FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.12.10  10:39

    « benzínová pumpa

    ?sos prosim te vcera jsem jel po jancu a ok a kdyz jsem jel domu najednou rucicka benzinu byla nahore jako kdyz je plna nadrz a kdyz jsem prijel domu tak to chciplo a sel nastartovat a chcip nastartoal a chcip a ted uz nejde nastarovat a ani do filtru nejde benzin dnes rucicka zase dole jinak jsme vcera beno za 300 jsme tam dali?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.02.10  21:10

    « Re: Nesvití přední světla

    Pojistky sou dobré to už sem zkoušel všecky sou ok ;-\
  • « 00 Reagovat !

    foto Ronault-

    Ronault. 03.02.10  21:07

    « Re: Nesvití přední světla

    Favorit má easy obvody, takže problémy jsou podle mě jednoduché. Podle toho, co píšeš, bych problém viděl spíše někde v pojistkách a v nejhorším v pojistkové desce, ale vzhledem k tomu, že máš předfaceliftový model, který s pojistkovou deskou neměl tolik potíže, tak si překontroluj pojistky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.02.10  20:59

    « Nesvití přední světla

    Nevite někdo čim by mohlo byt že sviti jenom vystražny světla ale dálkovy, potkávací a parkovačky vubec ? má s tym někdo zkušenosti? :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.10.08  10:56

    « Dotaz

    Dobry den.
    Mam dotaz k Favoritu 135L a jeho podivnemu chovani posledni dobou.
    Stava se mi, ze pri podrazeni z 3 na 2 auto zdechne. U jineho podrazeni se to nedeje. Nevite ci nesetkali jste se s takovym problemem.

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.08.08  00:32

    « Forman ´93 - neobvyklý hluk?

    Zdravím, jsem hrdým vlastníkem Formana Silver Line z roku 1993 a mám takový problém, při jízdě se občas ozve hodně silný, nepopsatelný hluk, velmi pravděpodobně se ozývá od alternátoru nebo od něčeho, co je na tom samém řemenu. Není to pískání z prokluzu, připomíná mi to dření, snad ložiska, ale kamarád mechanik ten řemen sundal a prej je tam všechno víceméně v pořádku. Nevíte někdo co by to mohlo být?
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.07.06  09:25

    « aut.rozsvícení světel

    to SEBA: modul je dnes prakticky nesehnatelný. Nemohl bys mi poslat návod a způsob zapojení (popř. i email pro případ nějakých nejasností)? Elektrikáře bych měl. Dík.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.07.06  17:04

    « Bez nadpisu

    Pánové, mám dotaz....
    Nedávno jsem jel s kamarádem co má Favorita rok výroby 94. Nevím proč ale zdál se mně oproti tomu mému (Forman LX ´93) určitě o 50% tišší.....
    Je to možný nebo mám jenom "slyšiny"?????
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.07.06  23:08

    « Re: automatické rozvícení světel

    Dá se to koupit jako modul a nejspíš tam bude i navod
    Přesto jsem si to z jednoho rele dnes připravil sám , zapojil jsem to se zpožděním cca 5 sec. na nastartování pro trochu zručného el. to není problém.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.06.06  16:54

    « Bez nadpisu

    Ja tedy nevim jak ty, ale ja doma žádný náhradní díly nemám.... :D
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…