Auta s proslou homologaci

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Rally

  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.06.00  21:54

    « Re: hobby

    Na valašce určitě.Pak chci ještě kopnou a když dám brzo dohromady prachy na motor,tak i nějaký závod do vrchu v Odrách.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.06.00  12:16

    « Re: hobby

    Pojedeš Broňo na nějakém sprintu jako předjezdec? Třeba na Valašsce?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.06.00  23:34

    « Re: hobby

    Jo Němec.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.06.00  22:58

    « Bez nadpisu

    MiraEskon: Treninky nemusim a navic uz mam domluvene schuzky na Autotecu. Zadne auto nemam(ani normalni ne) (to vis, my studenti tech penez zase tak moc nemame...), ale mimo jine se celkem dost zajimam jak o klasicky rallysport, tak i historiky a specialy. Budes na tom Ecce Homo i v nedeli? Jestli jo - mas mobila (kdyztak posli mailem na PLuto@post.cz).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.06.00  13:33

    « Re:

    To PLuto: to s tim Dantim je smutny. Na Ecce uz jedu 10.6, na treninku je cas si poradne prohlidnout auta (nejradsi mam skupinu H). PLuto ty mas nejake auto skupiny B nebo neco podobneho?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.06.00  13:01

    « Re: hobby

    Broňo, kdo ti dělá motor? Němec ze Zlína?
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.06.00  00:00

    « Bez nadpisu

    MireEskon: Ecce Homo se jede 11., 10. je pouze trenink. V nedeli tam urcite budu, kdyztak se muzem sejit. Ovsem nevim jake to bude s ucasti po smrti Dantiho.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.06.00  22:47

    « Re: hobby

    Bohužel nebudu. Mám teď dost práce a navíc mi odešel motor,tak že potřebuji sehnat urychleně blok z 2106 a udělat nový.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.06.00  08:08

    « Re: hobby

    Taky bych se přijel podívat, ale 10.6.2000 se jede Ecce Homo.
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.06.00  00:00

    « Bez nadpisu

    Na tu akci 10.6. jet nemuzu, protoze uz mam domluvenou schuzku na Autotecu. Ohledne te Koprivnice - chtelo by to trosicku zverejnit, ne jen tady na MotorCafe ci podobne. Nadhodit neco presnejsiho - priblizne datum, priblizne cenove kalkulace, format zavodu apod.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.06.00  23:34

    « Re: hobby

    Broňo, toho 10. 6. v tom Frenštátě, nebo přesněji Trojanovicích budeš? To pořádáš ty nebo Galia jako loni? Když tak bysme se tam mohli setkat a pokecat o závodních ajutech. Mám to kousek.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.06.00  23:17

    « Re:

    Nepadá ,ale zatím jsem nedal dohromady potřebný počet lidí.
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.05.00  23:04

    « Bez nadpisu

    Takze ta Koprivnice ci neco podobneho pada?
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.05.00  22:45

    « hobby

    10.6.2000 se ve Frenštátu pod Radhoštěm jede na upravené motokárové trati závod.prohlídka tratě od 9.00 start 10.30.startovné :vlastní auto 200
    zapůjčený soutěžní favorit 600 motokáry 150Kč.Délka okruhu cca 700m.Bližší informace na tel:0602 858005.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.05.00  23:36

    « Re:

    Myslím že to není špatnej nápad , těch posádek se určitě sejde daleko víc než 50 .
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.05.00  23:18

    « Bez nadpisu

    No konecne nejaky konstruktivni navrh. Kdyztak bych zkusil spusit nejakou webovou stranku, kde by se daly najit nejake ty informace a muzem se pokusit dat to nejak dohromady. Co vy na to?
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.05.00  22:15

    « závody

    Zjištoval jsem kolik stojí jeden den pronájmu polygonu v tatře je to asi 70.000Kč což by nebyla
    taková hrůza když se to rozpočítá na min.50 aut.Samozřejmě + nějaká časomíra ,lékař atd.
    já už mám asi 6 posádek.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.04.00  13:46

    « Re: Ver si, cemu chces...

    Ty magic,tys nepochopil o čem je řeč.Ty motory jsem nadhodil jako příklad,který se nedá srovnávat,protože ten turbo byl jako béčka a dnešní motor je jako WRC.To je něco podobného jako bys srovnával Blériota s Jambojetem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.04.00  12:54

    « CMT?

    Mimochodem, cmt, jsi ten soutezni jezdec Stanislav Chovanec?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.04.00  11:56

    « Re: Ver si, cemu chces...

    Mimochodem, ladao, dobry primer a dobre srovnani. Ano, i tvrzeni ze dnesni 3,0 atm. jsou silnejsi nez Turba je stejne nesmyslne, jako tvrzeni, ze dnesni WRC jsou rychlejsi nez B. A prece jsou casy cim dal lepsi. On je problem v tom, ze po deseti letech jizdy s QuattroTurbo jezdim uplne jinak, nez ten prvni rok. A kdo do toho po roce sedne a je stejne rychly jako za dalsich 9 let, tak je u me divnej.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…