Auta s proslou homologaci

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Rally

  • 00 Reagovat !

    foto

    19.01.00  00:00

    « Bez nadpisu

    No, ja vas chtel nejak probudit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.01.00  11:23

    « Re: Pluto

    Žijeme, žijeme, ale jsme zavaleni prací. Máš nějaký konkrétní nápad?
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.01.00  10:10

    « Bez nadpisu

    Zijete vubec?
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.01.00  23:37

    « Bez nadpisu

    Uzivatel: Posledni prispevek jsem nepochopil.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.01.00  12:40

    « Re:

    No ja sem se npsal prispevek a pak nic noooo. ja neznam toho kdo to zalozil
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.01.00  01:47

    « Bez nadpisu

    Tak se pokousim ozivit tuto stranku. Zijete vubec?
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.12.99  21:48

    « Pomoc

    Ahoj Brono,muzu pomoc jak s propagaci klubu tak s umostenim jeho stranek. Vse by se delo v ramci meho serveru. Kontak na mne je e-mail: rsautorevue@rsautorevue.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.12.99  21:45

    « Re:

  • 00 Reagovat !

    foto

    19.12.99  22:13

    « Bez nadpisu

    Ja si myslim, ze by prave resilo. Urcite by bylo skvele podobne zavody "prifarit" k soucasnym, ale bude problem. Do normalnich rally by to zatim asi nechteli a o SprintRally bude nejspis takovy zajem, ze budou muset odmitat i normalni. Kazdopadne s tim urcite pujde neco udelat, pro zacatek by to chtelo dat alespon nejaky zevrubny seznam do hromady. Ohledne tech inzeratu by stacilo hodit to i na inet na nejake stranky o rally (www.rallysport.cz,go.to/rallyweb apod) a nejake noviny by se take nasly. RSM je moc drahy. Pokud bude zajem, tak bych ty weby mohl domluvit. Co vy na to?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.12.99  09:48

    « Re: Novy clovicek

    To je fajn ale co proto mam udelat. Kdyz si par lidi postavi takovyhle auta toak to jeste prece nic neresi nebo jo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.12.99  10:38

    « Re: Novy clovicek

    Jde tady o nějaký klub automobilů s prošlou homologací a to i aut třídy B. Iniciativě se určitě meze nekladou, nápady jsou netrpělivě očekávány. Pokud by se totiž dalo dohromady víc aut s prošlou homologací, bylo by údajně možno u nás vypsat stejnou hobby třídu jako na slovensku. Šlo by vlastně o vcelku levné závodění a určitě i atraktivní. Pak je možno pořádat různé srazy a amatérské závody atd.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.12.99  09:59

    « Bez nadpisu

    Napad je to skvely, treba v Madarsku uz neco podobneho existuje. Soukrome pro Martina: vis, kdo jsem?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.99  19:02

    « Novy clovicek

    Ahoj kluci,
    taky se mi ten vas napadek libi, jen jaksi nechapu o co tady jde. Pokud mi priblizite co mate vlastne v planu, mozna bych mohl byt uzitecmy. Jsem sice jeste na skole takze nemam prilis casu a moznosti se sportem vice zabyvat,ale nejak uz bych do toho mel skocit.. Karel
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.12.99  17:53

    « Bez nadpisu

    Ahoj kluci,
    jmenuju se Martin a jezdím automobilový slalom. Váš nápad s nějakou akcí a se založením fanklubu skupiny B se mi moc líbí, takže Vám nabízím také svou spolupráci. Bydlím ve Zlíně, ale přes týden jsem v Brně ve škole. Jo, taky sháním nějaké auto na slalom(může mít taky prošlou homologaci a nejlepší by bylo něco malého např.: Peugeot 205, Renault 5, Mg Metro atd.) můj e-mail: musela@email.cz
    Zatím čau
    Martin
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.99  12:44

    « Re: Hobby rally

    Udělat nějakou akci je dobrý nápad. Nabízím ti svou pomoc při organizování. Ty jsi ze Vsetína, že. Pamatuju si tě z Valašky. Já jsem z Rožnova p. R. a zabývám se sport. úpravami aut. S časem na tom nejsem taky nejlíp, ale snad si ho najdu. Co se týče reklamy v RSM, nebyl by to problém, ale je to dost drahé.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.12.99  23:23

    « Re: Hobby rally

    Momentálně moc času nemám,ale na jaře chci udělat nějakou akci na bývalém slušovickém polygonu.Teď bychom mohli dát inzerát třeba do RSM.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.12.99  12:01

    « Re: Hobby rally

    No, ja myslim, ze by se mohlo jednat o jakekoliv soutezni auta, a to jak skupiny B, tak A nebo N. Je tu ovsem problem s tim, ze o nasi iniciative zalozit nejaky CLUB moc lidi nevi. Nemas Broňo nějaký nápad, jak získat víc příznivců.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.11.99  23:31

    « Re: Hobby rally

    No konečně se ozval příznivec .Už asi dva roky se snažím dát dohromady nějaký CLUB ,ale nikoho jsem nenašel,kromě K.Jirátka.Mi se jedná hlavně o vozy
    skupiny "B",ale třeba i takový vůz jakým byla škoda garde s ladovým motorem.Já vlastním Ladu VFTS s kterou si zajedu akorát předjezdce na valašce a toje všechno.
    Doufám že se podaří dát dohromady alspoň nějaký club.E-mail tatyrek@vs.inext.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.11.99  17:59

    « Oprava

    Samozrejme jsem zapomel uvest svuj e-mail: d9chovan@ite.fme.vutbr.cz. Takze cekam na vase napady na zalozeni nejakeho FAN CLUBU apod.
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.11.99  17:57

    « Hobby rally

    Jak jiste vite, je od roku 2000 na Slovensku vypsana trida HOBBY RALLY. Vzhledem k moznosti vypsani teto tridy i v nasem mistrovstvi bych byl rad, kdyby se mi ozvali vsichni, kdo vlastni provozuschopne soutezni auto s proslou homologaci. Myslim, ze je skoda, aby se auta typu Skoda 130LR, Favorit, Vaz, Sierra Coswort, Eskort Cosworth atd. povalovala nekde ve stodolach, kdyz se muzou ukazat divakum. Nebo ne????????
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…