Připomínky

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Připomínky k MotorCafé

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.05.07  07:04

    « Spatne nacitani stranky

    Ja mam problem, kdyz jdu do jakehokoli vlakna, tak mi to nenacte stranku (chyba jako ze neexistuje, adresa je treba [odkaz] ) Vetsinou pak pomuze z vyhledavaci stranky atlasu, ktera se zobrazi, dat back space a jsem tam. Co s tim???
  • 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 11.05.07  14:35

    « Zajímavé

    Tak doufám,že se brzy podaří spustit všechny "nové" funkce :-)
    I vkládání příspěvků bylo ve staré podobě lepší...

    Jen tak čistě ze zvědavosti bych se chtěl zeptat,jak jste se dostal k takové práci??A co to obnáší??
    Myslím že by to spoustu lidí zajímalo....díky :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto Jirka

    Jirka 11.05.07  10:56

    « Re: ps

    MotorCafé rozhodně prachem nezapadá - museli jsme odvést hodně práce, aby mohlo fungovat dál. Původní verze už měla zásadní problémy s fungováním, což byl jeden z důvodů jeho přerodu do nové podoby. Je možné, že Vám zde zatím mohou chybět některé funkce (hlídání novinek, SZ), které v minulé verzi fungovaly - ty se však objeví postupně také.
  • 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 10.05.07  23:04

    « ps

    PS: na cafe.auto.cz som zacal chodit niekedy medzi 1998 a 1999. Je mi celkom smutno, ze to zapada prachom.
  • 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 10.05.07  22:59

    « skazit

    nerozumiem tomu. to co bolo dobre a fungovalo sa auto.cz podarilo totalne skazit a myslim, ze to uz vidia majitelia a admini aj na pocitadlach. Kedysi som sem chodil viackrat denne, dnes som tu asi po mesiaci.
    Chyba mi podpis, datum registracie, uvadzanie posledneho prispievajuceho pri datume posledneho prispevku, farebne rozlisenie novej temy...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.05.07  22:56

    « nazdar chlapi

    tiez sa mi to nepaci, mojou novou zavislostou sa stalo moje.auto.cz. skuste to tam, je to tiez zaujimave. ja som tam ale pod inym nickom (wikinko)
    tiez ma velmi mrzi nestastna zmena motorcafe k horsiemu, chybaju mi hadky s barrim, bludy s tv, sacom a pod. ale co uz, zivot je zmena.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.05.07  23:12

    « Re: na shledanou možná u konkurence

    Milý Jirko , nejsem si tam jistý, že máte pravdu v tom, že bylo fórum přítěží.
    Vždyť diskutující a že jich nebylo zrovna málo, chodili na stránky několikrát denně. Teď když je tu minimální pohyb sem zajdu opravdu minimálně.
    Není proto možné, že se Vám tím pádem sníží i návštěvnost nejenom motorcafe, ale i auto.cz?
    PS : Všiml jsem si že už je tu aspoň počítadlo. Sláva, doufám, že je to jedna z prvních vlaštovek.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.05.07  12:05

    « na shledanou možná u konkurence

    nejvetsi problem tohoto diskusniho fora je v tom ze od te doby co je tak "perfektne nove" udelane se na nem temer nediskutuje

    Timto se loucim a nasleduji ostatni do vecnych lovist.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.05.07  09:46

    « Re: Pan Jiří

    Koukám koukám, že se už konečně pomalu vracejí staří známí. No škoda, že mnohem rychleji zase odcházejí. :-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.05.07  08:41

    « Pan Jiří

    Milý pane Jiří, až po vložení mého předchozího přispěvku jsem si přečetl důkladně celé toto vlákno. Klobouk dolů teda. Myslim že 99,9% lidí se tady nevyzná v programovaní jako Vy o tom žádná, ale každej * ví že na stránkách které žijou z 99% z reklamy je ze všeho nejdůležitější čtenář.
    To jak se Vy tady chováte ke čtenářům mě celkem vytáčí. Když už si tady hrajete na vykání tak si myslim že byste se mohl oficielně představit.
    Jinak pomalu ale jistě se smiřujte s tim že tady asi za chvili zustanete sám.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.05.07  08:38

    « Děkuji...

    ... za změnu MotorCafé. Je to přesně ta změna, po které má smysl sem po 6 letech přispívání přestat chodit. Děkuji mnohokráte za úsporu času, kterou tím získám, a s přeživšími se loučím.
  • 00 Reagovat !

    foto lazak-

    lazak. 04.05.07  20:30

    « Fičák

    Tak to tady sleduju od spuštění nového fóra a musím uznat, že to je "FIČÁK" jak to tady žije. Člověk nestíhá číst masy nových příspěvku a diskuzí.To se fakt povedlo tady tato hrůza. No nic raději být zticha než se tady někdo zase začne vztekat a opovrhovat lidma kteří tady chodí!!! >:-[] :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  19:29

    « Uspesne cafe.auto.cz???

    Tak som si to spocital. Pocas dnesneho dna bol pridany nejaky novy prispevok az do 7 tem z byvaleho motorcafe!!! Naozaj nevidana aktivita citatelov. Viem, ze phpbb nieje zdaleka idealne a ma dost chyb no riesenie by bolo skor nahradit to niecim funkcnejsim a nie nefunkcnejsim. Treba si uvedomit ako dlho bolo asi phpbb vyvyjane. Vy ste sa pokusili vyvynut nieco konkurencie schopne, co chvalim no napada ma jendna otazocka. Pri klasickych software-ovych projektoch sa program najprv navrhne, potom napise, vzapati sa otestuje a az nakoniec sa predklada zakaznikovi. Preco ste vy tieto 3 kroky spojili v jeden???
    p.s: Mili pan Jirka, kedze spravujete server ako auto.cz predpokladam ze s programovanim mate velke skusnosti a navstivili ste nejedno internatove forum. To ste si nikdy nevsimli, ze na internete tyka kazdy kazdemu? A este jedno rypnutie si neodpustim. Vzdy ked som pracoval v nejakej firme nikdy som si nedovolil spravat sa k zakaznikom tak ako vy k uzivatelom cafe.auto.cz. Mate pravdu uzivatelia vam nic neplatia, lenze ked sem prestanu chodit prestanu platit zadavatelia inzercie.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  09:54

    « děs a hrůza

    Tak po tydnu prohliženi noveho fora pridavam prvni a jestli se neco nezmeni tak asi i posledni prispevek. Vim ze se tady nekdo hodne snazil vsechno zlepsit ale ve vsi ucte se mu to ani trochu nepovedlo coz doklada i aktivita starych dobrych znamych.
    hlasuji pro zavedeni stareho dobreho fora.

    jinak zbohem tva MÁŇA
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  07:51

    « no....

    Nieco tu docela smrdi .... AHA! Uz viem. Zdochol tu pes.
    Bye...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.05.07  21:43

    « Re: no je to k horšímu.

    Katastrofa , děs a hrůza !!!
    Navrhuji návrat na původní provedení fora , které bylo přehledné a jednoduché .
    Proč to dělat jednoduše , když ......
  • « 00 Reagovat !

    foto hil

    hil 30.04.07  22:03

    « Re: no je to k horšímu.

    No a ještě dovětek. Pokud něco předělávám do nového, zachovám samozřejmě všechny funkce z toho původního a navíc přidám další vychytávky. Tady se postupovalo opačným směrem. Zároveň "nové" spustím až tehdy, když to mám hotové.
  • 00 Reagovat !

    foto hil

    hil 30.04.07  21:37

    « no je to k horšímu.

    Nejsem tu dlouho, tak nechi moc vyskakovat, i nick mi zůstal původní. Obávám se ale, že v této podobě bych toto fórum ani nezačal navštěvovat. Všude samá komerce a na příspěvky zbývá malý sloupeček. Zmizel taky mimo už zmíněných věcí z podpisu popis auta, takže každý teď musí znova vysvětlovat o čem je řeč... Známá pravda automechanika se opět potvrdila: " Když to jede, tak se v tom nehrab". Možná, že to jede teď líp z hlediska majitelů a komerce, ale uživatelé dostali na frak.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.04.07  19:09

    « smutek,smutek,smutek.....

    Ani nevím jak bych začal ;-\ .Začnu tím co hovoří za vše:ač jsem tady býval a psal několikrát za den,po "spuštění" nového fóra,to je dnes můj první příspěvek.Když mi po zprovoznění fóra přišel email s tím,že mi bylo změněno jméno z PP na PP1 proto,že existuje nějaký jiný uživatel s nickem PP (nikdy jsem nepochopil kdy by se tu vzal) a pak následně v nějakém textu,že nicky uživatelů,kteří tu měli dříve stovky příspěvků se jim budou přiřazovat přednostně,nevěděl jsem co si o tom mám myslet.Vůbec jsem nepochopil proč mi nejdřiv nick vzali,aby mě vzápětí ujistili,že ho dostane ten kdo ho už dříve používal (logicky jsem čekal že to budu já,když tu těch několik stovek příspěvků mám,teda už asi nemám,když nemám ani svůj nick).No což už,chtěl jsem se přihlásit svým novým jménem,což se mi ani po několika pokusech nepodařilo,tak jsem to znechucen vzdal,a poté co jsem se ještě podíval co je ve fóru nového a musel jsem rozklikat všechny témata abych vůbec zjistil kde je jaký nový příspěvek,mě to dorazilo úplně.Po delší době jsem tady dnes znovu nakoukl a kvůli tomu abych tady podpořil všechny nespokojené udělal novou registraci.Se všemi plně souhlasím,kromě Jirky samozřejmě,jeho reakcemi jsem natolik pobouřen,že patrně budu následovat Mitsiho od věčných lovišť,teda v mém případě na konkurenční servery.I když neříkám že by mi tu kdy v minulosti bylo zle.Ale zdejší komunita je po tomto zásahu natolik rozhozená,že ani nemám chuť zde dále přispívat.Poněvadž můj pocit který jsme vždycky míval když jsem sem nakoukl,totiž ten že to tu ve dne v noci žije už teď vůbec nemám.... :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.04.07  12:34

    « Re: Mily Jirka

    2Jirka:
    (zvejkal napsal):
    takze som jednoducho ocakaval ake-take porozumenie a snahu o vecne a ne-emotivne informovanie z vasej strany, a nie nieco v style "kto ste vy, co sa nas opovazujete kritizovat, ak sa vam nepaci, chodte prec". Jednoducho mi to pride ako nenalezite.

    To co zvejkal napsal byl v podstate ten duvod, proc jsem se do Vas tak oprel.
    Nikdo neni dokonaly, ale mlcenim se jeste nikdy nic nespravilo (tim mene oborenim se ve stylu "Drz hu*u a krok"). Kdyz mlcite vy, pak je skoro logicke, ze se ozve druha strana. A neni-li reakce, pak se ozve hlasiteji.
    Taky nemam rad stiznosti "co jste tu udelali, nic nefunguje" bez niceho konkretniho, jenze takovehle hlasy budou vzdycky pri jakekoliv zmene (paradoxem je ze to plati i v pripade chyb na ktere je uzivatel jiz zvykly).
    Snazil jsem se skoro v kazdem prispevku alespon neco malo, co by se mohlo nazvat "pokus o konstruktivni pristup" (a verim ze vsechny byly "prosbou/zadosti", nikoliv "prikazem"). Vzhledem k tomu ze nemam diplomatickeho ducha tak jsem to asi "zabil". Ale aspon jsem se pokusil.
    U mailovych pripominek je blbe to, ze jini nevidi o co se zadalo (je nepodstatne kdo o to zadal - alespon pro ostatni uzivatele). Bohuzel jak se zda obdobe se tak stane i u topicu na foru v pripade dostatecneho poctu prispevku, ktere byt jsou stejne, jsou promichany mezi ostatni. Proto mne napadl ten verejny, pouze pro cteni, TODOvnicek (beztak musite mit neco takoveho i interne). Proste stranka kde uzivatel koukne a vidi ze (napr) Enter jako odradkovani uz je v TODO, takze je zbytecne se o nem jakkoliv zminovat. Nebo koukne a vidi, hele tahle vec tu jeste na seznamu neni -> sup poslat info.
    Obdobnym zpusobem by mohl poslouzit i changelog (ale to uz vlastne napsal zvejkal).
    A oboji jen proto aby bylo videt ze se neco deje (a oba vime ze vnejsi rozhrani napovi minimalne, paklize vubec. Tim spis kdyz vypada jakoby byl autor neskutecne tlacen nedostatkem casu).
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…