NÁHRADNÍ DÍLY

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Veteráni

  • « 00 Reagovat !

    foto petrkorec

    petrkorec 04.09.12  03:07

    « Re: Jawa 250 pérák r.v.49 (typ 10)

    O péráka sice zájem nemám ale chci se podělit o jeden zajímavej článek o historii aut: [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto JOB

    JOB 20.01.08  10:20

    « Re: Stylovebalkony.cz

    Mohu vědět co to má společného s veteránama ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.01.08  18:40

    « Stylovebalkony.cz

  • 00 Reagovat !

    foto

    Jaroslav Malý 10.10.07  11:34

    « ČALOUNICTVÍ

    Nabízíme Opravy střech kabrioletů - nyní sleva 20%-.
    Dále kompúletní čalounění veteránů.
    Potažení volantů,řadiček do kůže.
    Opravy sedadel,palubovek a jiné.
    Šití z kůže,koženky a střechovice.
    www.rjvilma.cz tel:774948646
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.09.99  15:22

    « Opel Astra - 1992

    Shanim roletu kufru ke kombiku a stresni lyziny. Ozvete se s nabidkou!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.09.99  14:07

    « ND CZ 98 ccm

    Nemate nahodou nekdo neco (opetovne cokoli) na krasne motokolo CZ 98 ccm r.v.38? Dik.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.09.99  14:06

    « ND Jawa 250 pérák

    Zdravim, tak oni nám to zrusili - potrebuju cokoli (doslovne)na Peraka typ 10 (r.v.49). Diky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.09.99  14:05

    « ND Jawa 250 pérák

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.08.99  16:39

    « Re: ND na Ford Cortina

    Ohledně ND zavolej Pavlovi na 068 5241005, řekni že to jsou ND na Cortinu a co za ně. Dík.Martin
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.08.99  22:54

    « Tip Oldtimer

    Jestli nekdo marne shanel casopis Tip Oldtimer jako ja, tak je k dostani prave v Hybernske.Dale tam maji katalogovy cenik veteranu 400,-......na nej uz mi nezbylo. Mejte se jak chcete:-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.08.99  22:48

    « Re: pro: Logina

    Jo,ja Ti to reknu a Ty jsi je pujdes koupit vid?:-) Ale jinak mas pravdu v Hybernsky. Ta dilenska prirucka stala 400,-. Treba na ten Tatraplan to byla spis uzivatelska brozurka co se davala k autu a stala jestli se nepletu 130,-
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.08.99  16:22

    « Re: pro: Luckyluka

    Kde v Praze maji ty prirucky? V Praze je dost siroky pojem. :-)))

    Neni to nahodou v Hybernsky?

    Jo, jeste! Kolik za ne chteji? - Pocet stranek / cena. Priblizne.

    Dik
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.08.99  16:13

    « ND na Ford Cortina

    Prodam ND na F.C. Mk1 : vse nove nebo pouzite ale zachovale: plecharina, nova tesneni, cepi, oreginal Lucas svetlomety,3xcelni skla,2x motor 1200, 2x prevodovku atd.; mozna vymena za ND na Tatru 603 nabo za vrak T603.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.08.99  07:23

    « silenbloky na Opel ascona 1,6 D r.v. 85

    Nemate nekdo nove nebo pouzite silenbloky na asconu. Nebo nevíte cim by je bylo mozno nadradit?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.08.99  21:28

    « Re: pro: Luckyluka

    Jo, jeste neco. Koukal jsem na Tvou stranku. Moc hezka fakt:-)). Dik za ten muj inzerat. Mrkni sem [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.08.99  21:16

    « Re: pro: Luckyluka

    Uz ma I-Net doma takze sem vecer vzdycky mrknu. Dnes jsem koupil v Praze svazanou kopii originalni dilenske prirucky na T603.Je moc pekna ale konci v roce 1968. Doufam, zevydaji doplnek az do roku vyr.1974. Maji tam brozury i na jiny stary auta a motocykly. Aspon co jsem si stacil vsimnout tak pro Tatraplan600 a Fiat 600. To je fajn, ze to nekoho napadlo:-).Tak zatim se mej:-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.08.99  22:25

    « pro: Luckyluka

    Jsem ted bez internetu ale snad si ho co nejdříve pořídím domu.V praci mi ho sebrali...:-(( Doufam,ze Ti ty dve stovky za to rameno zatim nechybi.Muj telefon myslim mas, tak muzes zavolat az se ti to bude hodit a vsechno vyrovname najednou, pokud souhlasis.Jeste se rychle mrknu na tu stranku. Tak zatim se mej!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.08.99  10:56

    « Re: Přední sklo na Felicii rv 1961

    s prednim sklem ti neporadim, ale brzdovy valec muzes zkusit na veterani@seznam.cz a chtej xpetra.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.08.99  09:02

    « Chromovani

    Netusite, kde tady nekde po Ceske republice se da sehnat kvalitni okrasne chormovani za slusny peniz? Potreboval bych taky nekoho, kdo by mi kvalitne nastrikal motorku vypalovacim lakem. Diky
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.08.99  18:32

    « Jawa 250 pérák r.v.49 (typ 10)

    Pokud by někdo měl jakékoliv ND na péráka, necht mi prosim mailne na tvoves@itsignet.cz, obzvlaste mne zajima kompletni sedlo i s trecim tlumicem a pneumatiky, jakoz i vicko karburatoru, kterym prochazi lanko plynu.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…