MINARDI FANS

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Formule 1

  • 00 Reagovat !

    foto

    18.09.05  19:23

    « re red bul

    A co Midland? Ten neni soukromy? Na druhou stranu Jordanu mam jeste mene rad, nez Williams. :?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.09.05  13:30

    « GP Belgie

    kromě kvaldy katastrofa, totálně prokoučovaný - špatná strategie (nevhodné gumy na začátku) a ještě smůla (albersovi zlobila převodovka). Přitom ten bod Monteira mohl být náš, jenže...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.09.05  13:29

    « RedBull

    Tak bohužel no. Nadešel den kterého jsem se bál že jednou přijde. Paule Paule, na jednu stranu ti musíme být moc vděční za záchranu týmu v roce 2000, ale tohle jsi nám neměldělat. Pokud nebyl nikdo lepší jako kupec, tak jsi měl počkat.
    Protože ti rakouští šašci nejenže tým přejmenují, ale přesunou i továrnu, repektive ji postí někdy kolem roku 2008.
    Paradoxem je, že v F1 bude jediným soukromýmtýmem Wiliams. A nikdy jsem ho moc rád neměl a asi mi nezbyde nic jiného mu mužačít fandit. :'-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.09.05  15:47

    « RedBull

    Jinak doufám, že to Paul neprodá RedBullu, to by mě nas*al, vidět RBR 2 -o to fakt nemám zájem. Objevili se zvěsti že se jedná o prodeji, tak doufám že to nevyjde.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.09.05  15:45

    « RE:

    Tak to bychom byli těžce v pohodě. Ale aspoň něco...
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.09.05  14:28

    « ztráta na Ferrari

    Škoda, že jsme stejnou ztrátu neměli loni. :'-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.09.05  10:32

    « Monza

    A ve stejné duchu dopadla i kvalda (škoda Albersovy chyby) a i závod, s tím rozdílem že před Narainem skončili oba naši jezdci a před nimi Monteiro. Ale ten rozdíl mezi námi a novým vozem který řídil Monteiro nebyl nijak zásadní. Potěšením je, že ztrácím jen necelou sekundu a půl na Ferrari >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.09.05  13:45

    « Re: 1. trenink

    samozřejmě ne 1. kvalifikace, ale trenink :*)
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.09.05  13:43

    « 1. trenink

    Tak 1. kvalda dle předpokladů. Christian porazil Naraina, ale Monteiro s tím novým autem trochu ujel. Uvidíme, jak se to dále vyvine.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.09.05  14:49

    « Testy v Monze

    Co říkáš na testy v Monze? Nic moc což?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.09.05  14:48

    « Re:

    No tak jsem to nemylel - ti co honí minuty jsou blázni - spíš jde o komfort a pohodlí. Ale to zas není za 6 litrů benálu >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.08.05  12:19

    « Bez nadpisu

    Tak ja to mam na klidnou jizdu. Mlada a bourliva leta uz mam za sebou. (Dacka by mohla vypravet, co jsem s ni delal >:D ) Ted uz jezdim klidne. Spech se stejne nevyplaci. Predjizdis kolonu, riskujes a nadezenes dve minuty. 8-s Ted jsem byl na dovolene a spotreba necelych 6 litru. No neber to.
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.08.05  10:43

    « Re:

    No, to bys frajer, ze starou v kabriu >:D
    Takže jsi vsadil na jistotu a zvolil nenáročné auto, no je fakt že ND jsou za smešnou cenu a je jich tu mraky no. No na normální ježdění to stačí no, pro "Radost z jízdy" jsou holt jiný auta", ale zas to vyjde dráže no
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.08.05  15:16

    « Bez nadpisu

    Upřesnění: Tím slovem starou jsem myslel rok výroby 1996. Ať si nemyslíš, že to je ten veterán kabriolet.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.08.05  14:11

    « odtajnění auta

    Mám Felicii. Starou, ale v dobrém stavu, za slušnou cenu. Na dáčce mi odešla jednička a jelikož by oprava stála asi 6000,- Kč, tak jsem ji odepsal. :'-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.08.05  10:01

    « Re:

    Jo, Jordany ztrácejí....no musíme doufat že tne vylešený vůz s označením B nasdí co možná nejpozději a že bude nespolehlivý, jinak bychom o výhodu asi přišli...
    Tak Daáčka se odebrala k Drákulovi? Co sis pořídil, jestli t nejni tajný?
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.08.05  09:53

    « Turecko

    jj super. Jordany zacinaji ztracet. Skoda, ze skoro nikdo neodpada, takze k bodum je daleko. :'-( Na nejakou GP bych se rad podival, ale v nejblizsi dobe to asi nebude. Dacia odesla do vecnych lovist, tak jsem si musel poridit jine auto a to me financne zruinovalo. :'-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.08.05  09:42

    « Turecko - další dobrý závod

    Opět před oběma Jordany v cíli závodu - tentokrát si připsal zářez Doornbos, musím ho pochválit, na nováčka jezdí dobře. Škoda Albersových problémů v závodě, mohli jsme porazit Jordany s oběma vozy. A škoda problémů Doornbose v kvaldě, i když nakonec byl na roštu 17 a Albers 15 (když vezeme v potaz maximum 14;15 tak to bylo docela ok)
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.08.05  10:12

    « Re:

    No jo, v Rotterdamu to muselo být fajn. Jenže to by člověk nedělal nic jinýho než někde jezdil a to by musel být rentiér. >:D No vidět Minardi a další na vlastní oči se dá při závodě, ono vypravit se na nějakou GP zas tolik nestojí, pokud je blízko (Německo, Madarsko, relativně i Itálie). Taky bych se někdy chtěl jet podívat
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.08.05  07:20

    « Bez nadpisu

    jj. skoda zavodu. A taky je mi lito, ze jsem nebyl v Rotterdamu. Sice bych se citil jako sardinka, ale videt Minardi na vlastni oci, je muj sen. Zatim jsem videl jen zluty Benetton MS a modrý Williams JV. Oba v klidu na vystave. :(
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…