Volkswagen CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Volkswagen

  • 00 Reagovat !

    foto MSdoplnky

    MSdoplnky 14.01.17  11:57

    « DOPLŇKY PRODEJ LEVNĚ

    Ahoj,

    nabízím tyto doplňky za skvělý ceny, v případě zajmu piště nebo rovnou objednávejte

    www.msdoplnky.webnode.cz

    Martin :-) :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Jiri-Domansky

    Jiri Domansky 26.10.15  21:06

    « Re: Re: Touran

    Úplně bych se vykašlal na pověst a vzal s sebou někoho, kdo autům opravdu rozumí, protože dnes se toho dá poznat opravdu hodně, ale pokud si to nevezmete ani na zvedák, tak se potom člověk nemůže divit. Taky je dulezitej pocet predchozich majitelu. Cim vic jich bylo, tim je vetsi sance, ze s tim jezdil nakej hulvat.
  • 00 Reagovat !

    foto dr-dyrthy

    dr.dyrthy 19.06.15  18:37

    « dotaz

    Zdar lidi mám dotaz sháním nový auto a mám možnost koupit golfa 4 za cca 40000 je to 1,4 z 98 roku ale má najeto 215000 km má to smysl koupit nebo na to mám * nemám s tímto motorem vůbec žádné zkušenosti (nevím kolik se stím dá najet než se motor rozsipe) měl jsem 1.9 tdi ale boural jsem tak sháním neco jiného za menší peníze
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.08.10  14:12

    « Re: Passat - nekupovat !

    Můj byl taky nový... :-( Stačí se podívat na hodnocení kvality na stránky JD Power a každému dojde, kde je dneska VW....
  • « 00 Reagovat !

    foto superkutil

    superkutil 26.08.10  13:16

    « Re: Passat - nekupovat !

    Máme ve firmě 2 Passaty a podobná zkušenost. A to byly kupovaný nový. Pomalu víc v servisu než ve firmě. Větší plečku jsem neviděl. A náhradní auto, VW Polo!!! To se fakt vyplatí.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.08.10  12:40

    « Passat - nekupovat !

    Ahoj, chtěl bych se tu podělit o zkušenosti s VW Passat Sportline 2,0 TDI. Auto je 4 roky staré, najeto 90 tis. Auto chodí do značkového servisu. Zklamání je pro mě veliké a nikdy si už VW nekoupím. Začalo to, že 3x přestaly svítit světla (demontáž světla trvá téměř 3 hodiny), dále odešlo palivové čerpadlo, vada klimatizace - nová řídící jednotka, odešlo vstřikování na jednom válci (takže mě ještě čekají 3 - to, že auto zůstane někde viset v poli je VW jedno, mění se postupně jak odejde) a nakonec to vyvrcholilo tím, že odešla převodovka DSG za 152 tis. Takže pro toho, kdož čtete tuto mojí radu, utíkejte od VW daleko. Kulanci mě servis sice po několikadenním dohadování a stěžování si na importu uznal u palivového čerpadla a vstřikování, ale co naplat...jen za kontrolu na 90 tis (brzdový kotouče a destičky) jsem dal přes 20 tis. A záruka mobility ? Výsměch. Náhradní auto až po 3 hodinách co Vás přiveze odtahovka...kdo by na něj taky 3 hodiny čekal že ? Pro mě VW už nikdy více...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.06.10  02:06

    « Kvalita vozu VW jde do pr....

    V americkem novem zebricku renomovane firmy J.D.Power ktera se zabyva kvalitou vsech vyrabenych vozu na svete ktere se dostanou na americky trh vytvorila opet novou tabulku(TGW - things go wrong) a VW je na tretim miste odspoda kde v NEkvalite ho predbehla jen Kia a Mitsubishi. VW ma odstrasujici kvalitu a 1 az 2% podil americkeho trhu. V soucasne dobe stavi novy zavod v USA na Mississippi a nema vubec co v nem vyrabet (na Golf a podobne miniatury jako je Jetta a Passat jim Amici kaslou), Polo by bylo neprodejne. Ostatne jsem ho novy projizdel a krom hlucneho motoru mne na nem nic nezaujalo. Touareg je neco tak strasneho, ze se na tom sundava cena aby to koupil aspon nekdo bez mozku.
    V kvalite budiz pochvalen Porsche, Merka, Lexus,Acura,FORD na 5. miste ve svetovem zebricku a jeho divize Lincoln a dalsi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.02.10  19:29

    « Mračítka předních světlometů za super ceny

    Dobrý den Vážení, jelikož tuning na tyto vozy je opravdu nelevná záležitost naše firma vymyslela naprostou tuningovou novinku a to samolepící mračítka předních světlometů. Tento produkt je user friendly, což znamená jak snadnou montáž a to do deseti minut, zaručuje dlouhou životnost a přesnou barevnou harmonii a v neposlední řadě také velmi příznívou cenu a to již od 199Kč. Vyberte si Vaše mračítko na GOLF IV Pokud budete mít zájem lze vyrobit produkty v červených a modrých odstínech, na skladě máme zatím pouze černé a bílé. Více na [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.01.10  22:11

    « Re: new beetle

    Hňup?Tak jen pro zajímavost:Prodej v Evropě za období Leden - Září 2009,1.místo VW s cca 1 200 000 prodaných vozů.To dle tvého názoru je v Evropě přes milion hňupů?
  • « 00 Reagovat !

    foto JOB

    JOB 02.12.09  23:07

    « Re: new beetle

    Hmm,opravdu hodnotnej příspěvek.V čem jezdíš ty ? Nebo v čem tě vozí táta ? >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.12.09  15:21

    « neskutecne

  • « 00 Reagovat !

    foto pocitac

    pocitac 26.11.09  16:00

    « Re: new beetle

    JÁ BYCH CHTĚL jen podotknout že VW si může koupit jen hňup... Poruchovější auta jsem nezažil a do němců by nešlo plno mých kolegů autoopravářů.. Dokonce jeden zaměstanec této nj. automobilky prohlásil: No co, autoservisy se taky musí plnit... Prostě německý auta=šity
  • « 00 Reagovat !

    foto Johnny-M

    Johnny_M 01.11.09  14:12

    « Re: new beetle

    Ahoj, napříč by se vejít mohla, ale je to mnoho, spíš bych doporučoval sklopit zadní sedadla a prostrčit to dopředu, moje lyže se mi tam vejdou a to mají taky cca 190 cm.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.06.09  19:52

    « new beetle

    dobrý večer přeju,
    chci se zeptat na názor, popř. zkušenosti.

    uvažuju o koupi new beetla, prostě mi to auto přirostlo k srdci ;-).

    tuším ale zradu co se týká místa.
    často jezdím na hory a tak bych potřebovala vecpat na zadní sedadla 2 snb prkna.

    vlezou nebo nevlezou ???? (cca 190 x 30 cm)

    díky.e.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.03.09  09:35

    « VW polo 1.4 family plus

    ahoj ma tu niekto z vas VW polo 1.4,family plus?mohli by ste poslat nejake nazory na to auto?vopred dakujem
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.06.03  22:32

    « Re: Mám si koupit Passata

    podla mna je najlepsia volba Honda Accord.Ma vykonne a pruzne motory(VTEC je VTEC),je priestranna, a v kvalite je uz lepsia ako VW.O spolahlivosti japonskych aut asi pisat nemusim...
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.06.03  10:17

    « Bzucak pri startu motoru

    Mam VW Golf III (1,9 TD) a pred startovanim se mi pri otoceni klicku nekdy ozve bzucak. Vetsinou se intervaly bzuceni prodluzuji (kdyz startuji poprve, podruhe, potreti, ... ), potom prestanou a zase nejaky cas nic. Nevite nekdo cim by to mohlo byt, resp. co to bzuceni znaci? Diky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.06.03  11:27

    « Passat TDI

    koupil jsem Passata TDI vykon 85kW.Je to kombik a 4motion.Mate nekdo zkusenosti s timhle motorem,jak jede,jaka je spotreba atd.Predem dik.
    TomasX
    vyzkum.cr@centrum.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.06.03  09:05

    « Re: Touran

    porovnával jsem obě auta s dieselem, tak aby výkon byl slušný. U SW dává motor 88kW u Touranu 74kW, ale po přečip dává 95kW. Potom při výbavě s el.okny a klimou vychází Touran cca 800tis. u SW je cena 700tis. Je otázka, jaký bude rozdíl cen při prodeji. Pokud by se na to člověk díval cenově, je skutečně SW levnější.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.06.03  23:36

    « Re: Touran

    hej,hej , ja som tiez vselico pocul , ale nie vsetko sa zakladalo na pravde...
    btw. HDI 66KW je to najslabsie co sa do SW dava, pricom kazdy predajca jasne povie ze ked v tom clovek chce pernamentne vozit vacsiu zataz (napr. 7 ludi) tak tam treba dat dvojliter (to iste by som ocakaval od VW)...
    ...k tomu dielenskemu spracovaniu, nemam rad ked vyzeraju niektore auta ako lego (rovnake tlacidla, spinace a pod.) , napr. ceske (Fabia, Octavia)...
    Netvrdim ze VW nema spolahlive auta , len pri porovnani ceny to je priepastny rozdiel. Hned prvy problem u VW je ze je k dispozicii iba 1.6 (benzin) motor , co je naozaj velmi slabe... Diesel je sice aj dvojliter ale cena je mierne povedane vysoka.
    Takze pri porovnani diesel-ov v maximalnej vybave , mi vyslo toto: Touran Highline (2.0TDI)pri roznych kombinaciach vybavy je vzdy okolo 1 milion CZK. SW (2.0HDI) tiez pri roznych kominaciach do 800.000 CZK. Takze tolko k cenam, nebral som do uvahu kozeny potah a navigaciu , ale tym by sa ceny este viac navysili (v neprospech Touran-u) Pokial by sa jednalo o benzinove 1.6 tak cena je u obidvoch aut o 100.000 mensia...
    Odhliadnuc od toho ze SW ma celopresklennu strechu a Touran 6 stupnovu prevodovku (naozaj dobru) , asi nie nahodou 307 vyhlasene auto roka (2002) , Touran krabica ale maximalna , tak uz k tomu nemam fakt co dodat. Snad len to ze to je moj nazor a kludne ho zkritizujte...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…