil fandit Ferrari. Mám rád soukormé týmy. Každý máme svoje favority. Začal jsem fandit stáji Stewart, ale poté co byla prodána Jaugaru jsem se soustředil výhradně na Minardi, kterému už jsem fandil někdy od konce sezony 1998.
    Nemám rád stáje, kde nejde o sport,ale o politikaření a kde si nejsou oba jezdci rovni (přiznávám dobrvolně že jsem fnadou Rubense). A nemám rád když někdo vyhrává pořád. Říkám to neustále dokola - Ferrari pozvedly kvalitní lidi a peníze. Mít jejich peníze, neztrácíme v kvalifikaci těch 5-6 sekund, ale polovinu. Mít stálý přísun těchto pněz, seženm a přetáhnem od jiných týmů ty kvalitní lidi a 5 let jsme někde jinde. Ovšem kde vzít ty peníze - to je u soukromého týmu problém. Minardi vždy bojovoalo o přežití, ale vždy do posledních sil, se sportovním duchem, smyslem pro čest a férovost. A tohle já oceňuji.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.06.05  17:56

    « Formule

    Nazdar lildi ja sleduji F 1 od 12 let , ale ani jednou jsem nezatouzil fandit minardi. Co k tomu vedlo vas. Ja fandim ferari a to i vdobach kdy byli vecna druzi protoze to tenkrat byla jedina staj co produkovali i auta co jezdi bezna po silnicích
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.06.05  15:07

    « Re: Re: Indy

    Michelin tomu dal pěkně na prd** >:D Ale FIA též...jasně, lepší 7 bodů než nic, ale ruku na srdce - byla tu šance na první stupně vítězů v historii a kdyby byla lepší strategie a chlup lepší vůz, nebyla to vůbec utopie....A to mě mrzí nejvíc...
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.06.05  15:05

    « Re: tempesti

    Děkujeme ale není k čemu gratulovat. K účasti a dojetí, leda možná k výběru správných pneu >:D To jedine. I tak dík
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.06.05  16:27

    « Re: Indy

    Ono to bylo mysleno lehce ironicky. Ta strategie byla katastrofalni. Na druhou stranu si myslim, ze nejeli na plno, ale snazili se dojet. Po par kolech bylo jasne, ze na ty pred sebou nemaji, tak jeli udrzbu. Lepsich sedm bodu, nez nic. Jinak to Michellin pekne po.... :'-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.06.05  11:56

    « for fans

    tak vám všem gratuluju k bodům,štěstí přeje připraveným..
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.06.05  11:13

    « Indy

    Hele, možná si budeš říkat že jsem blázen, ale ten závod byl naprostá fraška a pro nás ostuda jak Brno...Zpackaná strategie - kdo proboha vymslel aby Albers jel po 10-ti kolech do boxů???; Jestli to dělaj kvůli tomu aby v kvaldě porazil Naraina, tak je to špatně. Problémy v boxech - příliš dlouhé zastávky a kolo ztráty na Jordan....pche, nechci vědět jak bysme skončili v normálním závodě, propadák...Říkám to nerad - ale ty body jsme si vážně nezasloužili a nikdo z nich nemůže mít radost..Jen se vylepší čísla ve statistice....Moc mě to mrzí, ale je to fakt.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.06.05  10:24

    « Indy

    V to, že bude výsledek v Indy lepší než v Kanadě, jsem věřil. Ale že budeme mit 7 bodů... To jsem nevěřil že bude na konci sezony. >:D Jen škoda, že se nám nepodařilo dostat ani jednoho Jordana. :(
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.06.05  09:27

    « Kanada

    No chce to ještě zapracovat na nastavení a chtělo by to nové aerodynamické díly...A víc testovat no...Ale aspoň něco...Daří už se nám neobsazovat s oběma vozy poslední místa na startu, to je úspěch. Na USA jsem moc zvědav, kdyby to bylo jako loni, byla by to nádhera...Ale bude to hodně těžké..
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…