Mistrovstvi sveta - WRC

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Rally

  • 00 Reagovat !

    foto JakubBednar

    JakubBednar 07.05.16  08:05

    « Oživení WRC

    Dobrý nápad jak oživit současnou rallye scénu. :yes:
    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.09.09  14:36

    « JEZDCI MS WRC

    Nevíte někdo jaký mají roční plat jezdci MS na vozech WRC.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.02  14:36

    « Jedete?

    Jedete letos nekdo na nejake svetove rallye?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.01.02  13:52

    « rally jazda

    Zdar chlapi!
    Neviete niekto, kde by som nasiel nieco na inete ako skola jazdy rally? Nasiel som zatial len jedinu ako-tak pouzitelnu stranku, ale je death uz rok. Chcel by som sa zacat trochu ucit jazdit rally stylom a nieco si o tom precitat predtym akoby som na to prisiel sam/neprisiel :o). Kde sa da urobit si licenciu rally?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.01.02  12:00

    « Re: Ze soutěžáka poslanec

    Smudlo, o tom srovnání s týmovými kolegy jsem to psal o 5 řádků níže. I když na druhou stranu, vem si Makiho, sedl do Subaru a co ukázal.Dobrej pilot by měl zajet s čímkoliv dobře a myslím si že oba dva měli relativně dost času se s octávkou naučit nebo že by Roman byl už teďkom tak dobrej ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.01.02  10:57

    « Re: Ze soutěžáka poslanec

    Jasně, plně souhlasím, chtěl bych jenom dodat, že není moc fér jej srovnávat s novými kolegy, ti najeli s Octavií dopředu tolik, co Kresta na zpátečku....ale jinak má tento můj krajan plnou morální podporu(((o:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.01.02  10:08

    « Re: Ze soutěžáka poslanec

    Smudlo, já neměl až tak na mysli tu první RZetu, spíše to , že byl pořád před oběma svými slavnějšími kolegy. A proto škoda, že nedojel, dalo by se z toho trochu usouddit, jak by na tom byl na konci, jestli by si ji je udržel za zádama a případně ještě i zrychlil. A to že, potřebuje trochu vyzrát je pravda, vzpomeň si na sebe co jsi dělal v jeho létech a teď. Počkejme tak 2 až 3 roky a budeme chytřejší, co z něho vyroste. Doma s tím jeho autem moc konkurence neměl a ve světě bude muset přidat. A z toho se můžou rodit chybičky. Konec konců nebyl sám kdo okusil tvrdost francouzkýho kamene(on navíc naneštěstí nebo štěstí při koexistence dřeva)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.01.02  09:06

    « Re: Ze soutěžáka poslanec

    Na tohle měl kdysi zdravý názor Loprais, když začínal vítězit na Dakaru - není důležité být první v první dědině na obzoru, ale celkově v Dakaru - tohle myslím Krestovi ještě pořád trošku utíká.
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.01.02  01:33

    « tommi

    tommi zas ukazal, ze je stale 1. medzi jazdcami rally a to i v impreze. mitsubishi mozno bez neho ani nezaboduje. a to plati i o octavkach, i ked mozu mat slusne vysledky. ale na body to asi nebude.
    na asfalte su xari fakt spickove.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.01.02  13:26

    « Re: Ze soutěžáka poslanec

    Romanove slová:"Celou dobu jsem dával pozor, abych někde neboural. Před jednou vracečkou jsem zostra sešlápl brzdu, přitom mi zhasnul motor, a já proto musel použít ruční brzdu. Pak jsem zavadil o zídku, do které auto naplno vrazilo."
    Takže asi jeho chybou.Ináč sa zdá, že Octavia je pevnejšia než Hyundai A.Mcraea, ktorý mal po náraze do telesa mostíku odídený celý ľavý bok.
    Aj keď to bol v podstate čelný náraz oproti bočnému Krestu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.01.02  12:01

    « Re: Ze soutěžáka poslanec

    Jak to bylo s Krestou ? Motor mu v té zatáčce zhasnul vinou poruchy motoru nebo vinou řidiče ? Do té doby ale vyučoval i zkušenější. Je ale pravda, že s octávkou toho doposud najezdil víc než jeho kolegové a škoda, že vypadl.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.01.02  11:24

    « Re: Ze soutěžáka poslanec

    Kde ste všetci? MS sa začali, o chvíľu bude už druhá súťaž - Švédsko a tu žiadne komentáre -
    penalizácia Loeba, debuty jazdcov v nových tímoch,
    Krestov múrik a stĺp.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.01.02  11:21

    « Re: Ze soutěžáka poslanec

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.05.01  08:05

    « Argentina - Scooby sa konecne drzi

    Hi Subarista, nakoniec to dopadlo dobre a SWRT veci nemusus predavat /mimochodom je ten dazdnik tak super? Asi si ho objednam/. Vsimli ste si, ako rozhadzovalo ostatne vozy na nerovnostiach? Nova Impreza musi byt neuvertelne pevna! Ked vyriesia spolahlivost a doladenie na asfalty, urcite zopakuju uspech minuleho modelu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.04.01  17:14

    « valassko

    ten PECH je pekne prohani. Ale TRINER zas pech nemel, skoda...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.04.01  12:00

    « Re: Ze soutěžáka poslanec

    Ja ten Temelin nevidel, takze vim prd :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.04.01  11:55

    « Re: Ze soutěžáka poslanec

    Že by to byl Ari ?? já ho zahlídl jen chvilku a ty finský gesichty jsou si tak všechny podobný. Pro jistotu si radši sypu popel na hlavu. Laďa
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.04.01  10:20

    « Re: Ze soutěžáka poslanec

    Pokud vim tak Ari Vatanen taky dela do politiky
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.04.01  08:26

    « Ze soutěžáka poslanec

    Tak se vám včera koukám v telce na zprávy a co nevidím, Marku Alén jako poslanec Evropského parlamentu byl na prohlídce Temelína. Ještě, že k tomu řekl " nevím, co ti rakušané proti té elektrárně mají" jinak jsem ho odepsal jako legendu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.04.01  22:18

    « Bez nadpisu

    Ještě jednu stejně "podařenou" soutěž a začnu prodávat věci: deštník, tašku, čepici a tričko orig. SWRT
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…