Zajímave auto

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Veteráni

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.06.10  02:21

    « Re: Shelby Cobra

    Shelby Cobra se vyrabela v Britanii v 60.letech pak to skoncilo a Ford pokracoval v USA a v r.2004 predstavil Shelby Cobru na autoshow tady v Detroitu. Po nem prisla znama Ford GT-40 a dnes se vyrabi v provedeni Cobra Mustang.

    Odkazy:
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    thyronx@seznam.cz (zamestnanec Ford Motor Co Detroit
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.02.08  15:26

    « Shelby Cobra

    Podlě mě je Shelby Cobra velice zajímavé auto.Je to akorát jedna věc,která mě štve a to,že bude teď novější série Shelby Cobra II,která má být prý novější a rychlejší,ale mě se líbila více ta starší a klasická Shleby Cobra.
    Problém ovšem je co si má člověk představit pod pojmem Shelby Cobra,jestli Ford Shelby Cobra nebo Shelby Cobru jako takovou jak ji známe nebo...Aut,které mají ve svém názvu Shelby Cobra si myslím,že jich se docela hodně a bude jich nadále přibývat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.09.01  11:54

    « Re: 130 RS for ladao

    V případě zájmu stačí poslat Tvůj mobil na poslitona@mujoskar.cz a já se Ti ozvu, přece jenom když to člověk vidí, tak je víc motivovaný.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.09.01  08:46

    « Re: 130 RS for ladao

    smudlo: máš recht, já bejt na tvým místě tak to udělám jako ty. Pokud je to skoro celý auto, byť rozebraný, tak by bylo barbarsttví to rozprodat po dílech. Já jsem rozhodil sítě mezi známejma, tak se třeba někdo ozve nebo opravdu vyhraju v tej sportce já.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.09.01  09:24

    « Re: 130 RS for ladao

    pochop, nebudu takový soubor dílů dělit po komponentech, to by byla škoda.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.09.01  14:18

    « Sraz MBX 29.9. 2001

    najdete na: [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.09.01  07:35

    « Re: 130 RS for ladao

    smudlo - chtěl bych, ale nemám na to, ten kámoš co má tu RS na ZAV staví novou dílnu a tak je taky vycukanej. Po dílech to prodat nechceš a tak je to pro mě zatím pasé. Pokud by se naskytly love tak se ozvu. Tedy pokud to ještě budeš mít.Toho 25 mi to časově nevyšlo a navíc jsem zjistil až po cestě já *, že mám baterii na nule.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.09.01  16:14

    « Re: 130 RS for ladao

    Ne nechci.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.01  07:37

    « Re: 130 RS for ladao

    Tak co bude? chceš to, nebo to byl jenom planý výkřik volajícího na poušti?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.08.01  11:28

    « Re: 130 RS

    kontakt opakuji: l.slamecka@seznam.cz ( je taky naklofkaný v domečku u Wolffa a Hufa ). Myslím, že pokud to vemeš všechno, tak bysme docílili cen ve výši přijatelné ( v téhle oblasti samozřejmě ) . Drtivá většina věcí má svou historii, všechno je ovšem po repasi v režii zmíněných bratrů. Agregát je onen známý Mahrův originál 1.400ccm , na brzdě u Mucka nám dával 130PS, skříně Ti můžu nabídnout 2 vč. nových špér, loukotě jsou samozřejmost, atd.Lamináty nejsou nové, nýbrž původní ND, pak bych našel nádrž, ALU příčku do kufru, několik sad pístů, jako prémii můžeš dostat titanovou spojku nebo třeba volant zn. .....a dost, střádej barde, kdyžtak se ozvi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.08.01  11:05

    « Re: 130 RS

    Jo je mi jasný o koho jde. Ale dej mi na sebe kontakt. * potřeboval bych vyhrát ve sportce, nevíš jaký budou čísla ve středu ? nebo i v něděli ? a bral bych to hned.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.08.01  09:09

    « Re: 130 RS

    pozůstatky po Agroteamu šmelí úplná mafie, do které nemáš šanci se finančně dostat. Patří jim třeba všechny tři 160RS. Původ auta není tajný, patřilo sourozencům Mahrovým, pokud se vyznáš, tak víš kolik uhodilo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.08.01  09:33

    « Re: 130 RS

    smudlo to jsou pozůstatky po Agroteamu, nebo po kom ? Jestli to není teda tajné. Motor je originál-suchá klika, velký prsa s pumpou ? Jinak je to super. Možná bych věděl o někom kdo byto možná vzal celý. Kámoš má téměř před koncem renovace RS s papíry na ZAV historiků a chtěl by jezdit i soutěže. Jenže teď staví novou dílnu a tak nevím jak to bude s financema. Přes víkend s ním dám o tom řeč. Dej mi nějaký kontakt na tebe. Já mám firemní mejl, tak bych nerad. Možná koncem srpna pojedu do Rožnova domlouvat motor, tak bych se třeba stavil,(jestli jsem to pochopil, tak jsi ze Zlína ) jestli by to časově oboum - třem vyšlo a omrknul bych to.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.08.01  12:33

    « Re: 130 RS

    papíry bohužel nemám, někde jsem psal, že se jedná o restíky: tzn. když prodat, tak všechno naráz. Na požádání pošlu seznam + ceny. Jenom bych naznačil takové lahůdky jako to, že motor je po Ruské zimě repasovaná 1400 a převodovka má viskošpéru.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.08.01  14:24

    « Re: 130 RS

    Ještě jeden dpotaz. Máš k tý kastli papíry ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.08.01  07:22

    « Re: 130 RS

    smudlo kola - dělítka máš ? jaký rozměr a za kolik by byla ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.07.01  15:29

    « Re: Uz zase MBX...

    Takze Rado: MBX byla bila s cernou strechou a cernymi podelnymi prouzky na bocich, na kazde strane mela jeden. A slecna ridicka byla mala dlouhovlasa prirodni blondynka :-) SPZ si presne nepamatuju, dam ale krk za to ze byla prazska.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.07.01  08:48

    « Re: Uz zase MBX...

    Alexi, nepamatuješ barvu, SPZ či model???
    Střecha má žebírko, tý bych se nebál-spíš podlahy(i když mám tam ted funglovka+prahy, zdvihám to podložený na víc místech).
    Tuhost kastle je MOŽNÁ jednou z příčin ukončení výroby (nebo taky hrubé výrobní nepřesnosti, anebo tento typ karoserie byl buržoazní přežitek, anebo finančně náročná výroba). Čert ví.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.07.01  17:06

    « Uz zase MBX...

    jak tak jezdim po veteranskych srazech, vidim ze jich jezdi dost. Jednu jsem videl letos v Roztokach, jednu v Klecanech - a ta mela i dost zajimavou ridicku :-))) I kdyz se do ni zakusovala rez (do MBX, ne do ridicky :-))), mela plastova zrcatka a vzadu vpravo stitek Skoda 1000 MB :-)) Rado, jak je to s tuhosti karoserie? Predpokladam ze boky jsou v pohode, ale co strecha, vzhledem k absenci stredniho sloupku? (Slecna nechala na sve strane stazene predni i zadni okno, vypadalo to fakt dobre....)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.07.01  08:15

    « Profe

    Ta MBX na chrudimsku, není to v Bítovanech???
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…