Škoda Fabia
Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA Fabia
-
« Re: CAN-BUS
to je fakt bezvadný! Auto je prostě spotřební zboží.A když ne celý, tak aspoň jeho větší nebo menší části: použít a vyhodit!, k čemu opravy!!??? A ty člověče plať a plať a plať! Ale zato ti vysvětlej, že když budeš pořád platit, tak to máš vlastně levnější... tak to teda jo.... Pokrok civilizace se prostě zastavit nedá. Dorazil už i k nám. Už aby k nám dorazily i ty platy, když už máme tak platit! -
« Re: CAN-BUS
Kontrola vláken jednotlivých žárovek bude později k dispozici jako příplatková výbava. CAN-BUS umožní spoustu užitečných funkcí a hlavně ušetří spoustu drátů. Většina modulů (snad se tak dají nazvat) má i vlastní diagnostiku, takže při poruše dá vědět co se kde děje. Co už super není je ta věc, že moduly se budou (Š.A. a.s. s tím počítá) komplet vyměňovat a ne opravovat a tak třeba při výměně desky budíků je zároveň vyměněn imobilizér ad. -
« Re: CD-ROM od Škodovky
Spíš se mrkněte u dealera na CD Fabia pro servisní organizace - to je pošušňáníčko. Spousta zajímavých technických dat, videa, obrázky, bloková schémata atd. To CD co rozesílá Škoda je asi opravdu zbytek co neudali ve Fankfurtu a stojí za houby. Fa -
« Re: CD-ROM od Škodovky
Ted mam v ruce papirovy prospekty k FABII a kdyz na ne koukam, tak nechapu smysl toho CDcka. Na papire maji cenik i s vybavama, fotek je tam skoro vic. Holt papir je porad papir.
Akorat ted vidim, ze jsem zil v bludu, kdyz jsem si myslel, ze ABS je v zakladu všech mmodifikaci verze COMFORT. Je to jenom pro verzi s motorem 1.4/74kW. -
"-- skrytý --" 05.01.00 09:31
« Re: CD-ROM od Škodovky
Zklamání, zklamání, zklamání - tak bych označil kvalitu nového CD-ROMu Fabia od Škodovky. Octavia Combi se povedla (CD-ROM, auto také), ale CD-ROM Fabia, je tak na pověšení někam, nebo dát na hraní prckovi. Jedinná dobrá funkce je tam ta možnost barev Fabie, jinak je to suchý. Škoda, velká škoda. -
« Re: CD-ROM od Škodovky + hromada dotazů
Mě to ještě nepřišlo, asi si budu muset napsat ještě jednou - myslí asi jak na koho. A k bestiasovi - mám na něj i mail, neodpovídá. Obávám se, aby mu komunikace s námi nepřinesla ještě horší následky, než zatrhnutí diskutovat - bojím se domyslet. Já mu povídal, aby se tu nevytahoval se svým autem, že ho poznají. Ale zase na druhou stranu - proč by to škodovákům vadilo - nic nenabonzovala a moc času tady taky netrávil, tak nevím , vo co go. Ale holt tam asi panuje jiná disciplína. Tuhle diskusi ale na 100% někdo čte, to si pište! -
« Re: CD-ROM od Škodovky + hromada dotazů
Já už ho dostal, bylo to opravdu rychlý. Dokonce to přišlo doporučeně! Ta Škodovka na nás ale myslí!! Jěštěže mi to dala pošťačka, jinak bych musel stát na naší milý pražský poště a po tom co bych CDčko viděl bych byl asi pěkně naštvanej! Fakt to za nic nestojí. Pár obrázku, pár keců z Frankfurtu a jedna funkce, která celkem ujde. Klikáte si na barvy a Fabka se vám "přebarvuje". Musím říct, že barvy vybrali opravdu dobrý!! Není jedna co by se mi nelíbila.
Neví někdo kam zmizel BESTIAS, máte na něj někdo e-mail??? Mám takový pocit, že mu to Škodovka zatrhla. Takový bavorák jako má asi ve vývoji moc lidí nemá... Doufám, že se mýlím!!
Taky bych řekl, že už si nás tu někdo ze škodovky čte. Co myslíte?? A jestli ne, tak je to chyba, protože Vaše příspěvky jsou kolikrát lepší než "odborné časopisy" a reflektují názor zákazníků! Toť vše! -
« Re: CD-ROM od Škodovky + hromada dotazů
To CDcko jsem dostal rychle. Na webu jsem ho objednal snad na Silvestra. Ovsem obsah neni nic moc (pokud tam nejsou nejake neviditelne soubory). Par obrazku, text, ktery byl k dispozici po uvedeni FABIE na trh a screensaver. Vypadá to jako zbytky z Frankfurtu. Čekal jsem, že tam budou pekne prehledne popsany vybavy, konfigurace auta apod. -
« Zrcátka
Dalším překvapení p5i koupi Fabie: Prodejce volal, že díky "technickým problémům" :<) při výrobě Fabie si musím doplatit elektrické vybavení zpětných zrcátek (4000Kč). Proč se mi snaží vnutit něco, o co nemám zájem a ještě požadují, abych za to platil to opravdu nevím. Dále nevím, jestli se jedná o nutné zlo nebo nás chce ŠKODA AUTO a.s. donutit, abychom své vozy kupovali u konkurence? Já osobně již velmi vážně uvažuji o zrušení závazné objednávky Fabie.







