Velká ŠKODA...

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Automobilové novinky

  • 00 Reagovat !

    foto

    14.10.99  19:35

    « RSD Obrázky

    To:Bestias:Ty co jsou zde uvedené kreslím v CorelDRAW!, a něco upravuji v Adobe Photoshop. Jinak spoilery a pod kreslím v Rhinoceros 3D - Nurbs modelling for Windows a učím se 3D studio Max Relase 3. Jinak se zatím učím v Alias Wawefront, který používá při vývoji i Škoda ne? Nejrychleji dáš ale myšlenku na papír bezkonkurenčně v Corelu a tak volím pro flexibilitu tento systém.
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.10.99  14:35

    « To RSD

    Moc pěkné obrázky s návrhy. Škoda má podobných studii několik. Ale vzhledem k její strategii má hlavní slovo marketing.
    Zajímalo by mě, jaký HW a SW používáš. V čem kreslíš modely doplňků, jakou metodu používáš pro výrobu forem na spoilery. Jestli používáš CAD program pro konstrukci i CNC zpracování.
    Další technický dotaz : taky vám okolo 14:30 zbuchne internet (resp. zpomalí se na rychlost slimáka-starce)?
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.10.99  14:32

    « To Lada H

    Jo víme všichni H****, ale machra tu nikdo nedělá.
    Když máš tak skvělý názor, tak o tom víš asi více... skus nám tedy něco prozradit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.99  14:18

    « Re: Obrázek od RSD + text

    Vsichni vite * a delate machry!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.99  13:54

    « Re: Obrázek od RSD + text

    To jsi asi nepochopil. RSD nakreslil nový model Škody na o něco zkráceném podvozku Audi A6 (nebo o něco prodloužený VW Passat, jak chceš, ale šasi bude vycházet z A6, Passat je jen prodloužená A4ka). Facelift Octavie je ten obrázek pod tím zezadu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.99  13:45

    « Re: Obrázek od RSD + text

    Je to krása, ale bojím se, že tak razantní změny se asi nedočkáme. Vždyť s výjimkou střechy tam nezůstal jediný plechový díl stejný. Mám za to, že lisovací formy ještě nejsou dostatečně amortizovány, takže výsledek takhle ucelený asi nebude. Věřím v nové nárazníky, světlomety, zadní světla, ale jinak spíš v plechové retuše. Z víceválcových motorů je do platformy použitelný myslím jen pětiválec. Výkonnější 1,8T v kombinaci s čtyřkolkou je ale paráda.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.99  13:06

    « Re: To JoeD

    Rozhodně si to myslím a z těch pár teček jsem to i pochopil. Myslím, že Škoda má na to aby vyráběla hezká a praktická auta a hlavně jako českého patriota mě to těší. Líbí se mi jak Fabie, tak i facelift Oktávky i když mi to na pouhý facelift připadá dost razantní změna, téměř nový model. Dík za informace. Měj se hezky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.99  08:30

    « Re: Obrázek od RSD nový velký Škody

    Mooooc pěkné, ale velice nereálné. Takto ostře říznuté světlomety vypadají dobře, ale bohužel neladí s trendem u Škody nastoleným = hranatým. Stejně tak bych moc nedoufal v tvar mřížky chladiče. Podle mého dříve nebo později, ale spíš později opravdu dojde k postupnému pohrávání si s tvarem masky, jejím zakulacování, sešikmování, protahování, či zužování. Tento trend proběhl u Mercedesu, Roveru, BMW, Volva a Škodu to čeká taky. Ale myslím, že to nebude tak brzo. Navíc má tahle skica má příliš dynamický vzhled a to se VW nebude líbit. Uber, RSD a hodně.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.10.99  07:23

    « Obrázek od RSD nový velký ©kody

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.10.99  07:17

    « Obrázek od RSD + text


    FACELIFT OCTAVIE
    At jiz se Vám to zdá nebo ne, Octavia je jiz na nasich silnicích pres tri roky. To si samozrejme zádá zmenu a tak automobil, který v nasich ocích nestacil zestárnout prodelá v prístím roce omlazovací kuru. Soude dle posledních trendu, dostane tento vuz cirou optiku , která doposud byla výsadou nejluxusnejsího modelu Laurin&Klement, prední partie se ponekud prispusobí zjevu nejnovejsího prírustku do rodiny SKODA, zmena znacení taktéz dozná obdob Fabie, a zadní partie sedanu dostanou kristálovou optiku tak, jak ji mají Fabia a Octavia Combi. Zmenami projde i zadní nárazník, který bude budit dojem o neco vyssí záde a pravdepodobne bude bez spodního
    plastového dílu. Na radu konecne prijdou u nekterých modelu cerné sloupky dverí, kliky dverí v barve vozu a oranzové bocní blikace nahradí decentní sedé. Na radu by mohl prijít i motor 1.8T se zvýseným výkonem na 185 PS v kombinaci s pohonem 4X4 a systémem Haldex, který by se mohl stát sportovne ladenou alternativou. Proslýchá se ,ze zkousky uz nekolik let prodelávají v karoseriich octavií i víceválcové motory. Nelze jinak, nez se tesit na prístí modelový rok, který prinese ve Skode urcite zajímavé novinky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.10.99  22:45

    « To JoeD

    Jo máš pravdu, asi budou přední lampy trochu jiné. Pokud vím tak třeba Vectra již má Xenonové světlomety a tak by slušely i OCTAVII nemyslíš ?
    Rozhodně by to mnoho zájemců potěšilo, zejména pak v luxusnějších verzích. Díky a měj se RSD.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.10.99  16:04

    « Re: To JoeD

    Tím jsem nechtěl vyjádřit nějakou nelibost, nebo že by mi ten prolis nějak scházel, ale myslím že vzdor tomu bude zachován kvůli rozlišení jednotlivých typů. Je to vlastně při pohledu zepředu jediný markantní rozdíl proti stávající Feldě a možná v budoucnu proti Fabii. Mlhovky samozřejmě patří co nejníž, takže ty v nárazníku mi připadají logické, ale jinak myslím, že ta přední světla budou jiná (ala Fabia, Golf) i když se jedná jen o facelift. Jinak jsi to vymyslel perfektně, i tahle verze by se mi líbila.
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.10.99  19:57

    « To JoeD

    Ano , jde o pofabiovatělou oktavku ale mlhovky jsem tam nezapoměl... Ten prolis, který je tak charakteristický mi u současné oktávky dost vadí a tak jsem ho ve víře, že by ho mohli vypustit nenakreslil. Brzy by měl Dalin umístit i zadní pohled. Jde pouze o informaci a ne o vnucování názorů. Podle mne by ale takto mohla Octavia 2001 vypadat. Docela přesně jsem se strefil do Fabie, uvidíme nakolik bude přesný odhad Octavie.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.10.99  10:13

    « Re: Faceliftovaná Octavie od RSD

    Jak jsem se na ni podíval, myslím že se jedná spíš o pofabiovatělou Oktávku. Autor tam dokonce "zapoměl" dvoje mlhoky, nebo jsou to snad xenonové dálky? Navíc se ztratil charakteristický prolis nad znakem, pro Oktávku typický. Ale jinak to nevypadá špatně i když přední světla budou asi jiná.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.10.99  15:23

    « Re: Velká Škoda zatím ne ale Facelift Octavie...

    Taky jsem zavětřil něco v tomto smyslu v propagačních hovorech subdodavatelů, takže něco o tom šprochu tam bude. Četl jsem i o novém volantu a potazích interieru, snad ve stylu Fabie. Víc už taky nevím.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.10.99  10:31

    « Faceliftovaná Octavie od RSD

    Jelikoľ mi to sem dneska nejde nějak dát, tak kdo jí chce vidět, nech» vy»uká toto: www.mujweb.cz/www/dalina/rsd07.jpg a hned ji uvidí.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.10.99  10:29

    « Faceliftovaná Octavie od RSD


  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.10.99  10:24

    « Faceliftovaná Octavie od RSD

  • 00 Reagovat !

    foto

    08.10.99  20:51

    « Informační zdroje.....

    Hodně z přispěvovatelů má své zdroje. I já je mám ale vy mi je většinou taky neodkryjete a tak po tom radši nešmejděte, protože pár lidí by mohlo bejt zase bez práce.Nechme věci tak jak sou a vy hltejte informace které z tohohle serveru jenom čiší:o))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.10.99  15:27

    « Re: Velká Škoda zatím ne ale Facelift Octavie...

    To RSD - hele, kápni božskou odkud to víš ! Jo, další věc, Volvista navrhoval jít na pivo, tak si to najdi a vyjádři se.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…