FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.11.01  10:54

    « Re: Předstih +benzin

    Směs mam bohatou dost,naopak ji budu muset trochu "ošidit",alespoň svíčky se na to tvářej. Voda v benzínu - tim to nebude. Necukalo by to jen při 3500-3900 ot/min,ne? To by asi cukalo porad :-) Hladina v plovakovy komore se zda byt taky v normalu. Sazel bych na ten rozdelovac.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.11.01  10:50

    « Re: Předstih +benzin

    teda detonacni horeni
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.11.01  10:50

    « Re: Předstih +benzin

    To nervou ventily ale jsou to detonace....... detonacni spalovani
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.11.01  10:38

    « Re: Předstih +benzin

    Mě to těď už nedělá nic,ale tys máš s tím problémy a nechtěl jsem abys zbytečně experimentoval,když to může bejt benzin.Jinak u 130ky ventily řvaly jako svině kdykoli jsem pořádně šláp na plyn třeba při 3500 ot/min(na čtyřku).Stroboskop má kámoš,takže no problem.K tomu cukání:jestli máš karbec zkus obohatit směs nebo zvýšit hladinu v plovákový komoře.Nemáš vodu v benzinu nebo ňákej sajrajt v palivovým vedení?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.10.01  21:05

    « Re: cukání motoru

    to morfikus: To by chtělo půjčit si někde jiný (prokazatelně dobrý) rozdělovač a zkusit to přehodit. Když to bude OK tak je to jasné.
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.10.01  21:03

    « Servis na CHODOVĚ

    Pokud byl myšlen Chodov jako část Prahy, tak vím, přesně o kterém je řeč. Dával jsem tam vždy moje bývalé Fáčko na seřízeni. Jde o firmu Lavička a syn. Tel. číslo teď u sebe nemám. Ale je to Praha 4 Chodov, ul. Starobylá č.13. Je to hned vedle prodejny potravin. Pokud bude zájem tak to číslo najdu a hodím ho tady do placu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.10.01  14:54

    « Re: cukání motoru

    to gshock : Jo,ja si taky myslel,ze je to rozdelovacem. Co vsechno jsi menil? Na kolik Te to vyslo,pro mou infrmaci??? Ja jsem temer na 100% presvedcen,ze je to tim,jen mi to vsichni vymlouvaj. Porad Dik
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.10.01  12:18

    « Re: cukání motoru

    Ja mam rozdelovac novy, ze 136X, tak nevim. Ale me zas treba moje 1490 cukala pri cca 2-2500 a kdyz jsem vyhodil KN vlozku a dal tam novy papirak tak v pohode. Mozna to KNko bylo uz moc spinave..no uvidime az budu mit cas ho vycistit. Nekdy to taky hlavne na studenem motoru s vetsi vackou muzou delat svicky....
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.10.01  20:38

    « cukání motoru

    Taky mi u upraveného fáčka začal cukat motor ale při cca 2500 ot. Po úpravě motoru (měl najeto 80000km)u MOTOREXCELu mi řekli, že je vyběhanej rozdělovač. Tak jsem investoval do nového a je pokoj, chodí to jak pila.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.10.01  16:05

    « Re: Předstih +benzin

    Ten predstih zkus. Me to delalo problemy dost. Co Ti to vyvadi? Mas stroboskop?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.10.01  13:49

    « Re: Předstih +benzin

    Jo Shell bejvá dobrej,pak už mě napadá jenom zkusit na stroboskopu předstih při 3000 ot/min (asi 30°).Ventily si teda dělám sám,protože ty polovzdělanci v servisu to zkurvěj(většinou)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.10.01  11:33

    « Re: Předstih +benzin

    Jo, taky jsem slyšel,že by to mohlo bejt palivem. Nevim,zda-li je Shell kvalitní,ale jezdim jen a vyhradne na shell.
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.10.01  11:18

    « Předstih +benzin

    Dost se tady bavíte o předstihu a chrastění ventilů atd.Měl jsem stejnej problém na 130-ce a když už jsem měl hrozně nízkej předstih a dvakrát seřízený ventily,tak sem náhodou načepoval u jiný pumpy a bylo to OK,ani neklepla.Dejte pozor co tam lejete, dneska to šidí kdekdo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.10.01  08:45

    « Re: 75W

    SPIRAX je 80-90W
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.10.01  09:19

    « Stahovak na pruziny

    Nevite nekdo kde sehnat stahovak na pruziny a za kolik?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.10.01  20:37

    « Re: 75W

    Uz jsem udelal zmenu s 75W na 80W mogul, je to tichsi,navic ten mogul 80W je oproti (npr.) shellu 80W ridsi a ma lepsi index viskozity(ridsi pri nizsich teplotach).Jenom tak pro informaci mogul 75W je hustsi( 100C )oprotishellu 75W ale ale mogul ma velmi vysoky index tak ma pri niske teplote mensi hustotu a toje prave ten problem ze prevodovka chrasti.Na padlo mne ale, ty dva oleje smichat (75W s 80W)ale nevim jestli se snesou co se tyce zivotnosti oleje. Trochu parametru, mogul 75W ma viskozitu 6.5 a Index 150, shell Spirax EP75W vis. 5.6 Idx. 90.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.10.01  09:59

    « Re: 75W

    Zalezi na tobe. Pokud das husty bude to tissi ale v zime to poznas ze je prevodovka tuzsi nez se to poradne zahreje. Pokud das ridky tak to bude v zime perfektni ale bude to chrastit. Ja mel ridky a ted tam mam ten husty.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.10.01  09:56

    « Re: Rozvodový řetěz

    Chrasteni zavisi na tom jak jezdis. Ja mam 90.000 a neuslisis nic. Nebrzdi motorem a vydrzi ti to dvakrat dele. Par stovek za brzdove desticky za to stoji.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.10.01  09:53

    « Re: zdechlina

    To muze byt bud ucpana nejaka tryska karburatoru nebo coz je pravdepodobnejsi jen to ze v techto Favoritech je automaticky systic. Kdyz pridas plyn tak se vypne a pokud neni dost zahraty motor tak to proste chcipne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.01  11:54

    « Re: Vstrik

    to joot. Dik,ja ale nemam serii. Pri nejhorsim to zkusim taky sam.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…