FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • 00 Reagovat !

    foto

    17.04.02  00:00

    « Střešní okno

    neznáte nějakej dobrej odkaz na webu, kde se můžu kouknout na nějakej ceník popřípadě katalog střešních oken na fáčko ? Nebo nevíte náhodou nějaký info ? Díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.04.02  13:12

    « Otáčkoměr

    Mám formana s otačkoměrem, při vypnuti zapalování ručička otáčkoměru najednou ukáže nesmyslé otáčky a spadne na nulové. Kdo poradí čím to může být?
    Předem děkuji za odpověď.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.04.02  12:46

    « Re: web

    Vítej zpátky Viči,už jsem myslel,že jsi na Fáčko definitivně zanevřel.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.04.02  08:11

    « web

    www.vici.wz.cz zase jede, a v trochu new podobe:))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.04.02  22:16

    « Re: Rozteč kol

    ma uz 100mm
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.04.02  20:37

    « Rozteč kol

    Favorit - Forman z roku 1993 má rozteč už jako Felicie 4x100 nebo ještě 4x98 ? Dík za info
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.04.02  22:23

    « Re: Superchips

  • 00 Reagovat !

    foto

    02.04.02  12:56

    « Naprava

    Zdravim. Potrebujem poradit. Pri prejazde nerovnosti mam hlucne napravy (oproti felicii alebo inym favoritom). Na prednej sa menili gumove lozka ramien a treba uz menit tlmice, na zadnej su tlmice este dobre. Moze to byt tymi prednymi tlmicmi alebo nieco ine?
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.04.02  10:58

    « FAVORIT - uplne vsechno, co Vas o nem napada

    Ahoj kluci, vite co mne napadlo? Ze toho zkurvenyho prokletyho favorita co jsem koupil me drahe polovicce hodim zitra ze skaly kousek za Brnem. Napisu Vam adresu a muzete si tam ten postkomunistickej kram posbirat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.04.02  08:21

    « Re: Superchips

    Na tuhle firmu jsem taky ještě nikdy nenarazil. Obrať se na Šmata nebo Motor excel a bude to OK. Hlavně od samotného chipu nečekej zázraky - chip z Fáva BMM raketu neudělá.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.03.02  13:17

    « Re: Superchips

    No,mozna,ze az tak nejsou,aspon u Fordaku jsem se s jinou znackou nesetkal ani na uk a de webech.Nabizi je i Engels.Mrkni na tuninglinx.com a engels-renntechnik.de.Ale nevim k tomu nic blizsiho.Kdyby nekdo vedel,uvitam kazdou zkusenost.Jo,je mi prd platny dat jiny vacky,sani a vsechno okolo,kdyz to seriovou jednotkou nenakrmim.Nebo mas recept jak na to?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.03.02  13:14

    « Re: Superchips

    Spíš jsou to lupínky s paprikovou příchutí.Tipnu si ABI Liberec co ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.03.02  12:32

    « Re: Superchips

    beztak zas nejaky distributor cimbu......
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.03.02  12:31

    « Re: Superchips

    co je so za sracku - supershits?
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.03.02  22:14

    « Superchips

    Ma nekdo skusenosti s chipama fa. Superchips pro Fav., jsou lepsi nez od Cimbu ? Jsou mezi nema rozdily v upravach.Diky za vysvetleni.
  • « 00 Reagovat !

    foto Diamant

    Diamant 25.03.02  20:27

    « Re: sracka........

    No neviem, ale Favorit kvitol (nebol nový), tak som ho nechal nastriekať. Mal som pekné auto, ale potom sa spodok otĺkol a tak som ho rýchlo predal. Teraz mám Felku a po štyroch rokoch nekvitne. Tak neviem. Ešte aj výfuk mám pôvodný. A minule som sa v servise díval na spodok Fabie a tá to má vyriešené úplne super. Žiadny plastizol, ktorý sa skôr či neskôr aj tak otlčie od kamienkov a soľ spraví svoje. Tam je na spodku naskrutkovaný plast ktorý sa len tak neotlčie a keď aj nejakým zázrakom áno, tak sa to dá kedykoľvek vymeniť.
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.03.02  10:11

    « Výfuk výměna

    Chystám se na výměnu výfuku na Formanu. Kdo mi poradí jak na povolení 4 šroudu na potrubí. Půjde to povolit nebo je nutno je něčím namazat a pokud ano tak čím? Děkuji!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.03.02  05:42

    « Re: sracka........

    Tak, tak. Fáčka sice docela hnijou a Feldy taky nejsou žádná sláva. Ale i takový Golfy III. prvních ročníků už taky místama docela kvetou. Toleda, Ibizy atd. a to jsou a hlavně nové byly v jiných cenových relacích než Fávo. O P 205 ani nemluvě.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.03.02  06:41

    « Re: sracka........

    Ale vici nebuď v depresi,hnije úplně všecko a jestli Tě to uklidní tak jsem viděl 205ku úplně našrot.Sůl na silnicích nevydrží nic.Já si teda nedělám iluze,že zrovna pegy nebo rendl jsou na tom líp.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.03.02  08:28

    « sracka........

    v dusledku vsecko co je Skoda stoji za *, 105-130 je * uplny, Facko o neco lepsi a Felda to same...... mechanicke poruchy bych jeste prezil ale ze to rezavi jak polite kyselinou a rozpada se to pred ocima, tak to me sere. Proste zlate ceske rucicky-ojebane co slo. Treba * 205ka nikdy nezrezne jak moje Facko z r.93....... ktere nove stalo 240 tisic.........
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…