Připomínky

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Připomínky k MotorCafé

  • 00 Reagovat !

    foto

    02.09.99  10:02

    « JE TO SUPER

    Tohlle je stejne nejlepsi server co znam na INETu, ale opravdu je to mene prehledne nez to bylo, neslo by to vymyslet nejak jednoduseji? Treba i vynechat podtemata........
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.09.99  01:53

    « daląí

    Kdyľ je v rubrice hodně příspěvků, tak je dole na stránce odkaz daląí >. A kdyľ na něj kliknu, tak se objeví hláąka "invalid URL", protoľe to URL končí "(mezera)OnMouseOver=". Kdyľ tohle přebytečný smaľu tak se ta stránka normálně načte.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.09.99  13:55

    « FABIAMANIA

    Myslim,ze je na case zalozit tema na Fabii,protoze 2 hodiny po zverejneni uz jsou
    dve nova temata o Fabii,udelejte s tim neco jako s Feliciema Dekujeme!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.09.99  12:08

    « To > auto.cz

    Co se stalo se starymi tematy v archivu? Dost casto jsem se tam dival. Navic, kdyz dam hledat, tak clovek hned pozna, jak dlouho tu kdo je a co kdy rikal. Obcas se i z archivu vytahly stare rubriky.

    Neslo by je vratit zpatky, nebo alespon zabalit nekam ke stazeni? Pripadne poslat na mail.


    Diky moc Petr (petr.ha@email.cz)
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.09.99  11:51

    « Je to OK

    Mne to tady chodi v pohode v MSIE,horsi je to s Netscapem ! Zdravim vsechny ucastniky debaty!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.08.99  17:30

    « Re: Já chci zpátky staré auto.cz

    Zdar chlapi, prozatím jsem pomazal ty drogové záležitosti a přepsal nadpisy témat začínajících znaky ! nebo *. Co se týká nového designu bohužel to muselo přijít, protože ve starém se to už všechno nevešlo (za měsíc jetě přibude bazar aut). Pokud vám něco nebude fungovat, tak mi prosím zavolejte (067/7271078 nebo 0603/537352) - přes telefon se dá víc věcí vyřešit. Volejte, volejte, aspoň mě přinutíte to rychle opravit :-) Tom
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.08.99  07:40

    « Re: Já chci zpátky staré auto.cz

    Mě totaky nefachá. Když si dám "registraci" a potom "kdo je tady", a když si potom otevřu téma do nového okna, tak jsem tam zase jako anonym. To mě neba, pořád se logovat!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.08.99  07:02

    « Re: Já chci zpátky staré auto.cz

    Halóóóóóóóóóó, čte to tady někdo kompetentní? Tomáši z auto.cz, hoď sem k tomu nějaký štěk, plís. Nám se to nelíbí.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.08.99  21:27

    « Re: Já chci zpátky staré auto.cz

    Soulasím. Tahle nová úprava auto.cz se mi vůbec nezamlouvá. Ta starší byla hezčí a přehlednější a především funkční. Ale proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.08.99  21:01

    « Re: Já chci zpátky staré auto.cz

    Zatím je změna k horšímu - na stejné věci potřebuji víc "kliků" a navíc se to neobnovuje.
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.08.99  15:56

    « kdo je tady

    toto submenu nejak nefunguje..:(


    stale se snazi nalezt nejake neexistujici data MySQL table,..


    ./S

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.08.99  13:35

    « Re: Já chci zpátky staré auto.cz

    Já taky, tohle se mi moc nelíbí !!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.08.99  13:18

    « Já chci zpátky staré auto.cz

    tady furt nejde aktualizace a ty roletky taky pěkně kašlou na to, že na ně někdo kliká jako divej.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  14:28

    « o co jde?

    Takovi fetaci potom pokazi cele image teto jinak
    super webove strance!!Naopak ja bych jim dal drogy
    v libovolnem mnozstvi a byl by pokoj!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  13:10

    « Re: Opakovaný dotaz

    to: filtrovani nadpisu --> use:

    if ($nadpis=~/auto/i){ .. :-))

    ale to je trochu sadisticke..


    ale mozna by bylo dobre na konci kazdeho prispevku uzavrit tagy, aby se nestavalo, ze je pak cely dalsi prispevek vetsim pismem, nebo kusem odkazu z nasledujiciho clanku..

    jinak je to super web..

    ./S

  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  07:20

    « Re: To chipmen

    V tech feliciich se tady prase vyzna!Presunul bych je do nejakyho adresare Felicie a tam at si delaj podadresaru kolik chtej..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  07:18

    « Re: Opakovaný dotaz

    I ja se k tomuto nazoru priklanim!Navic temata jako Trava,Kokain atd. sem do AUTO.CZ asi moc nepatri,byl bych pro zavedeni jakehosi filtru jistych slov pri zakladani tematu!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.08.99  07:16

    « Bez nadpisu

    Mozna by nebylo spatne pro spravce systemu zamysleni nad kontrolou zakladanych temat neco jako ze lidi by si to zalozili, ale neobjevilo by se to dokud to on neodklepne, nevznikaly by tak rubriky ktere sem vubec nepatri (viz drogy...), a taky by tady nevznikaly duplicitni rubriky viz asi 4 o Felicii, je hezke ze skoro kazdy kdo ma felicii si tu zalozi vlastni rubriku ale kdo se v tom ma prehrabavat...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.08.99  07:02

    « Re: Opakovaný dotaz

    naprosto podporuji tento názor
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  23:55

    « Opakovaný dotaz

    Opakovaně prosím správce Motor Cafe o sdělení, zda je možné identifikovat, kdo založil určité téma.

    Je hezké, že od jisté doby není možné přispívat do diskuse jako anonym. Nicméně u založených témat není uvedeno ani kdo ho založil, ani přesný čas založení. (Pouze datum a údaj "00:00:00").

    Nic proti tomu, že někdo dne 23.8. založil téma "MARIHUANA jako lék", když měl potřebu na toto téma něco sdělit. Nicméně dneska nějaký pošuk (já jsem to nebyl) založil témata "HEROIN jako lék", "KOKAIN jako lék" a "PERVITIN jako lék", aniž by do kteréhokoli z těchto témat cokoliv napsal.

    Tak se opakovaně ptám, jestli je možné idetnifikovat zakladatele témat, a zda by nebylo možné uvádět nejen autory příspěvků, ale i zakladatele témat.
    Děkuji.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…