FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.04.01  23:50

    « Re: tunning

    ogre:sice nevim kdo to nabizi, ale pokud je to uprava typu hlava, vacka a u strikacky ridici jednotka tak je 62kW realnych...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.04.01  12:01

    « Re: teplota

    Tak jsem zjistil ze mam vadny termospinac. Nechce se mi ale vypoustet kapalina tak budu dela elektronicke spinani ze stavebnice na strankach [odkaz] jen mi nepiste ze to se nada pouzit tu teplotu si upravim na vyzsi rozsach,to rele ale bude treba na vyzsi prout tech 3A je malo, moc dloho by nevydrzelo motor bere 5.5A ,neco podobneho maji rele na vyzsi proud v GM .
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.04.01  11:30

    « Cukani motoru BMM

    Jeto normalni kdyz motor se vstrikovanim pri nezatizenem motoru pri vyzsich otackach zhruba nad 1500ot pocukava, spis jako by trhne a jde slyset jemne takove bafnuti (nevim ale ci to je s vufuku nebo se sani),svicky jsou nove.Pri jizde ale nic takoveho nepozoruji.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.04.01  20:31

    « Re: teplota

    Tak 3mm uz je pozde, to se umne uz vpolovine zacina kapalina rostahovat a zacina vytekat.
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.04.01  14:33

    « tunning

    co si myslite o tom tuningu na 62 kW?????
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.04.01  09:38

    « Re: teplota

    tak to je hodne, me to delalo taky, tak sem zkontroloval vrtuli - tocila se a koukam na cidlo a jeden drat uhnil :c)) tak sem ho tam dal a O.K. ventilator spousti cca 2-3mm pred cervenym polem
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.04.01  07:54

    « Re: maska

    zkus treba www.ellri.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.04.01  07:16

    « Re: maska

    Me by spis zajimalo kde a za kolik se da na facko poridit sportovni maska.nevite nekdo diky. Videl jsem ji nekolikrat a prijde mi daleko lepsi nez ta z felicie!!! Diky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.04.01  22:09

    « Re: maska

    kamos to ma na Rapidovi a vypada to hnusne.... kara je koupena v Havirove. Myslim ze nejvic aut s naroubovanou maskou z nove feldy jezdi kolem Ostravy...
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.04.01  20:29

    « maska

    videl jsem na silnici Favorita s predni maskou na chladici s nove Felicije,nevite jak je totam uchycene? vypadalo to velice zajimave.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.04.01  20:18

    « teplota

    nevi nekdo nahodou jaka teplota odpovida cervenemu prouzku ? mne se teplota vysplha do prostred drahy(o trosicku vys) a ventilator se nerostoci.clovek nevi jaka ta teplota tamje na tom teplomeru .
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.04.01  08:01

    « Re: Zadni sklo

    Ja jsem pod tesnici gumu pravidelne kazdej rok strikal tenkou hadickou rezistin, chvili to z toho teklo - muselo se to utirat, ale nikdy jsem ty dvere nemel rezaty.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.04.01  23:03

    « Tuning

    Ja nasel tuning z 40 nebo 50 na 62 kw za 7500 Kc, docela by me zajimalo jak to pka jede. Facko je super__________________do chvil nez zacen reznout, me prorezl kousek podlahy u ridice, presne pod dverma vedle prahu a takyvy vyztuze pod sedackou, asi 1.5 * 6 cm, ted schnim zavareni, docela dobry, doufam ze az to zvednu tohop tam nebude vic. Dotaz: Ctel bych vymenit palubku za tu novejsi cernou, postup jasej, ale na kolim muze takova palubka prijit (bazar) + vyplne dveri (jenom predek)????
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.04.01  11:08

    « Re: přístroje

    nedelal jsem to osobne, ale jde to urcite.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.04.01  14:04

    « přístroje

    Nevíte někdo, jak zapojit přístrojovku z Felicie do Favorita '92 ?
    Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.04.01  11:53

    « Re: Zadni sklo

    Tak ty obavy mas naprosto opravneny :(,presne tohle jsem mel na Formanu a jediny spravny reseni je vymena zadnich dveri - cena novych okolo 5000,- :(.Dole na te hrane pod oknem jsou odtokove dirky,ktere se zvetsuji a rez postupuje a postupuje...
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.04.01  21:55

    « Zadni sklo

    Mám poměrně dost rzi pod gumou kolem zadního skla (hlavně uvnitř vozu). Neporadili byste mi, co s tím? Mám strach, že když nechám vyndat sklo, tak utrhnou i to, co zatím drží.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.04.01  19:19

    « Re: Ekonomer

    ...ANO ale stimto biosem co jena teto strance,toto zapojeni ale muze byt plne vyuzito pro BMM stim ze musi byt jiny obsah biosu...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.04.01  08:39

    « Re: Ekonomer

    Vynatok z textu: "Pro úspěšnou funkci je nutné aby auto používalo vstřikovací systém L-jetronic bez "sytičového" vstřikovacího ventilu v všechny aby všechny ventily byly zapojeny paralelně..."
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.04.01  20:22

    « Re: Ekonomer

    Autor nepise ze to musi byt "L-jetronic" jen pise ze nesmi byt pouzit navic jiny sitic nebo jiny obohacovac smesi coz BMM nema takze se da pouzit jen se jedna o upraveni softu pro BMM jinak HW zustava.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…