TOP SECRET NEWS-každý drb dobrý

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Automobilové novinky

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.12.08  13:58

    « Re: Znovu problem Y2K

    To je mi novinka... >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto mato-wrc

    mato.wrc 05.08.07  21:11

    « Re: Znovu problem Y2K

    ŠKODA SUPERB SA BUDE VYRÁBAŤ AJ VO VERZII KOMBI!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.99  11:53

    « Re: Znovu problem Y2K

    Za tohle bys měl dostat Nobelovu cenu za literaturu. Dost dobrý.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.11.99  11:23

    « Znovu problem Y2K

    Nesmejte se, urcite s podobnym setkame i u aut.
    PATÁLIE SE SYSTÉMEM MICKEYSOFT FRITÉZA CE 2.0 FE (Fifth Edition)
    Píše se rok 2003, rok vítězného tažení operačního systému Mickeysoft Windows CE do našich obýváků, kuchyní i ložnic a už i my máme doma několik zařízení nové generace. Po cestě z práce domů jsem dostal chuť na hranolky a koupil si jich pytlík, těšíc se na dobrou večeři. Příprava měla být snadná a jednoduchá - naše fritéza je vybavená poslední verzí operačního systému, pochopitelně včetně pěti nejdůležitějších softwarových záplat. Osud tomu však chtěl jinak. Položil jsem pytlík s hranolkami na linku, zapnul přístroj pomocí
    tlačítka "Zažehnout" a už po necelých třech minutách (můj osobní rekord, měl jsem skutečně hlad) a dvou resetech (znáte to, klasický trojhmat
    Ctrl+Alt+Hranolek) jsem z menu vydoloval program fritování. A kruciš, v tom spěchu jsem zapomněl odpojit friťák z lokálního Mickeysoft
    Kitchenetu. Ta mrcha to stihla, spojila se s ledničkou a zahlásila: "Jste si jist, že chcete fritovat hranolky, když v lednici žádné
    nemáte?" a nabídla mi tlačítka "Ne" a "Storno". S odevzdaných povzdechem vkládám hranolky do ledničky, zavírám dveře, čekám pět vteřin až blikne zelená kontrolka, signalizující aktualizaci databáze potravin v Kitchenetu a vytahuji pochoutku zpět. Po dalším startu už fritéza neprotestovala a na jejím displeji konečně
    naskočil známý "Průvodce fritováním". Pravda, těsně po záruce přestala fungovat vestavěná váha a hned po ní se odebral do věčných lovišť i
    scanner, takže mne navíc čekaly kroky "Nakreslete typický tvar
    hranolku", "Zadejte počet hranolků" či "Určete délku nejdelšího a
    nejkratšího hranolku", ale na to už jsem byl připravený - odhad mám
    skvělý a navíc jako jediný z rodiny celkem obstojně kreslím, takže napůl
    syrové a napůl spálené hranolky jsme měli zatím pouze dvakrát.
    Mnohem větší obavy jsem měl z neblaze prosnulé databáze olejů. Svoji
    drahou ženu jsem už sice naučil kupovat na její vkus poněkud předražené
    flašky s logem "Mickeysoft Kitchen 2000 compatible", ale jeden nikdy
    neví, zrovna včera jsem ve špajzu zahlédl novou láhev Lukany a nebyl jem
    si jist, zda se nejednalo o nějakou levnější noname verzi... Bohužel mé
    tušení bylo správné a na displeji se proto vynořila obávaná hláška
    "Neočekávaná chyba při detekci oleje, aktualizujte prosím seznam
    ovladačů a spusťte průvodce fritováním znovu."
    Ještě že olej byl v novém balení, které mívá ve špuntu mikročip s
    ovladačem. Špunt, proboha kde je ten špunt ?! Určitě bude v šuplíku. V
    šuplíku bylo mnoho špuntů, máme moderní domácnost... Po deseti minutách,
    kdy jsem na snímač fritézy přiložil dva tucty mikročipů ve vršcích ze
    sirupů, moštů, piv a minerálek jsem propadl totální beznaději. Pravda,
    jeden z moštů označil Mickeysoft Fritéza CE za kompatibilní s obecným rostlinným olejem, ale po loňské zkušenosti s kuřecími prsíčky na octu
    už má důvěra v odhady fritézy značně poklesla.
    Vypnul jsem proto strojek jak jinak než pomocí tlačítka "Zažehnout" a
    hladově si namazal osvědčený chleba se sádlem. Domácí sádlo bez identifikačního čipu máme od rodičů a starý nemoderní nůž jsme naštěstí
    ještě nevyhodili. I když, při vytahování sklenice se sádlem z ledničky
    se mi na její dvířka promítla za zvuků rolniček reklama na nový kráječ
    na chleba kompatibilní se sadou Mickeysoft Kitchen 2000. Prý mimo
    krájení umí navíc vyřezávat betlémy z překližky...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.99  11:21

    « Re: 2000

    Dneska tu jsem docela rád, ale bohužel jen dopoledne. Pak mně převálcuje pracovní proces.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.99  11:09

    « Re: 2000

    Tak možná někdo, kdo to má za 20 000 čistýho a nemá internet.
  • « 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 19.11.99  10:51

    « Re: 2000

    A kdo přerve?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.99  10:36

    « Re: 2000

    Asi jako já a King... Koukám ale, že ty se dneska v pracovním procesu taky nepřerveš, co ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.99  10:18

    « Re: 2000

    To jo. To víš aby byl člověk in, musel by tu sedět od rána do večera. Takže přihodí se ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.99  09:47

    « Re: 2000

    No, aby jste se nehádali, tak jsem to myslel tak napůl - jako že je to možné / u ruských aut. Vždyť některé starší Shareware taky nepočítali inkrementálně, ale podle datumu...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.99  09:29

    « Re: 2000

    bestiasův dotaz se nesl zcela v duchu témata "taky vám smrdí pytlík?", tj. zcela nadneseně a s ironií. Ale to nic, taky bývám občas mimo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.99  09:19

    « Re: 2000

    Dobrá, když nepochopil, tak mi vysvětli v čem spočívá ten problém.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.11.99  11:28

    « Re: 2000

    Joe ,tos očividně nepochopil.......
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.11.99  10:43

    « Re: 2000

    Neboj, myslím že žádný. Pochybuji, že by se u stříkačky i u prvotních verzí používalo technologicky systémové datum. I dneska se používá jen pro diagnostiku a maximálně palubní počítač, ale žádný technologický proces jím není řízen. Nejvýš si tvoje auto bude myslet, že nastal rok 1900, ale stejně pojede. Kalkulačkám to taky vadit nebude.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.11.99  14:20

    « Re: Mad Max

    Hmm,já se tu minulý taky moc neohřál a příští nevím. To nečtu, ale kámoš teď zkupuje od něho všechno. Je to fakt tak dobrý? Mrkni do Velké Škody.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.11.99  14:14

    « Re: Mad Max

    Hele Kingu, koukám, že některé dny máme naprosto stejnou pracovní náplň bez ohledu na profesi. Tak třeba dneska jsem pracoval tak tři hodiny a zbytek jsem prokecal v MC. Zato minulej tejden sem se skoro nezastavil a příští se zase nezastavím. Taky mě napadlo - čteš Terryho Pratcheta, úžasnou Zeměplochu ? Jestli jo, tak si kup poslední díl zvaný "Poslední kontinent". Je tam slušná parodie na MadMax a Krokodýla Dundee.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.11.99  13:59

    « Mad Max

    no jo, to je můj oblíbený film z automobilového prostředí. Na ten rok 2000 to se musíš zeptat Mkrvosoftu, komu dodává broučky (nebo radši ne, nebo vyhubíš MPI a vrátíme se ke karburátorům.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.11.99  13:55

    « 2000

    Pánové, nevíte o náhodou o nějakým autě s řídící jednotkou, který by mohlo mít problémy s přechodem na rok 2000 ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.11.99  13:43

    « Re: Vyrábět si levně palivo ?

    A no jo!!! Malem bych zapomnel na plyn! Staci koupit smesovac... A cely zapojeni vyjde na par max. tisic.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.11.99  12:47

    « Re: Vyrábět si levně palivo ?

    Jo a taky prej pomáhá připouštět rajskej plyn. Nějakou tu inspiraci bys mohl najít v serii Mad Max...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…