Připomínky

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Připomínky k MotorCafé

  • 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 23.06.07  14:20

    « soukrome zpravy???

    Mohu se prosim zeptat jestli je mozne se nejak dostat do soukromych zprav, ktere jsem mel ve starsi verzi fora? Dekuji
  • 00 Reagovat !

    foto Sprint

    Sprint 19.06.07  20:15

    « Byl jsem Peet

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.06.07  11:43

    « Pořád nic?

    Tak jsem se sem zase jednou zašel podívat, jak to tady "žije". Tak co pane administrátore Jirko, pořád spokojenost a vůbec nevadí, že jste zaříznul jedno z nejlepších fór o autech? Asi ne co? Tak hlavně si dál v klidu vyvíjejte ty další fičurky, který už ale nikdo nebude používat... Ach jo, je toho tady opravdu škoda, ale s tímhle přístupem...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.05.07  23:33

    « Re: nezmizelo nám kus fóra?

    Vážený pane administrátore "Jirko"
    Mrzí mě Vaše reakce na moji kritiku, ale je to Vaše právo. Stejně jsem rád, že jste konečně reagoval, nejen na moje příspěvky, ale i na můj e-mail. Napsal jsem vlastní názor a ten se Vám nelíbí. Myslím si, že by bylo lepší se zamyslet nad tím, co Vám Vaši čtenáři píší (psal jsem konkrétní dotazy) a vy jste nereagoval.
    Co se týče mojich příspěvků: Nick "kritix" bylo založeno až po změně fóra (myslíte, že bych si Váš portál přečetl poprvé a začal kritizovat???). Moje příspěvky jsou pod jiným jménem a mám jich asi 50.
    Další otázka je: proč přesunujete nová vlákna aniž byste dali vědět autorům kam jste je přesunuli (potom se nedivte, že si myslím, že kritiku mažete)
    Závěrem: Serveru auto.cz velice fandím, rád si pročítám jak diskusi, tak například recenze vozidel, proto mě mrzí, že jste změnili strukturu zaběhlé diskuse a čtenáři jsou z toho tak trochu zmatení (proto tak málo příspěvků) a tolik nespokojených čtenářů.
  • « 00 Reagovat !

    foto Jirka

    Jirka 21.05.07  13:26

    « Re: Spatne nacitani stranky

    … obávám se, že jste připojen za nějakou úplně špatně nastavenou keší. Zkuste popsat Vaše problémy společnosti, která Vás připojila k internetu. (Je to jen má domněnka a vychází z toho, že jsme dosud nic takového nezaznamenali.)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.05.07  12:49

    « Re: Spatne nacitani stranky

    Tak jsem nainstaloval IE7 v domeni, ze to pomuze ale prd.... To fakt nikomu nedela? Zajimalo by me, kde je zakopany pes (asi nekde v nastaveni ale nikde jinde nemam s odkazy problem).
    Treba vyse zmineny odkaz kdyz na nej kliknu, tak se objevi ICQ Search stranka s:

    Vyhledávání na webu: www.auto.cz/diskuse/4618a804c9f11?typ=1
    Chtěli jste napsat: www.auto.cz/diskuse/4618a804c9f11?type=1… />
    pak dam zpet a objevi se tohle vlakno... Jsem z toho danek :-(

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.05.07  11:19

    « Re: nezmizelo nám kus fóra?

    Aha tak to se tady nesmí psát o konkurenci. No chápu. Tak znovu , ale s hvězdičkou.
    Zkus fórum auto*revue*cz. Samozřejmě bez hvězdičky .
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.05.07  11:17

    « Re: nezmizelo nám kus fóra?

    Sice nejsem přítel kritixe, ale poradím.
    Dost lidí odsud přešlo na fórum u *. Tam zatím vše funguje jak má. Je to tam sice větší divočina, ale aspoň je tam vše funkční.
    Jinak koukám , že se tu stala nějaká havárka a spousta se toho ztratilo nebo nepodařilo znovu zařadit. No škoda. Asi přeci jenom nefunguje všechno jak má i když se nás o tom snažil Jirka přesvědčit.
    Nepřeju tomuto fóru nic zlého a doufám , že se všechny chyby podaří napravit. Jestli ano určitě se sem rád vrátím opět na stálo.
  • « 00 Reagovat !

    foto Jirka

    Jirka 21.05.07  08:21

    « Re: nezmizelo nám kus fóra?

    Nic jsme nesmazali!
    Vaši diskusi "Kritika nového diskusního fóra" jste vložil do fóra, kde kontextově moc nedávalo smysl, tak bylo pouze (ihned po založení) přesunuto do fóra "Připomínky k MotorCafé", kde je po celou dobu.
    Pokud jde o Vaše obavy o smazání této diskuse - rád bych Vás upozornil, že jsme ji založili my - provozovatelé - pro naše čtenáře a to v roce 1998. Je plná připomínek, někdy útoků. A kvůli několika Vašim impozantním příspěvkům ji určitě mazat nebudeme, i kdybychom o to byli žádáni. Vaši osobnost hezky ilustruje skutečnost, že Vaším prvním příspěvkem v MotorCafé vůbec je iniciační příspěvek do Vámi založené diskuse "Kritika nového diskusního fóra" - tudíž jste předtím nikde nediskustoval a nechápu, že zrovna Vy jste byl tak těžce postižen změnou.

    A pro přátele kritixe - napiště mu už prosím někdo, kam jinam má jít, aby byl šťastnější a už se tady netrápil.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.05.07  22:06

    « Re: nezmizelo nám kus fóra?

    A ještě něco - lidi napište, kam teď chodíte, ať si mám co číst, tady už to nestojí za nic...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.05.07  22:05

    « Re: nezmizelo nám kus fóra?

    Jo jo, já jsem zavedl nový vlákno "Kritika nového diskusního fóra" a taky mi to smazali.
    Po havárii databáze, která byla minulý týden to zase obnovili (myslím si, že omylem) - však až na to přijdou, tak to zase smažou :no: :no:
    Jsem zvědavý jak dlouho vydrží toto vlákno. :-)
    Co se týče nové diskuSe "ŠPATNÝ - MOC ŠPATNÝ"
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.05.07  20:38

    « Re: nezmizelo nám kus fóra?

    Také můj příspěvek ( JINÝ KAFE ) raději smazali . :'-( :'-(
  • « 00 Reagovat !

    foto PP-

    PP. 19.05.07  16:50

    « Re: nezmizelo nám kus fóra?

    Rád bych přispěl něčím pozitivním,bohužel není čím :-( .
    Ale tady se stejně neoplatí vyjadřovat svůj názor,poněvadž nás prý je jen 10,co se nám nic nelíbí a ostatní jsou nadmíru spokojení,jen nechápu proč se nikdo spokojený,krom admina,do nás nepustil,jak to běžně na diskusních boardech bývá,když někdo neprávem kritizuje.
    Vím že to tu nikdo vážně brát nebude,přesto další výtka:
    podle jakého klíče jste postupovali při rozhodování o zdvojených přezdívkách:
    moje registrace uživatele PP je z 13.9.2005,reg."druhého" PP je z 23.11.2006,já mám zaznamenaných 317 příspěvků,"druhý" PP kromě iniciál a věku nic,v reg.formuláři jste ujišťovali,že přednost dostanou aktivní uživatelé.Přesto dostal přednost při ponechání nicku PP uživatel registrovaný o více než rok později.
    A potom mám být spokojený... ;-\
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.05.07  00:14

    « Re: nezmizelo nám kus fóra?

    Souhlasím s KRITIXem

    Přátelé, v tomto vlákně bych se chtěl s Vámi podělit o názory na nové diskusní fórum po převodu do nových databází. Předesílám, že nejsem zaměstnancem tohoto portálu a tudíž s ním nemám nic společného. Jsem je obyčejný čtenář, který si rád pročítal příspěvky (před změnou).
    Jsem velmi rozhořčen tím, co s touto diskusí udělali. Vytvořili cosi nepřehledného, kterému chybí přehlednost a spousta funkcí, které obsahovalo fórum minulé.
    Tak třeba:
    Nevím jak najít příspěvky od konkrétního uživatele.
    Nejsou vidět podpisy.
    Nevím jak přidat k příspěvku obrázek.
    Na hlavní stránce (www.auto.cz/diskuse/forum/) se nedá seřadit podle "Poslední příspěvek", což je škoda.
    Nevím jak najít poslední příspěvky (za určité období, nebo od poslední návštěvy?)

    Budu rád, když sem napíšete svoje názory, samozřejmě i ty kladné.
    P.S. Jsem zvědav, jak dlouho tento příspěvek vydrží, než bude smazán :no:
  • « 00 Reagovat !

    foto Jirka

    Jirka 17.05.07  21:51

    « Re: nezmizelo nám kus fóra?

    Ta reakce opravdu jen podtrhuje kvalitu Vašich předchozích výroků :no:
    jak to souvisí s funkčností fóra?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.05.07  21:26

    « Re: nezmizelo nám kus fóra?

    Hlavně že je vše funkční !!
    >:-[] :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto Jirka

    Jirka 17.05.07  21:08

    « Re: nezmizelo nám kus fóra?

    Nejspíše jste zaznamenali, že dnes hodně dlouho nejely diskuse - zhavarovala databáze. Rekonstrukce dat však nebyla 100% úspěšná a některé příspěvky ztratily informaci o tom, kam patří. Více k tomuto je uvedeno na HP diskusí. Žádné příspěvky tedy sice nezmizely, ale nemůžeme je umístit na jejich původní místa.
  • 00 Reagovat !

    foto hil

    hil 17.05.07  21:02

    « nezmizelo nám kus fóra?

    někam mizí příspěvky ve fórech. Nezávadné, připomínám.
  • « 00 Reagovat !

    foto Jirka

    Jirka 14.05.07  13:18

    « Re: "povedlo"

    :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.05.07  13:10

    « "povedlo"

    tak to jste na tomto foru mily pane jedinej kdo si myslí že se vám to povedlo.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…