Volkswagen CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Volkswagen

  • 00 Reagovat !

    foto

    06.04.00  20:36

    « Tak se nam to... - 1,8T 110 Kw

    Tak se nam zadrelo turbo na Passatu a jeste musime menit poloosu! Stejne tomu motoru i auto duveruju! Proste to s tim turbem jeden kolega trochu prehnal na ceste do Nemecka! Holt si musi vzdy odpocinout.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.04.00  09:58

    « VW GOLF

    Lidi nevíte jestli je možné použít sedačky z GolfIII do GolfII? Tzn. jsou tam stejné lyžiny? Díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.03.00  10:55

    « Re: Nový SHARAN-facelift

    ten predok mohli spravit trochu lepsie, totalne
    to pripomina nove Polo, Galaxy sa mi paci omnoho viac.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 20.03.00  18:00

    « Bez nadpisu

    Anete na takový lidi, kterí neví co vypustí z úst vůbec nemá cenu reagovat. Takovej se tady objeví jednou za půl roku a pak je zase klid
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.03.00  09:06

    « Re: co to?

    Možná, kdyby jsi četl pořádně, tak by jsi tohle nemohl napsat. Jsem blázen do golfů III a IV a pouze jsem konstatovala skutečnost, že kamarád narazil na dost poruchové Polo a byl rád, když ho prodal - netvrdím, že jsou poruchová všechna.
    Navíc nechápu, proč podle tebe tady všichni jezdíme ve 120 a feliciích - existují i jiná auta...
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.03.00  11:09

    « co to?

    Jak to tak tady ctu, tak se nestacim divit co to jsou tady za kecy. Tohle je VW club a ne VW anticlub. Kritika podvozku POLA, POLO 2 roky stare, ktereho sa rad zbavil? Ja sem mel POLO 1,4 95, od noveho jsem najel 80tkm, stalo na mrazu -20, nijaka zvlastni starost, super akcelerace, 175 v hodine, supr sportovni tlumeni a hlavne zadnej servis potrebnej. To se neda s vasema 120tkama a feliciema srovnavat, to je nemecka kvalita. Fotr jezdi s ruznejma passatama a golfama a tak uz asi 18 let a nemenil by, leda za BMW nebo AUDI, ale to je prece ina kategorie. POLO stoji jako 3platy v nemecku, tak co?
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.03.00  20:26

    « aha...

    Nemyslím ,že by u nás VW extrémně vybočoval z řady z hlediska poruchovosti. Každá automobilka má svoje slabiny. Např francouzská auta mají vadná ložiska, Ford má nekvalitní laky, Italové tenké plechy, Opely motory, které mají papírově o mnoho více koní než-li pocitově..... Na každou automobilku se dá něco ušít.... Jo a k SHARANU a jeho faceliftu, je to prostě skvělé, jenom jsem ho ještě neviděl zezadu. Předek je však pecka a doufám, že PASSAT půjde v SHARANOVÝCH šlépějích.
    Také připravovaný TRANSPORTER na společné platformě s MB VITO vypadá dokonale..... Mně se auta koncernu VW moc líbí a myslím, že tato automobilka se za několik málo let bude řadit na stejnou úroveň jako BMW, AUDI a MERCEDES.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 16.03.00  15:07

    « Bez nadpisu

    Jo - já nechci rejpat, ale takový seky jsou možný jen u VW.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.03.00  13:51

    « VW Golf 1.9 TDi

    Abych též přispěla do diskuse - můj ex-přítel měl III generaci Golfa 1.9 TDi - spojlery, folie, nová přední maska, elektrony, tuning motoru - prostě radost se podívat a povozit se.
    Na druhou stranu měl kamarád Polo, myslím že tak max. 2 roky staré, kupované nové, vrazil do něj dalších 40 tisíc na opravách a ve finále byl rád, že se jej zbavil.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.03.00  13:48

    « Re:

    Je to dost hrůza, když taková značka jakou Audi je pustí na trh polotovar. Design je sice super, i když nejdřív se mi nelíbila ta hliníková kostra, ale za pár si člověk zvykne a začne se mu to i líbit.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 15.03.00  08:55

    « Bez nadpisu

    A co říkáte na konstrukční vady u TT?
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.03.00  14:52

    « Nový SHARAN-facelift

    Jak se Vám líbí faceliftovaný SHARAN, který byl představen v Ženevě???
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.03.00  20:15

    « podvozek pola...

    ..jsi trochu napřed , protože podvozek Fabie dostane POLO až v další modelové řadě, protože tato je jen mezityp!!! I když POLU pár cm. na délku oproti Fabii znatelně chybí, tak GTI od POLA se sériově montovanými Bilsteny je jeden z nejlepších malých GTI vozů. Pokud jsi jel Kingu v 1.0 - 1.4 tak O.K. Já jsem si měl možnost minulý týden sednout v Deutschlandu do GTI-čka, a mám li srovnat s předchozí řadou, tak je nové pólo absolutní Bomba a to i přes to, že nemá rozvor Fabie. Motor je odladěn stejně skvěle, jako byla kdysi odladěná GTI jednička (1978) bez katalyzátoru a smechanickým vstřikováním. Zajímavé je, že nikdo nekritizuje cenu jako u Fabie? Dát přes pětset kolíků za trpaslíka..... to by musela bejt ženská móooooooc hodná.(naštěstí všeobecně hodný nejsou) :o)
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 08.03.00  10:13

    « Bez nadpisu

    Kingu teď si rejpnu - Není ten podvozek stejnej jako u Fabie(tak hojně opěvovaný). Ale jinak máš pravdu - stojí za....
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.03.00  07:53

    « VW Polo GTI

    Nove polo? Brrrr. Super motor, ale tak mizerny podvozek uz jsem nevidel dost dlouho.
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.03.00  13:59

    « motor

    musim pochvalit motor 1,8T, je to fakt sila. Isiel
    som stym v Octavii a v Passate. U Passatu sa mi
    zdal ten motor trochu tvrdsi, ale inac to bolo super.Keby som si kupoval Volksvagen,tak len s
    1,8T (popripade Passat 2,8) alebo si pockam na
    1,9TDI (150 koni) a 2,5 TDI (180 koni).
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 02.03.00  11:43

    « Bez nadpisu

    Tak sem taky napište něco hezkýho. Dyť určitě se najde taky něco pěknýho na VW. Mě by to opravdu zajímalo. Kritiku všichni znají - tak te´d pozitiva(podložená). Jen doufám, že to tu nezmrzí...
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 01.03.00  23:53

    « Re: První příspěvek do diskuze Volkswagen Club!!

    mne sa ten golf paci. znamy ho ma, a pindal na take veci, ze zakladna verzia je trojdverova, a uz ked chces zadne dvere tak priplatok cca 70.000sk, no nehorazne volaco. a podobne je to aj s vybavou, proste klasicky nemecky styl. a preto mi aj vw lezie na nervy.
    stary zlaty chrobak...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.03.00  21:38

    « Re: První příspěvek do diskuze Volkswagen Club!!

    Nie, nebudeme útočiť! Myslíš ten nemecký odpad menom VW? :-) Zastrel Piecha a možno sa bude dať o niečom diskutovať.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.03.00  21:03

    « První příspěvek do diskuze Volkswagen Club!!

    Vítám Vás všechny ve Volkswagen Clubu!
    Doufám, že zde v budoucnu budete nacházet samé zajímavé informace a že se se všemi podělíte se zkušenostmi s vozy Volswagen. Už nyní je mi jasné, že se tu setkáme s mnoha kritickými názory, ale to k diskusi určitě patří. Rubrik o Passatu už tu bylo hodně-hlavně těch kritických, a tak jsem se rozhodl založit téma o všech Volswagenech!! Doufám, že na mě nebudete hned útočit! Zároveň Vás všechny zvu na nové stránky www.volkswagen.cz
    PIŠTE PIŠTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…