Připomínky

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Připomínky k MotorCafé

  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.09.99  16:50

    « Re: Kdo je tady

    Souhlas s Honzou D, děje se to od dopoledne. A furt.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.09.99  16:30

    « Prosím o vysvětlení.

    Zdravím všechny na auto cz. Nechci vypadat jako vůl, ale mohl by mi někdo vysvětlit jestli NEZNAMO je jméno nebo to znamená že není známo kdo založil téma.To slovo NEZNAMO se vyskytuje u všech založených témat a potom jako jméno v připomínkách. Prosím o vysvětlení. Díky GYNKOLOG.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.09.99  16:07

    « Re: Kdo je tady

    To máš pravdu, že se tyhle hlášky občas objevují pravděpodobně v souvislosti s přetížením serveru, ale přesto si myslím, že tohle je něco jiného. Dneska se to objevuje asi od 9 hodin neustále tzn. ani jednou se seznam nevypsal správně. Špička zatížení (podle hustoty příspěvků v Motorbaru) je od 11 do 14 hodin. Teď je 16 a stav trvá. Přičítal bych souvislost spíš úpravě, kterou jste dneska zprovoznili v souvislosti s vypisováním jmen zakladatelů témat. Jména zakladatelů se začala objevovat taky kolem deváté ráno.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.09.99  15:33

    « Re: Kdo je tady

    je to jednoduche, tyto hlasky to hazi pokud je server PRETIZEN :(( Tom P.S. novy server bude brzy :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.09.99  13:40

    « Re: Kdo je tady

    I mě to dělá. Halooooo co je s tím!!!!!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.09.99  13:31

    « Re: Kdo je tady

    Mě taky. A neukazuje to, kdo je on line
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.09.99  13:23

    « Kdo je tady

    Kde je problém? Ve stránce "Kdo je tady" mi to furt píše chyby "Warning: 1 is not a MySQL result index in /net/auto/motorbar/posledni.phtml on line 28" a "line 110"
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.09.99  10:12

    « Re: Zakládání témat

    Tak koukam, ze uz se povedla ta identifikace toho kdo zalozil tema.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.09.99  09:07

    « Re: Zakládání témat

    Panove,ma cenu diskutovat,kdyz se sem dostane 110
    lidi jako anonym,nebo lidi pisou nesmysle pod
    vasim loginem!!Kam jsme to dotahli!!Zamyslete se nad sebou vsichni co tohle delate!!Mate asi pekne
    nasrano vpalici,kdyz nedokazete prirozene reagovat!!Je mi vas uprimne lito!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.09.99  14:18

    « Re: Zakládání témat

    Neslo by jednoduse zamezit zalozeni jakehokoli tematu obsahujiciho v nazvu HTML?
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.09.99  11:53

    « Re: Pavel_001

    Ja myslim, ze indentifikace "prispevovatele" je zcela jasna a dana principy TPC/IP siti. S kazdym prispevkem jde na urovni serveru i IP adresa, odkud byl prispevek poslan.

    Za predpokladu,ze dotycny jeden jediny pocitac je pripojen pevnou linkou. Dialupista ziskava dynamickou IP v rozsahu adresoveho prostoru providera. Podnikova nebo skolni sit muze byt strukturovana tak, ze pocitace pouzivaji jednoznacnou IP pouze v ramci lokalni site a pri vystupu do externi site je predavana ven IP proxyserveru nebo firewallu. Pokud maji pocitace jedinecnou adresu i pro externi sit stejne nezabranis tomu, aby si nektery studak nesedl na ucebne k jinemu pocitaci a muze delat bordel dal. Myslim si, ze jedinou cestou je ignorovat debilky, kteri se ukajeji tim, jak jim ostatni nadavaji a reaguji na jejich prispevky jeste vetsima hovadinama.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.09.99  11:26

    « Re: Zakládání témat

    Ja myslim, ze indentifikace "prispevovatele" je zcela jasna a dana principy TPC/IP siti. S kazdym prispevkem jde na urovni serveru i IP adresa, odkud byl prispevek poslan.


    Dalo by se tedy pomerne snadno (pokud by na tom mel provozovatel zajem) identifikovat prispivajiciho napr. ve tvaru:

    "Soptik" - IP: 128.224.92.16

    Je to samozrejme jen namet, ale myslim, ze pouzitelny. Copak na to povi provozovatel.....

  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.09.99  11:08

    « Re: Zakládání témat

    Nechavate se pekne rozhodit nejakym blbeckem!!Nechcete se hodit do NORMALU!!Diky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.09.99  15:06

    « Re: Zakládání témat

    To nevyřeší to že ho budeme znát ale že správce sem občas koukne a vyčistí to, že Tome?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.09.99  12:26

    « Re: Zakládání témat

    To cyklista, je hezke ze budes znat alias toho co si zalozil tema, ale pokud si budu chtit zalozit nejaky blby tema tak to urcite nebudu delat pod svym uctem, ale udelam si treba deset jmen... Tudiz vyznam toho ze ti to napise kdo to zalozil je nulovej...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.09.99  09:10

    « Re: Zakládání témat

    OK, zkusím to říct našemu programátorovi, snad mě nenakopne :-) Tom
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.09.99  21:37

    « Zakládání témat

    Pardon, že s tím pořád otravuju.

    Chtěl jsem se zeptat, jestli se dá nějak identifikovat, kdo založil téma. Je sice hezké, že byla smazána nadbytečná drogová témata, ale kdykoliv kdokoliv může založit další přehršel stupidních témat.

  • 00 Reagovat !

    foto

    02.09.99  23:57

    « Bez nadpisu

    Zdravím všechny na auto cz. Marihuana jako lék bylo docela dobrý téma( já ho nezaložil) . A potom co sem začali psát fetˇáci o heroinu, kokainu a jiných jedech se ani nedivím že bylo vymazáno.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.09.99  11:10

    « Re: daląí

    Uľ je to v pohodě. Díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.09.99  10:10

    « Re: další

    Kouknul jsem se na to a nějak jsem to předělal. Dělá ti to pořád? (HOPe) Tom
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…