FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • 00 Reagovat !

    foto

    05.02.02  12:16

    « Zapojeni blikacu

    Tak jsme s kamaradem vykoumali to zapojení. Jeste to musim provest nevim jestli to pojede, ale vypada to good :-) tak zitra dam vedet jestli je to O.K. nebo K.O. :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.02.02  10:38

    « Re: Palubka, elektrika

    U meho Facka (karbec,5/93) je to taky tak, presne jako u 89ky, hnusne kosticky ktere nejdou rozpojit atd. Nicmene diky bohu za karbec, BMM je celkem na prd. Sice jsem uz uvazoval o MPi ale to asi nema cenu...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.02.02  09:57

    « Re: Palubka, elektrika

    U mého Fáva 90 jsou svorkovnice takový hnusný kostičky z tvrdéko plastu a konektory kulatý dutinky a tohle do pojistkovýho panelu BMM rozkodně nenarvu. To samé je z tapecírunkem do dveří. Když pominu vaření a pasování tak tam ten tvarovaný prakticky nejde.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.02.02  02:42

    « Re: Palubka, elektrika

    Je uplne jedno ci mas karbec alebo BMM. Z elektriky BMM staci zapojit snimac teploty. Dokonca ma v poistkovej skrini vystup na ventil behu naprazdno na karburatore. Cievku, zapalovanie, dobijanie a starter zapojis presne tak ako bolo. Nemas tam problem, mozno iba to ze teplomer ti ukazuje menej, ale to sa da vyriesit vymenou cidla z feldy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.02.02  00:00

    « Re: Palubka, elektrika

    To asi ano, ale já popisuji auto s karbecem. BMM naštěstí nevlastním.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.02.02  21:43

    « Palubka, elektrika

    Lepsie je tam dat palubovku spolu so starou elektrikou z feldy (tou z BMM), stacci pozapajat jednotlive kable do motora a napichat konektory do palubky. Je to bez problemov.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.02.02  20:45

    « Re: Palubka z Felicie - problem

    Jo to je lepsi reseni-souhlasim
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.02.02  18:41

    « Re: Palubka z Felicie - problem

    Osobně jsem to neměnil, ale někde jsem četl že se tam dá pojistkový panel z Feldy včetně kabeláže do palubky /možná se mění i páčky blinkrů a stěračů/, dále pořídíš zbývající ustřižený konektory pro pojistkový panel Felicie a na ně se nabastlí původní kabeláž. Tenhle postup se mi zdá o trochu lepší.U Felicie jsou výstražné blinkry dělané přes přerušovací relé, které je v pojistkovým panelu.Schéma je v knize Údržba a opravy automobilů Škoda Felicia /můžu poslat/ s cyklu jak na to ? www.kopp.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.02.02  11:39

    « Re: Palubka z Felicie - problem

    ja to asi udelam tak ze do stredoveho panelu misto chranky na kazety budu davat tlakomer a teplomer oleje a tak tam nejak vkomponuju i ten spinac na blinkry...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.02.02  11:36

    « Re: Palubka z Felicie - problem

    tezko rict, ja jsem palubku prehobil za tri hodiny, vypinace jsem poprepojovel za dve hodiny v pracovni dobe (sem byl u zakaznika:o))) a od te doby jsemse k tomu nedostal.... ale je to jak pises, at meris jak meris at vymyslis jak vymyslis tak to vypada 100% nekompatibilni.... Felda to ma resene uplne jinak, mam pocit ze ma prerusovac u pojistek. Urcite by se to dalo, vykuchat z Feldacke elektriky komplet blinkrovy system a pouzit ho, ale na to nebudu mit nikdy cas.....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.02.02  11:19

    « Re: Palubka z Felicie - problem

    No to nemam, ale prubnu nekde sehnat.
    Tam je problem v tom, ze Facko ma na tlacitku 10 spinaných kontaktu +2 podsviceni a felda 8 z toho jsou 3 pro podsviceni tlacitka a jeste u Facka se pri zmacknuti tlacitka nektery kontakty rozpoji a spoji se jiny proste na h....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.02.02  10:46

    « Re: Palubka z Felicie - problem

    Jestli máte, pošlete mi schéma Favorita a Feldy, zkusim na to kouknout a něco vymyslet. atcc@seznam.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.02.02  10:34

    « Re: Palubka z Felicie - problem

    hm to je skoda, ze to nemas na tebe jsem spolehal. uz jsem palubku z Feldy videl na nekolika fotkach ve facku to mi nerikej, ze to nikdo nema nejak vykoumany
    Co pouzit prerusovac z Feldy myslis, ze to nepude ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.02.02  08:42

    « Re: Palubka z Felicie - problem

    jednoduche reseni asi neni, ja jsem nad tim nemel cas badat a tak jsem jako docasne reseni musel pouzit fackovy spinac v kastliku.... casem prodlouzim draty a nekam ho umistim jinam. Facko a Felda maji uplne jinou elektriku co se tyce blinkru...
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.02.02  08:22

    « Palubka z Felicie - problem

    Zdravim
    potrebuju poradit vymenil jsem palubku z Felicie do Facka a nevim jak zapojit vystrazny blinkry jestli nekdo mate reseni prosim prosim poradte
    DIKY
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.02.02  15:12

    « Re: Kola a rizeni

    Máš pravdu, závada odstraněna za poměrně lidovou cenu, bratru zadarmo u nejbližší pumpy. Sem já to ale blbec, tohle mě fakt nenapadlo:-))))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.01.02  17:25

    « Re: Kola a rizeni

    Typnul bych si, ze mas leve predni kolo podhustene.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.01.02  08:49

    « Re: Topení z feldy

    No samo ze ne nove. Ale na vrakaci se da sehnat velmi pekne za tech 600+-.
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.01.02  00:00

    « Topení z feldy

    Taky mi to moc netopí?To mi chcete tvrdit,že delá ta krabice topení včetně výměníku+větráku stojí 600Kč?Není to nesmysl?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.01.02  09:41

    « Re: Výhřev zadního okna

    Mel jsem problme ze mi to nehralo a zjistil jsem ze byly spatne napajene patice relatek. Vse jsem prepajel a je to OK.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…