FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.06.02  22:49

    « Re: Motor Favorit

    motor favo, pekny 3500-4000, prevodovka 130/Rapid 3-6000 podle stavu....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.06.02  22:48

    « Re: Benzin

    jakykoliv benzin.........
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.06.02  11:38

    « Benzin

    Kupil som favorita rv.92 karbec. Chcem vediet, aky benzin mozem pouzivat. Predchadzajuci majitel tankoval bezolovnaty 95 oktanovy. Mozem dalej tankovat tento alebo pre tieto favority bez katalyzatora musim pouzivat olovnaty? Vopred vdaka.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.06.02  09:01

    « Motor Favorit

    Zdravím všechny přítomné. Potřebuju drobnou radu. Kámoš chce dát do Rapida motor z Favorita. Jaká je taková normální cena za motor i s převodovkou (samozřejmě v závislosti na najetých km) a eventuelně, jaké má tato záměna úskalí ? Díky Tom B.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.06.02  18:47

    « Re: rybnik u ridice

    Souhlasím s tmelením. Neměl jsem problém, až mi měnili v servisu přední blatníky. Poté jsem měl pod pedály rybník a musel to dvakrát reklamovat. Teče - pídí - to škvírama v plechu, tak je třeba kitovat a kitovat. Pomůže to. PT
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.05.02  18:19

    « Svicky

    Nazdar lidi, chci se optat na jednu vec, kterou mi jeste nikdo kloudne nevysvetlil. Ta vec se tyka svicek Brisk (a nejen tech), je na nich vzdy oznaceni s cislem: 15, 17 atd. a mne zajima co znamena tato hodnota, co ovlivnuje a co se stane pri zamene svicek z 15 na 17... Mam Facko 136 -1989 + katalizator, dosud tam byly 17, ale v prodejne nahr. dilu do mne hustili ze tam proste maj bej 15 tak jsem je tam dal. Vliv jsem nepocitil, az na pocatecni duneni motoru coz ustalo asi po 10 minutach.
    Diky za odpoved
    Mejte se fajn
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.05.02  15:20

    « Re: rybnik u ridice

    Kup silikon v tubě a natlač ho zvenku do spáry karoserie-těsnění. Zvlášt poctivě na spodní straně okna a ve spodních rozích. Tmelem nešetři! Uvidíš jestli to pomůže, ale pokud není někde vyrezlá díra tak by mělo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.05.02  13:53

    « Re: rybnik u ridice

    a je to videt, kdyz to tece kolem predniho okna? Ja to zkoumal jak foxterier a vsude sucho jak na pousti. Pri tom mnozstvi vody musi byt prece videt nekde potok, ne?
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.05.02  20:16

    « laděný výfuk

    Nechcete někdo laděný výfuk na Favorita? Je to kopie Soiety s original koncovkou. Mus9m to dát pryč, protože žena s takovým autem nechce jezdit. Stál mě 3000Kč, jsem z Olomouce. rpleva@email.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.05.02  11:51

    « Re: rybnik u ridice

    Dík :-) Vpředu to u fav/fel teče většinou kolem čelního skla, já natlačil silikon kam se dalo, někdo to řeší výměnou těsnění kolem skla, ale to je náročnější.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.05.02  15:12

    « Re: rybnik u ridice

    diky, ale problem bude spis jinde, protoze tam mam kybl, do kteryho to kape shora s pristrojovky. nevim, jestli je to dulezity, ale doplnuji, ze tohle je favo z 94. Jinak gratuluji k 1000. prispevku :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.05.02  14:30

    « Re: rybnik u ridice

    Mě to takhle teklo kolem skla bočních dveří (což je normální, ta stírací mechovka vodu neudrží), jenže ve dveřích nevím proč se to chytalo tapecírunku (zřejmě tam kde byl ten igelit pod tapec. vyboulenej reprákem) a zpod tapecírunku to vytékalo škvírou mezi dvěma částmi krytu vnitřního prahu rovnou do toho filce na podlaze. Podlaha byla patřičně ohnilá. Když jsem vyhodil ten reprák, tak to přestalo (nebo se alespoň podstatně zmírnilo). Bylo to favo s rovným tapec. r.v.91
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.05.02  12:06

    « rybnik u ridice

    kdyz prsi, tece proudem (0,5 l za noc :-) voda dovnitr, kape u ridice pod volantem asi tam, kde je normalne pata leve nohy, cely filc (asi odhlucneni) pod pristrojovou deskou je nasaty vodou. Nemam poneti, kudy to tam tece: kolem okna? ventilaci? antenou? Zarazi mne to mnozstvi.
  • « 00 Reagovat !

    foto Diamant

    Diamant 26.05.02  19:44

    « Re: zvonek z tramvaje

    Zohnať by sa mohol dať v miestnom dopravnom podniku, kde majú aj električky. Ale mám dojem, že električka má nízke napätie = 24V, takže budeš potrebovať ešte aj menič, ak to chceš dať do auta. Raz som to zažil v autobuse. Bol to fakt šok, nakoľko u nás električky brázdia ulice mesta, takže ľudia na tento charakteristický zvuk "fungujú" a ono sa to ozvalo na mieste, kde električky nejazdia. Fakt šok!
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.05.02  16:03

    « zvonek z tramvaje

    Nevite, kde bych sehnal zvonek z tramvaje a jestli je mozne ho napojit na 12V v aute?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.05.02  14:20

    « Re: Přední boční skla

    Myslim ze ne. Radsi se zeptej....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.05.02  14:18

    « Re: Vrzání zádní nápravy

    Podivej se na uplny zacatek tohoto fora - cca prispevky kolem 60. Ja mel podpobny probklem ve chvili, kdy to sundam z heveru, ale to bylo zpusobeno jak se zpatky sesedali pera a uchyceni zadni napravy v cepech na konstrukci spodku auta... Zkus si zjednat nekoho, aby poslouchal odkud presne se ten zvuk ozyva a pak si to promaz - na 99% to zmizi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.05.02  10:48

    « Vrzání zádní nápravy

    Ví někdo čím může být způsebono vrzání zadní nápravy, když nasedám nebo vysedám z auta tak to vrzne na levé straně. Při jízdě není nic slyšet.
    Předem díky za radu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.05.02  10:25

    « Těsnění pod hlavou

    Od dubna po výměně těsnění pod hlavou u jednoho autoservisu a ujetí 2000km začíná těsnění na straně spojky jakoby vlhnout. Hladina chladící kapaliny v nádržce od výměny těsnění poklesla o cca 4mm. Na víčku oleje není žádná emulze, nikde jinde jsem nezpozoroval žádný únik kapaliny. Myslíte, že je možné že je to chladící kapalina. Případně co mi doporučíte? Mám trvat na reklamaci a onoho autoservisu nebo se to časem "samo" přestane čemuž sám moc nevěřím. Předem děkuji za odpovědi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.05.02  20:48

    « Přední boční skla

    Jsou vepředu stahovací skla ve dveřích stejná u Favorita jako u Felicie ? Abych se na vrakáči nepřehmát ...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…