FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.07.01  18:00

    « Re: Striska 5.dveri

    Co jsem tak cetl na Netu:

    • okolo sroubu to opravdu rezne (a brutalne), navic to nedrzi (mala hloubka zasroubovani - jen sirka plechu)
    • na nejakem serveru firmy, co dela spoilery jsem cetl, ze se to lepi nejakym spec. lepidlem. Pokud bude zajem, tak to dohledam (mail na me: RTO@welcome.to)

  • 00 Reagovat !

    foto

    13.07.01  13:02

    « Bez nadpisu

    Vzpominate, jak jsem nekolikrat psal o Mirelonu, jako odhlucneni ? Je to trosku videt na [odkaz] At se taky trosku pochlubim. Omlouvam se, ze nejsem na netu tak ukecany jako vici.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.07.01  12:10

    « Re: Mracitka

    mam je tri roky a nikdo nemel problem. ani na modre parkovacky a modre H4ky 80/100W tady u nas nikdo nic nerikal... zatim
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.07.01  12:04

    « Mracitka

    jake mate zkusenosti s policajtama a mracitkama????
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.07.01  12:02

    « Striska 5.dveri

    Nazdarek. vcera jsem si koupil strisku 5. dveri a zjistil jsem ze se pridelava vruty. Bojim se aby mi ty vruty nezrezli a pak se nechytly i ty dvere.Mate nekdo nejake zkusenosti????Diky
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.07.01  07:44

    « Posilovac

    Neviete niekto, ci pasuje posilovac aj s hlavnym brzdovym valcom z felicie do favorita, alebo ci by bolo dat jednoduchsie posilovac s valcom z novsich favoritov? Lisi sa nejako posilovac s valcom v novom favorite a felicii? Vdaka
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.07.01  06:11

    « Vibrácie pri cúvaní

    Potrebujem poradit predtým než navštívim nejaký servis. Mám Formana r.v. 93. Pri cúvaní pri rozbiehaní teda pri púštaní spojky rezonuje od vibrácií motora celé auto. Pomôže len neúplne zošlapnutie spojky a viac plynu. Úplná hrôza to je pri cúvaní do kopca.I pri ustálenej rýchlosti pri cúvaní to auto rezonuje od vibrácii. Pri rozbiehaní dopredu to nie je až tak výrazné, kedže hneď radím dvojku. Spojka čo sa týka záberu funguje podľa mňa celkom dobre. V čom to môže byť.
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.07.01  11:08

    « Podlozky

    Chci si rozsirit zadni napravu u sveho Facka pomoci podlozek (tak cca 1cm na kazde strane) . Mate s tim nekdo zkusenosti ? Privitam i typy, kde bych je mohl koupit za rozumne penize ...
    btw: kolik baj oko stoji serizeni geometrie ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.07.01  07:54

    « Značení hlavy ?

    Nevíte někdo co znamená označení hlavy u Favorita písmeny M a N (naležato). Ten motor je na 100% upravenej, ale nikdo neví jak.
    U druhýho Fava mám vyraženo 5.
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.07.01  21:17

    « problemy s alarmom

    Zdarvim
    , neviete mi poradit ako zapnut alarm /je to ten klasicky) na favoritoch, dako som to moc postlacal a teraz mi stale svieti diodka a nechce sa zapnut.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.07.01  21:05

    « Re: Budiky

    to nepujde ani nahodou,leda vymenit celou palubku a zrejme i predni elektriku....
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.07.01  20:10

    « Topeni a vyzsi teplota

    Vsimnul jsemsi zajimave veci ve Fa. ze jak date prachovy filtr na topeni tak se zvedne teplota chladneho vzduchu, ta mrcha ma dole pomerne velkou diru dole, kudy taha teply vzduch od motoru a micha se zvenkovnim navic taha prach i tou dirou .Vyresil jsem to tim ze jsem nalepil zespodu te diry molitan.Zalepit se ale uplne nesmi inac by se drzela voda v topeni.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.07.01  19:58

    « Budiky

    Chtel bych vymenit budiky ve favoritu(93) za s felicie (ne komlet ale OT. TACH. PAL. a TEP.) bude to pasovat rozmerove a uchytove do puvodnich der.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.07.01  10:50

    « Re: palubovky z feldy

    jo presne tak. palubka u facka (93-94) se sklada ze spodniho dilu (plast),ktery koci nad urovni spodnich vydechu topeni, tak ne ja nej nasroubovany kastlik s krytem a "kaplicka" kryjici pristrojovy stit. Takze je treba komplet vyhodit kastlik a taky sundat tu kaplicku vcetne vseho co na ni je (vypinace atd). Palubka z Felcky ma te spodni dil stejny, a na nem je vcelku prisroubovany vrchni dil, jehoz soucasti je kastlik a pristrojovy stit vcetne jeho krytu (ta cerna vec kolem pristrojoveho stitu ve ktere jsou vypinace a vydechy topeni) takze je treba sundat tento kryt i s vypinacema atd, vyndat katlik a odsroubovat horni dil od spodniho a presne takhle to zas nasroubovat na Facko, sedne to uplne presne vcetne der, pak je treba vyresit pripojeni vypinacu - jde to, ale nepopisu jak, protoze jsem si nedelal poznamky a znacne me to sralo, akorat vypinac ctyrech blinkru prepojit na felinacky nejde. Pak tzo vse slozis a kryt pristrojoveho stitu presne sedne k tomu original z Facka... takhle nejak v rychlosti... sorry za chyby ale nak dnes nestiham
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.07.01  09:54

    « vrzání zadní nápravy

    Poslední dobou se mi od levého zadního kola ozývá takový vrzavý zvuk při propružení. Výrazně se to zhoršuje při vyšším zatížení. Tlumiče jsem vyměnil a situace se nezměnila. Ještě mám podezření na gumové válečky v čepech uložení celé nápravy. Má někdo podobnou zkušenost?
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.07.01  23:53

    « palubovky z feldy

    hele vici tos tam pouzil budiky z fava?
    hmm a jak jsi rozdelil palubku na horni a dolni dil?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.07.01  10:09

    « Re: LPG

    mam F 136, 1990 - je to klidnejsi, linejsi a zadny problemy s tim za poslednich 56326 km nebyly - vyjma toho, kdyz si clovek nacepuje misto LPG nejaky sragory, ktery pomalu ani nehorej....
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.06.01  19:06

    « Vejfuk

    Ma to vetsi nebo stejnou spotrebu s upadlym vejfukem za katalyzatorem a nebo to rapidne vzroste, poterbuju s tim jeste tejden denne jezdit a pak to dam spravit. Diky za odpoved
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.06.01  22:10

    « Re: LPG

    Jezdím na LPG asi 25 000 km (systém LOVATO) a absolutně žádný problém. Pouze trochu ztratí výkon, hlavně zastudena, ale zase má klidnější chod. Favorit 93´karburátor 43kW.
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.06.01  22:00

    « Bez nadpisu

Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…