FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • 00 Reagovat !

    foto

    04.06.01  15:15

    « favorit - stěrače

    Může mi někdo poradit? Nevracejí se mi stěrače do klidové polohy. Cyklovačem to není ani kontakty motoru to není. Údajně je vadné doběhové vinutí motoru?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.06.01  15:05

    « Re: rada

    no zacal bych podvozkem, asi neco od HP Sporting, bud cely kit SPECIAL (pera+tlumice) a nebo jen tlumice+ser. pera. ([odkaz] potom nejake kola, nejlepe bud 14" s pneu 175/60R15 a nebo pak patnactky se 195/50 nebo lepe 195/45. Co se tzce motoru tak urcite nejakou upravu ve stylu hlava+sani+vacka (pokud to bude strikacka tak samo i ridici jednotka udelana k te uprave) zkus treba [odkaz] :o)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.06.01  14:57

    « Re: rada

    S aerodynamikou toho moc neurobis. Motoricky sa aj da, ale je otazne kolko do toho chce vrazit penazi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.06.01  11:52

    « rada

    prosim poradte, znalci favoritov, kamarat si chce kupit favorita, poradte ako ho mierne motoricky alebo aerodynamicky vytunnit , vdaka
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.06.01  22:27

    « Re: favorit 40KW vs 50KW

    Jo motory 40kW a 50kW BMM (135B a 136B) ve Facku jsou stejne jako do Felicii do r.v. 96. 50kW rozhodne kazivejsi nez 40kW neni, jen je nutne pouzivat min. Natural 95 (40kW muze i natural 91)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.06.01  19:15

    « Re: favorit 40KW vs 50KW

    A ten 50 KW motor je ten isty ako sa potom montoval do Felicii? Nie je daky kazivejsi v dosledku vyssieho vykonu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.06.01  12:02

    « Re: favorit 40KW vs 50KW

    Jo rozdil bude znatelny. 40kW je rada ze jede, s 50kou se da slusne predjizdet i na petku. 40kW je nejvetsi smejd jaky kdy ve Skodovce vymysleli. 50kW motor (se vstrikovanim Bosch MonoMotronic) poznas tak ze u cisla motoru na bloku je vyrazeno 136B. 40kW je 135B.
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.06.01  22:49

    « Strikani dutin

    Ma nekdo skusenosti s strikanim dutin se spreji,jake jsou dobre.Co znam tak jedine KIM-TEK,jsou i jine?
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.06.01  21:07

    « favorit 40KW vs 50KW

    Chystam sa kupit si noveho favorita a mam zalusk na verziu s 50 KW. Doteraz som jazdil iba so 40 KW. Bude v tom daky viditelny rozdiel
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.06.01  21:03

    « Re: vyhřívání zadního skla

    Dík, snad to bude ono.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.06.01  16:06

    « Re: vyhřívání zadního skla

    Pokud nejde proud do kontaktů a relé (na desce pod palubní přihrádkou) je vpořádku a cvaká, potom zkus vymontovat celou tuhle reléovou desku (je to jen tišťák, pár šroubků a konektorů) a pořádně proletuj kontakty patice toho relé (raději všech) a konektorů. Často jsou spoje patic vyklepané a nejde to vždy bezpečně rozeznat. Chce to silnější pájku (150W), hodně kalafuny a pořádně prohřát - cín se musí rozlít a spolehlivě spojit s paticí. Třeba to bude ono.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.06.01  14:01

    « Re: Mlhovky

    Bohužel na favoritech, který jsi uvedl není žádná příprava na mlhovky. Je nutné to komplet natahat a připojit dle schématu v příručce k tomuto vozu podle provedení LS. Já jsem to kdysi taky chtěl zkusit, ale nakonec jsem to dal radši autoelektrikářům. Potřebuješ k tomu vypínač předních mlhovek, relé, světlomety, zapojení kontrolky na přístrojovém štítu a kablík (nevím jaké barvy) a osadit ho koncovkami.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.05.01  16:50

    « Re: Hrazdicka

    Bylo to určitě hrazdičkou.
    Bylo to tak před měsícem a příspěvek se jmenoval Pukanie.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.05.01  16:08

    « Hrazdicka

    uz si nevzpominam, kterym smerem jsem ji posouval. Nicmene bylo to asi tou hrazdickou ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.05.01  04:21

    « Re: Mlhovky

    Mě by taky moc zajímalo jestli tady někdo ví od montáži mlhovek. Já se domnívám (možná špatně), že stačí jen zasunout relé, spínač a mlhovky do konektrů a je to.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.05.01  04:14

    « Re: vyhřívání zadního skla

    Mám ty kontakty,
    jenže on nejde proud ani do těch kontaktů. Už jsem se v trochu vrtal, ale je to na zastřelení.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.05.01  10:35

    « Hrazdička

    Ahojky, nedávno jsme se tu bavili o "pukání", které způsobuje špatně nastavená hrazdička. Nějak se mi to nedaří nastavit, puká to sice míň, ale pořád to není ono. Poraďte, jak nastavit. Víc dál od dveří, nebo blíž, radši nahoru či dolu. Poraďte. Dík
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.05.01  09:19

    « Mlhovky

    Ma pripravu na mlhovky Favorit 136L r.v1990???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.05.01  08:33

    « Re: vyhřívání zadního skla

    Máš do zadních dveří vedenu kabeláž přímo, nebo přes kontakty (dvě čtveřice kontaktů - sepnou se jak zavřeš 5. dveře)? Tyto kontakty jsou často zdrojem problémů, neboť proud pro vyhřívání (cca 8A) je na ně příliš moc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.05.01  07:19

    « Re: vyhřívání zadního skla

    Zkus kontakty u zadniho skla ty jsou medene a casto jsou odizolovane medenkou. Trochu je opiluj a melo by to byt OK
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…