FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.01  10:50

    « Tlumiče

    Nazdárek lidi, nevíte o někom, kdo by levně prodával tlumiče na Fávo. I nějaká firma.
    Prostě zkuste mi někoho doporučit.
    Asi je pošetilý, myslet si, že někoho seženu, ale
    za pokus nic nedam. Dík
    PS. Bavili jste se tady nedávno podivném pukání v autě při přejiždění nerovností, přečet jsem , hrazdičky ve dveřích nastavila už je to OK. Dík
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.05.01  15:15

    « Plasty

    Chcel by som si namontovať plastové lemy blatníkov a plastové kryty podbehov. Neviem či to má i nejaký praktický význam a či naopak pod týmito plastami nehrdzavie plech viac ako na nezakrytom povrchu, kedže sa tam asi dlhšie udrží vlhkosť a soľ (v zime). Napíšte Vaše skúsenosti.
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.05.01  16:26

    « Ventily

    Vcera jsem poprve serizoval ventily a zjistil jsem zajimavou vec ze pri serizeni ventilu kdy je pist nahore (expanze) a seridim vufukovy a saci na 0.2 0.25 tak po dalsim pootoceni, tak ze zmerim vuli tesne po zavreni ventilu je vule vetsi zhruba o 0.05 od puvodniho nastaveni.Ale nastavovat vuli o tech 0.05 mene se mi da nebezpecne nejspis by se ventily mohly propalit , hlavne vzimne gdy se vule zmensuje na studenem motoru.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.05.01  08:10

    « Re: Skripani rizeni

    A kdyz tocis volantem tak ti to vtom trosku krupe? Zkus tocit volantem a divat se na kloub u pedalu, co to tam dela. Mi to tam dost chodilo, tak sem musel dotahnout vymezovaci sroub na prevodce.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.05.01  20:07

    « Re: Skripani rizeni

    Tak sem to docasne vyresil a to ze jsem striknul strikackou (jehlou) pod gumu WD40 do kulovych cepu, dokonce jde lepe rizeni.., no ale to klepani ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.05.01  11:12

    « Re: Skripani rizeni

    Taky mi to obcas vrze (cca od 80tis km), ale jenom obcas - neobjevil jsme v tom zadnou zakonitost
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.05.01  19:19

    « Skripani rizeni

    Zacla se mi projevovat po zahrati motoru a delsi jizde vrzani rizeni a navic pri toceni tam a spet klepe rizeni ale nemuzu prijit odkud ,vule v cepach nelze citit jedine naco pam podezreni je lozisko v ridici tyci no ale to zas neni tak namahane aby odeslo tak nevim. Tlumice jsem menil, loziska jsou vporadku.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.05.01  00:00

    « domaci vyfuk

    Nemate nekdo skusenosti s predelanim seriovyho vyfuku vafa na sportovni s lepsim zvukem a jde to vubec?
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.05.01  00:00

    « vyfuk favo

    Sorry jen sem se prepsal ma to byt favo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.04.01  13:14

    « Re: Diry

    Nejlepsi na dutiny je RESISTIN (RISTIN) ML a poradne to prostrikat pod tlakem. Nekdo dava i RESISTIN CAR, ale ackoli je trvanliveji,tak neni vzlinavy, coz je u sloupku podstatne. Opakovani je nutne alespon jednou za tri roky.
    Stara 105L mi takto vydrzela 20 let s puvodnimi prahy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.04.01  20:04

    « Re: Cukani motoru BMM

    Svicky a kabliky jsou nove, nedela to ale kazdou otacku ale nepravidelne tak co 15 dejmetomu jde videt ze se motor skubne volnobeh ale je normalni.
    Nevi nekdo kolik stoji Lamdasonda na Fa.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.04.01  15:44

    « Re: Cukani motoru BMM

    Coz zkusit promerit odpory kabelu zapalovani a zkontrolovat tesnici "fajfky" na nich.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.04.01  13:42

    « Re: Diry

    Nastrikej tam neco jako Antirezin (nebo jak se to jmenuje). Prodavaj ho v kazdy mototechne.
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.04.01  13:35

    « Diry

    Nazdarek, tak jsem nasel na facku slusny diry vzady na konci prahu u podbehu, mely by tam dvat plastovy kryty, cim mam vystrikat prahy az to zavarim aby to nerezlo a nehnilo??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.04.01  13:04

    « Re: Nízká TEPLOTA F136L - Rok 90

    spis vymen teplomer nebo se ti zasekava rucicka v budicich ... ja bych to videl, ze teplotu mas dobrou .. no muzes zkusit dat pred chladic papir a uvidis, jestli to zustane stejny, tak je jasny, ze ti to blbe ukazuje :-) Kazdej teplomer u Favorita ukazuje jinak - ja mam treba standardni teplotu pred cervenym polem - proste ty rucicky sou vyjebany :).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.01  21:28

    « Re: Problemy po GO

    no ony to taky nemusi "rachtat" ventily, ten zvuk muze byt taky treba klepani - moc velky predstih. havne pokud je ta hlava snizena a tim je dosazeno vetsiho kompresniho pomeru. zkus zkontrolovat kolik je na rozdelovaci predstihu a pripadne "trochu " ubrat...
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.04.01  12:05

    « Problemy po GO

    Zdravim, mam nasledujici problem. Nechal jsem udelat GO motoru - vybrus, novy pisty, opravena klika, opravena a snizena hlava. Motor je 135 karburátor prestavenej na plyn. Po oprave mi to nejede a zjistil jsem ze mam ruzne komprese ve valcich. Dalsi priznak je, ze pri spravne serizenych ventilech mi rachtaj na benzin az do 2500 otacek. Na plyn nejsou slyset. Mam takove podezreni na hlavu, ale nevim to jiste. Da se nejak zjistit, ze netesnost zpusobuje hlava, nebo valce? Nebo cim jinym by to mohlo byt? Lze pouzit hlavu z 50kW Felicie a jak se od sebe lisi? Jak ji poznam? Predem dekuji msa@centrum.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.04.01  11:41

    « Nízká TEPLOTA F136L - Rok 90

    Mám problém s příliš nízkou teplotou motoru.
    Jel jsem asi 100 Km a ručička teploměru šla maximálně na čtvrtinu dráhy ( do bílého pole se vůbec nedostane ).
    Vyměnil jsem termostat, ale je to stejné.
    Kde ještě může být problém?
    P.S. Termostat se vkládá kloboučkem k vyrovnávací nadržce ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.04.01  20:30

    « HLava

    doma mam jednu hlavu Na fava nebo felicii uplne novou a zajimalo by me jestli je a jak poznam ze to je ta 50kW? Ma tam zlutou zancku skoda. A jeden velkej nalitek u posledniho pistu. este to vypada ze to ma vetsi kanaly. nenuzu porovnat rikal to kamarad od oka :-)). Vy te nekdo jak se to paznava? dik Karbi
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.04.01  15:31

    « Re: tunning

    Tech 62kw nabizi Bervid, je to ale karbec F 135 nebo F 136. Co vsechno se tam musi jeste dat pryc, ja jsem slysel ze prijdu o katalizator, jenze na ute mam nalepku s2, takze nevim jestli to muzu nechat udelat nebo ne, co na to pak technicka a emise, jak si vubec takovej motor rozumi s LPG????
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…