FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • 00 Reagovat !

    foto

    27.05.01  20:38

    « otackomer

    Caute mam favorit so vstrekovanim a chcem si tam hodit otackomer. Da sa zlym zapojenim daco pokazit alebo prinajhorsom odide iba ten otackomer.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.05.01  11:05

    « Re: Rypnuti

    Ono taky jeste proti Sport Line je docela slusny skok treba Silver Line :o)) Nicmene myslim ze neni treba to tady resit, kazdy ma to co ma a na co ma a hlavne kdyz to aspon trochu spolehlive jede:o) moje facko je na [odkaz] :o)
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.05.01  21:00

    « vyhřívání zadního skla

    Už asi měsíc mně nefunguje vyhřívání zadního skla. Relé je v pořádku, "cvaká" takže proud tam jde. Nemáte někdo nějakou radu? Dík
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.05.01  20:59

    « vyhřívání zadního skla

    Už asi ěsíc mně nefunguje vyhřívání zadního skla. Relé je v pořádku, "cvaká" takže proud tam jde. Nemáte někdo nějakou radu? Dík
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.05.01  13:39

    « Re: Rypnuti

    Taky Facko nedam. mam ho rad. Ale, proste, zacinam mit touhy po necem jinym. Felinu i fabii bych preskocil, ty auta se mi nelibej. Asi brzo pudu do Rska. Moc mnam.
    Jeste k tomu rypani. Ja nechcei porad vytahovat, ze moje auto je SportLine, je to uplne jedno a krom jineho interieru a exterieru je stejny,jako jiny fava. Ale proste, nemuzu si pomoct, kdyz se postavim vedle svyho a klasickyho fava z 89, je to ZNATELNEJ rozdil. I kdyz, furt je to favo.
    Hezky muze bejt i z 89, kdyz si s nim nekdo da praci a o tom to je. Je to individualni. A pak, i favo mze jezdit slusne, dostat z nej po lehcim tunningu 56 Kw a 110 Nm neni zadnej problem. Pak je to i docela zivy. Kdyz se da rozpera mezi tlumice a trochu se to snizi, nemusi to bejt spatny svezeni...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.05.01  15:05

    « Re: Cuvacie svetla

    Jsou dobře kostřené světla i vyhřívání z. okna?
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.05.01  14:19

    « Cuvacie svetla

    Jedno z cuvacich svetiel mi zacalo svietit tak na 20% (druhe svieti dobre). Ked zaradim spiatocku, zacala na pristrojovke svietit kontrolka vyhrievania zadneho okna. Nemate s tym skusenosti ? Este nez sa zacnem hrabat v scheme, chcel som si dat poradit. Vdaka za info.
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.05.01  06:57

    « Re: Rypnuti

    Jiste vybava neodpovida mym idealnim predstavam.Musi se nechat ten skok po 92., ale stejne je to skok o proti 120 ve vsem to je dan vyvoje. Jiste ze ty prvni facka dost hnijou ale zase je to vec individualniho pristupu. Ja bych to svoje nemenil.Ale hezci vnitrek by se hodil:o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.05.01  14:59

    « Re: Rypnuti

    Taky sem nemyslel jizdni vlastnosti (jestli se to tak necha nazvat...;-). Spis mi jde o to, jak brutalne hnijou ty prvni rocniky, jak vypada interier (plechy pod okny na dverich, atd...) a sileny sedacky. Oproti tomu sou ty novejsi Facka znatelne lepsi, ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.05.01  13:46

    « Re: Rypnuti

    ALE,,, Ja vubec nic nemam proti starejm fackum.
    Co se tyka jizdnich vlastnosti, to jest samozrejmne vec kazdeho z nsa, jak mu to slape, ale co se tyka vzhledu, myslim tim tovarniho, myslim, ze starsi modely facek jsou na tom o poznani hur. Zkus se nekdy podivat na SportLina,nebo X-Lina, ci Green Lina ci tak neco. Rozdil tam je a to zasadni, co se tyka exterieru i interieru.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.05.01  10:04

    « Re: Ventily

    Nastavovat ventily je dobra vec, aby to neklepalo jak traktor. Ja to natavujem na 0.15 a 0.20 a jede jak hodinky. mam uz cez 220 tisic a bez chyby. Jedine co skapalo, bol termostat a uvaril som motor, nez som si vsimol teplotu. Po vymene tesnenia pod hlavou /na ulici pred garazou/ pred dvomi rokmi, ide motor od vtedy jak novy. Nizke nastavenie ma vplyv na startovanie v zime, ked ti neotvori ventil a nedostane palivo. V nasich podmienkach /kde su tie zimy pod -20 ?/ staci menej a motor ide ticho. Skor motoru vadi casovanie, vymlateny rozdelovac a nefunkcny podtlakovy regulator. To narobi vacsiu "paseku" nez mensia vola ventilov.
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.05.01  07:09

    « Re: Rypnuti

    Tak to zase prrr. Mam facko z 90.roku a je v daleko lepsim stavu nez nejaky mladsi!!! Jezdi super a za tech 6 let co ho mame v rodine se akorat jednou menilo tesneni pod hlavo jinak lita porad dobre neni to o typu vozu ale o lidech co v nich jezdi!!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.05.01  14:37

    « Re: rypnuti...

    Ani ne.
    jsem s nim zatim docela spokojenej. Jo to vis,
    ze bych radsi chtel takovy RS Octavku, ale...
    Na drhou stranu, ja mam SportLine 92, na elektronech, červenej, neni blbej a nejezdí se s nim špatně.
    Ale souhlas, ty starší, to je síla.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.05.01  14:24

    « rypnuti...

    Nechcete tuhle rubriku prejmenovat? Napriklad: FAVORIT - uplne vsechno co Vam z nej odpada...:-))) Je fakt, ze ty prvni facka sou kozy na kolech...pardon...;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.05.01  14:16

    « Re: Tlumiče : pir - Hrazdička

    Hrazdička: to je přesně ono.
    Mně pomohlo, posunout ji jakoby dál od karoserie,
    neboli blíž k zámku dveři, prostě víc ven z auta. Už to neklape. Logicky jsem si to odůvodnil tim, že jak se dveře neustále zabouchávaj, tak se prostě po těch pár letech posunula dovniř. No, už to neklape. Byl to takovej podivnej zvuk, jako by se něco trhalo na karoserii.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.05.01  13:47

    « Re: Tlumiče : pir

    Hrazdicka je protikus zamku dveri. Je upevnena tusim 2 srouby s krizovou hlavou na stredovem sloupku karoserie. Nejlepsi je projet se s pouze zaklapnutymi dvermi a zjistit, jestli pukani prestalo, pokud to bude pukat i pri otevrenych, nebo nedoklapnutych dverich, problem bude bohuzel jinde.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.05.01  13:44

    « Re: Plasty

    Myslim, ze nemusis mit z toho strach. Mel jsem platove lemy a prahy na Formanu 3 roky, a kdyz se kvuli havarky menily, nebyl tam sebemensi naznak koroze. Plastove lemy prilep silikonovym lepidlem, ktere drzi a zaroven lze kdykoliv z karoserie odstranit. Pozor, doporucuju prahy a mista pod lemy blatniku natrit konkorem 500, nebo elaskonem a podobne !!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.05.01  21:00

    « Re: Tlumiče

    Jaka hrazdicka ve dverich ? Mne taky neco puka ze strany ridice jde to jako by ze spoda az zboku neda se to presne urcit puvodne jsem si myslel ze mi neco triska v kase na dverich.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.05.01  17:15

    « Re: Skripani rizeni

    Tak mě tohle dělalo moje Fabo také a pořešil jsem to namazáním třecích ploch v horních úchytech tlumičů jenž se točí i s kolem.Prostě otevři kapotu,foukni tam něco mastnýho a vzlínavýho a mělo by to přestat.Kdyby ne, tak povolit a namazat.Nebo se na to ... a udělat to s výměnou tlumičů.To bouchání řízení jsem bohužel musel vyřešit novým hřebenem, protože byl vymlácenej v uchytu tý delší tyče.Může to být ale i jenom čepem, kuláčkem nebo silentblokem ramena.Nejlepší je když pod to vlezeš a někdo ti bude cukat volantem a uvidíš.Mnoho zdaru........
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.01  16:14

    « Re: Tlumiče

    Tlumiče na Favo renovuje v Praze Motex, měli by mít i stránky, tak se zkus mrknout.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…