FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.09.01  13:17

    « Re: Předstih + plyn

    snad to tim byt muze a nebo je fakt zasrany karbec....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.09.01  12:34

    « Re: Předstih + plyn

    Jo jo, je to určitě předstih. Pokusim se to nejak dat dohromady sam, uvidime. Myslis, ze i to zozdeni za plynem muze byt prstihem???? Jinak rozvodak je fakt blbost, to by chrastilo porad a uplne jinak, motor je pak jen hlucnejsi. Apropo, menil jsem ho pred 5000 km. Dikas
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.09.01  12:30

    « Re: Fotky

    Supr kara, vici ... len ten volant mi tam vzhladovo moc nesedi...
    ozaj dik za tip na poistkovu skrinku ... ta moja kara uz konecne funkuje...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.09.01  10:45

    « Re: Předstih + plyn

    je to predstihem. najlepsi je zajet nekam do servisu, nejlepe k nekomu soukromemu, at stroboskopem zjisti kolik tam predstihu je a at ubere tak 2-3 stupne. a pokud to buzde "zvonit" dal, tak ubrat jeste.... jinak, muzes to ubrat i sam. Rozdelovac se toci po smeru hod. rucicek, takze kdyz stojis pred autem a povolis sroub na kominku rozdelovace a rozdelovac uvolnis, pootacenim vlevo predstih ubiras, vpravo pridavas, ale pzor, jedna se o pootaceni radove o milimetry, a maly kousek!!!!! je to primitivni metoda,ale muze pomoct, jde o to najit polohu kdy je predstihu nejvic, ale jeste to nezvoni (neklepe...) a rozvodak to neni urcite, to je pena volovina.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.09.01  10:00

    « Re: Předstih + plyn

    POkud to chrasti mohli by to byt uz i rozvody kolik mas na nich najeto do vymeny retezu? ventili by ti svrlikali trebas pri tojce do kopce kdyz bys dal plnej. jinak ten pokles o tech 400 ot muze byt taky svincikem v karburatoru , favam krapet vic rozmim par jsme jich doma poskladal :-)) je to stejnej motor jako na 120 jen s vetsim obsahem vlastne 130 :-))
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.09.01  09:53

    « Předstih + plyn

    Prosím o pomoc, mám asi špatně seřízenej předstih, když prošlápnu plyn, tak to tak kolem 2500 ot/min s plynem na podlaze pěkně chrastí. Jako by chrastily ventily. Poraďte jak na to a jestli to může mít spojitost s tím, co jsem tu popisoval. Zpoždění za plynem při rozjezdu z volnoběhu.... Díkas
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.09.01  14:47

    « Fotky

    Sveho casu jsem slibil fotky sve kary. Nejake jsou zde : [odkaz]
    a nebo dalsi budou az bude cas na www.vici.wz.cz :o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.09.01  08:57

    « Re: Ogre

    V podstatě je to pouze nepříjemné, nejvíce při jízdě z kopce, kdy se dobržďuje před zatáčkou. Po delším čase by se to mohlo projevit i nějakým poškozením podvozku. Cena těchto dílů ve škodovce je cca 1 700,-Kč u neoriginálních přijde tak napolovic, s rizikem že se tato závada po čase může znovu objevít.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.09.01  19:01

    « Ogre

    Co to muze jeste poskodit?? (tlumice mam rok a nechce se mi davat novy), muze to prestat brzdit??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.09.01  11:20

    « Re: Rychlost + problem

    Bude se jednat o zvlněné přední kotouče. Pozor je potřeba společně s kotouči vyměnit i desky, které můžou vypadat ještě relativně dobře. Pokud tak neučiníš, závada se bude po krátké době opakovat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.08.01  17:06

    « Re: Favo Favo

    Fakt mi ver, rovinka, dva lidi bezvetri - dle tacho 170. Opravdu ostatni proti tomu couvali.
    Je to 135Ls karburator. Ted by to melo mit snad 61Kw, ale 160 to zvladalo hrave i pred tim. Nekecam. Dle tacho 160 slo. Na lo ted ostrejsi vacku, slicovany saci a vyfukovy potrubi, upraveny trysky a ventily. Ale jak rikam, zvladalo 160 i pred tim. Relativni zrychleni ve dvou lidech na rovince a bez vetr 0-100 13,6s.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.08.01  13:14

    « Re: Favo Favo

    z 1.3 40 kW BoschMonomotronic. Upravena vacka, jina hlava, svicky a ridici jednotka.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.08.01  13:13

    « Re: Favo Favo

    mno ja nevim, muj upraveny na 50 kW Forman, ktery ma tusim lepsi Cx nez kratky, mi na rovince podle tachometru nedal nikdy vice jak 145 km/h. Z kopce 180 km/h. Tacho.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.08.01  08:14

    « Re: Favo Favo

    Asi jsemblazen, ale s favem, ma trochu tvrdsi podvozek jezdim bezne na okreskach 120 - 130 a na dalnici 150 - 170 a v pohode. A to uz hodne dlouho. Da se a celkem slusne, brzdy brzdej taky pomerne dobre. Ne jednou jsem na dalnici delal 160-0 a bez problemu. Tak nevim. Jezdim i se silnejsima masinama, ale jde to i s Favem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.08.01  07:33

    « Favo Favo

    Fackom sa da v pohode nad 110 jazdit ..faktom je ze za dobrych poveternostnych podmienok (myslim tym bezvetrie) som po dialnici v pohode fical tak 140 - 145 - podla tachometra viac to neslo (135 40 kW)....
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.08.01  22:47

    « Rychlost + problem

    Zdarek lidi, byla tady hlaska ze s favem pres 100 km/h jezdej nom sebevrazi, ja jezdim s Favem z 89' 46 kW(ma nalitano 157000km) a s Favem z 94' 50 kW(ma nalitano 300000km) a prijde mi to docela stejny, zatacky se s tim rezou stejne, ta 94 je o neco pohodlnejsi a moc neskace, 89 myslim ze sedi o trosku lip. Obe jedou 140 km/h, 89 jde lehce pres 150 km/h (tachometricka rychlost)*******************************… /> Posledni dobou mam malej problem u ty 89, kdyz jedu, zhruba po 20 kilometrech jizdy a zabrzdim, tak se mi rozklepe volant a palubovka, auto nijak neskace ani nelita do stran, jenom se neprijemne klepe volant, nevim cim to je a tak prosim o radu co zkontrolovat a co kde pripadne dotahnout, minulej rok se mi rozsypal symering u praveho predniho tlumice, aspon tak me definoval zavadu tata kdyz prijel ze servisu. Diky za radu
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.08.01  11:46

    « Zpoždění za plynem

    Čauky lidi, mam favo 92 karbec. zacalo to delat takovy podivny veci. proste, mam teplej motor a kdyz slapnu na plyn, tak motor proklouzne a jakoby spadne tak o 400 ot/min a pak normalne tahne. Cim to je?? Co s tim?? dik PS volnobeh je docela vysoko
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.08.01  09:25

    « Re: Tunning CMT

    napis na mail. vici@centrum.cz Jo svezt sem te mohl, ale jen tak pianko, protoze to jeste nebylo zajete.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.08.01  09:09

    « Re: Tunning CMT

    samo to>vici
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.08.01  09:09

    « Re: Tunning CMT

    Aaaaa, cauky. No, jsem z toho docela na prasky, jsu to blbosti, ale jsou. Mam se rozepsat sem, nebo na Tvuj email??
    Zdravim Roznov!! PS Pekne me nakrklo to pocasi,byli jsme porad promokli na kost a takhle zablacenej jsem uz nebyl dlouho. Malinko me mrzi,ze jsi tam pote, co jsme odjeli uz nebyl, chtel jsem Te poprosit, jestli by jsi me nesvez v Ty svy 1500 :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…