Připomínky

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Připomínky k MotorCafé

  • « 00 Reagovat !

    foto FRPE

    FRPE 09.04.10  23:25

    « Re: Vyhledávání a duplicita příspěvků

    Začínám na motorcafé a jsem spokojen, jen bych poprosil šálek Velveta, děkuji ... s mlíčkem a tři cukříky aby se mě lépe zde diskutovalo ... >:D :-!
  • 00 Reagovat !

    foto superkutil

    superkutil 14.10.08  15:57

    « Vyhledávání a duplicita příspěvků

    Zdravím, nešlo by dodělat vyhledávání? Moc tu chybí. Také mi chybí prohlížení ve stromech. A potom ty nešťastné duplicity, kdy se při uložení příspěvku místo jasné informace o uložení nestane nic. Stačilo by znovunačtení stránky s novým příspěvkem.
  • « 00 Reagovat !

    foto PP-

    PP. 13.09.08  10:54

    « Re: Stále žádná změna k lepšímu

    Sice to píšu půl roku po martinoviV,ale to na aktuálnosti nic nemění.
    Zrovna jsem asi po roce kouknul na tohle kdysi bezkonkurenční fórum,jestli se už vrátily staré dobré časy,kdy jsem tu býval denně...
    No,nebudu opakovat to co napsal martinV,jen se pod ten jeho příspěvek podepíšu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.03.08  12:28

    « Stále žádná změna k lepšímu

    Ahoj, tak je to rok co se zařízlo nejlepší fórum o autech, tak jsem se chtěl mrknout jak to tu žije. No a koukám, že po roce provozu žádná viditelná změna k lepšímu.
    Opravdu je škoda,že jsou administrátoři spokojeni sami se sebou a nic se nezměnilo. :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.03.08  00:31

    « Re: Ahojj

    chlapce tak tebe uz asi uplne .....
  • 00 Reagovat !

    foto Sranki

    Sranki 28.10.07  08:06

    « Hlasovanie na Moje auto

    Chcel by som požiadať spravcov tohto webu aby pridali možnosť zakázať hlasovanie na Moje auto.

    Už ma vážne nebaví pozerať sa ako si niektorý zakomplexovaný týpci riešia svoje psychické problémy tu na webe. Rozhodne to nechcem vidieť pri mojom aute. Nemám záujem o žiadne jednotky, pretože sa niekomu nepáčilo moje hodnotenie jeho vlastného auta, a tak isto nemám záujem o desiatky len preto aby som rovnakú známku dal dotyčnému aj ja. Vždy keď som hlasoval snažil som sa o objektívne hodnotenie recenzie, obrázkov aj samotného auto a to isté čakám aj od druhých. Žiaľ, nedeje sa tak v drvivej väčšine prípadov a preto začínam uvažovať o tom, že svoje auto odtialto stiahnem ak tu nebude možnosť zakázať hlasovanie.
  • « 00 Reagovat !

    foto eda-nezbeda

    eda.nezbeda 09.10.07  11:32

    « Re: Resize window

    Tady je zajimave, ze tlacitko "puvodni prispevek" otevira nove okno primo, tedy presne to co bych ocekaval od tlacitka "editovat...", ale navrhovane postupy pro FF funguji spolehlive, diky! :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto eda-nezbeda

    eda.nezbeda 09.10.07  11:27

    « Re: zobrazit ve stromu

    To omezeni jsem si tak nejak predstavoval a chapu ho. Ale: co takhle do okna "puvodni prispevek" vlozit tu cast stromu, ktera se tyka jen toho jednoho prispevku??? A poznamku - "nechápu, jak může být tato funkce nedostatečná." - bych komentoval slovy: nechapu, jak to muze administrator diskuzniho fora nechapat?? Mate dojem, ze eistuje jen jeden pohled na vec a to snad jen ten Vas?? To by nebylo dobre a stiznosti ostatnich na "nove" forum jen dokazuji, ze zmeny nejsou uplne po chuti.

    Ja, ale na druhou stranu, nutnost takove zmeny chapu a vitam ji. U intrnetu travim a stravil jsem uz radu let a videl jsem stovky ruznych for. To vase neni vubec spatne, ale uzivatele znaji ta ostatni a nutne srovnavaji. Neco takoveho jako zobrazit cast stromu pro konkretni prispevek povazuji za adekvatni a zaroven proveditelnou upravu, ktera vyrazne zlepsi prehlednost navaznosti jednotlivych odpovedi. Nepotrebuji prece vzdycky postupne prohlizet vsechny prispevky az k puvodnimu originalu, kdyz me zajima co napsal uzivatel xx.yyy, ze?
    Zaroven nejsem odbornik na html, php a jine scripty, takze pochopim argument, ze je to tak pracne, ze se tim nehodlate zabyvat, ale jsem zase presvedcen o prinosnosti takove zmeny. Sam napriklad dost omezuji navstevy fora, protze proste hledani souvislosti zpet do historie je pomerne pracne a casove narocne, tak uz mi to za to nestoji ;-\ .
  • « 00 Reagovat !

    foto Jirka

    Jirka 08.10.07  16:32

    « Re: Resize window

    Pokusím se něco vymyslet, zatím Vám při Vašem nastavení FF doporučuji klikat pravým tlačítkem a zvolit otevření do nového okna (možná bude stejně fungovat i Shift+klik).
  • « 00 Reagovat !

    foto Jirka

    Jirka 08.10.07  16:28

    « Re: zobrazit ve stromu

    Ve stromu lze zobrazit jen diskuse do 400 příspěvků. Už tato hodnota je docela extrémní na objemnost stránky. Delší diskuse se zobrazují již jen chronologicky.

    Tlačítko "původní příspěvek" Vám umožňuje zobrazit příspěvek, na který bylo daným příspěvkem reagováno - a takto se dá projít celé vlákno až k prvotnímu příspěvku - nechápu, jak může být tato funkce nedostatečná.
  • 00 Reagovat !

    foto eda-nezbeda

    eda.nezbeda 05.10.07  13:57

    « zobrazit ve stromu

    Jak a kdy je mozne forum nebo obecne jakoukoliv diskuzi tady prepnout na "zobrazit ve stromu"? Nektere se mi prepnou dari a jine nemaji "talcitko" :). Je to mnozstvim prispevku??

    Kazdopadne to dela mnoha vlakna silne neprehledne, pokud neni mozne ani pouzit "quote", tak se casem straci puvodni dotaz. A tlacitko "puvodni prispevek" mi pripada nedostatecne.
  • 00 Reagovat !

    foto eda-nezbeda

    eda.nezbeda 05.10.07  13:27

    « Resize window

    Nevim jestli jsem prvni anebo jediny uzivatel Firefoxu, kteremu se to deje, ale proste to napisu a uvidime :-)

    Pokud kliknu na editaci sveho prispevku, a mam nastevo otevirani v novem Tabu, pak se cele okno prohlizece resizne na velikost vstupniho okna editace. Chapu, ze je to tak nastaveno pro samostatne otevrene okno, ale nejak by ho to chtelo donutit, aby se i pres moje defaultni nastaveni otevrelo v samostatnem okne, coz bych asi preferoval. Nebo mu vnutit rozeznani kde se otevira. To jsou ale navrhy uzivatele neznaleho moznosti aplikace.
    Mimoto jsem prave zjistil, ze totez (resize window) se deje po kliknuti (middle button) na jednotlivy prispevek uzivatele v jeho karte - nemusim ale na nej klikat prostrednim, ze :).
  • « 00 Reagovat !

    foto Jirka

    Jirka 22.08.07  15:09

    « Re: podpis

    informace o uživateli jsou na celém našem webu prezentovány jednotně - jeho nick (a existuje-li, pak i foto) je vždy aktivním odkazem na kartu tohoto uživatele, kde jsou prezentovány všechny údaje, které si sám přeje prezentovat a k tomu jeho auta z moje.auto a poslední příspěvky v diskusích.
    Tzv. podpisy mnohde vedou k tomu, že výpis diskuse je z 80% tvoren podpisy a samotná sdělení aby v tom člověk hledal.
  • 00 Reagovat !

    foto lordmystic

    lordmystic 20.08.07  16:35

    « podpis

    ukrutně na fóru chybí automatický podpis - takhle se neví, co má ten kterej uživatel za auto a musí se to stále znovu a znovu opisovat. pls, tohle přednostně!
  • 00 Reagovat !

    foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

    Novic (Porsche team/GT-R team) 07.07.07  00:22

    « Ahojj

    ahojj chtel bych se zeptat(sice vim ze to tady nepatri)ale nechteli by jste udelat rozhovor se svihakem lazenskym s moje.auto.cz? myslim si totiz ze je to nejslavnejsi navstevnik moje.auto.cz v cele ceske republice ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 26.06.07  22:31

    « Re: soukrome zpravy???

    Jirko dekuji Vam Mockrat! Mate u me velke PLUS! Prekvapil jste me...
  • « 00 Reagovat !

    foto Jirka

    Jirka 26.06.07  10:50

    « Re: soukrome zpravy???

    Je v plánu po zprovoznění funkcionality soukromých zpráv tam pochopitelně převést staré soukromé zprávy, které držíme v databázi - je jen problém s časem zhotovení této funkcionality - nejsme firma o sto zaměstnancích a momentálně řešíme jiné části webu - mějte prosím strpení.
    Pokud jde o "jednoho krasneho dne se mi misto motorcafe ukazala stranka ze se forum prevadi do novych databazi a bez jakekoliv vyzvy k zazalohovani …" - na přechod na nové fórum bylo upozorňováno téměř tři týdny před převodem a to výrazným upozorněním na každé sránce fóra - uznávám však, že výzvy k zálohování tam nebyly.
    Do mailu jsem Vám poslal vsechny Vám určené soukromé zprávy - abyste nemusel čekat na zprovoznění nové funkcionality.
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 25.06.07  23:50

    « Re: soukrome zpravy???

    jirko prosimte ja se ale ptam, jestli se dostanu do tech zprav co jsem mel ve starem foru. Mel jsem tam par kontaktu ktere jsou ted pryc a bohuzel to jsou kontakty na lidi co sem ted uz nechodi a ja bych se pritom snima rad spojil...

    Protoze jestli tomu dobre rozumim, tak jednoho krasneho dne se mi misto motorcafe ukazala stranka ze se forum prevadi do novych databazi a bez jakekoliv vyzvy k zazalohovani dulezitejsich informaci jsme o vsechno prisli... ??? Je to tak nebo se pletu?
  • « 00 Reagovat !

    foto Jirka

    Jirka 25.06.07  19:40

    « Re: soukrome zpravy???

    Funkce soukromých zpráv přibude později.
  • 00 Reagovat !

    foto Well-being

    Well-being 25.06.07  18:22

    « SEAT

    Proč nemá zn. Seat v diskusním fóru svůj samostatný oddíl?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…