FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • 00 Reagovat !

    foto

    08.07.02  08:09

    « Problem so startovanim

    Mam problem so startovanim mojho facka. Ked je studeny alebo ked je uplne zohriaty chyta skvele ale akonahle je zohriaty a necham ho trosku vychladnut ale nie do studena musim ho pretacat asi 5-6 sekund. To iste je ked stojim v kopci alebo ked je naklonene. Neviete mi prosim poradit?
    Vdaka
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.07.02  06:24

    « Re: Hloupý dotaz

    No ono je to celkem jedno v jakem jdou pořadí,ventily seřizuješ když střídají a to snad poznáš ne? seřizuje se to měrkou 0,2 sání i výfuk.čus
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.07.02  14:30

    « Re: Ceny fáček

    Forman Solitaire, 50kW v 94tem 301 000 Kč..... kupoval ho tehdy znamy....... Favo Silver Line 135 - 43kW, karbec, na jare 93 - 237 000 ...... (moje:o))))
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.07.02  13:23

    « Ceny fáček

    Zdravím všechny, chtěl jsem se zeptat, pamatuje si někdo, kolik v roce 93/94 stály fáčka/formani v různých verzích? Docela by mě to teď zajímalo, protože dřív jsem se o auta moc nezajímal. Všem moc děkuji.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.06.02  21:42

    « Re: Benzin

    Do jakehokoli Favorita muzete tankovat bezolovnaty benzin.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.06.02  21:29

    « Re: Huceni prednich kol

    Jsou to loziska. Poznate to tak, ze kdyz zatocite dejmetomu doprava a zacne hucet leva strana ( je zatizene), tak je po nem. Doporucuji ale vymenit obe, je to jako s tlumici. Druhe zacne o neco pozdeji.
    p.pitauer@volny.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.06.02  14:47

    « Plastove podblatniky

    Ma niekto skusenost s plastovymi podblatnikmi na favorita? Ide hlavne o montaz, ci treba niekde vrtat a ci sa to hlavne oplati. Vdaka
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.06.02  11:58

    « Re: Hloupý dotaz

    valce se cisluji od rozdelovace - tzn. 1-2-3-4, ale od rozdelovace jdou kabely v poradi 1-3-4-2 to bude ten tvuj zmatek :c) Skode zdar
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.06.02  08:42

    « Hloupý dotaz

    Jaké je pořadí válců na fovoritu ze strany rozvodu? Je to 1,2,3,4 nebo podle čísel u svíček.
    Potřebuji seřidit vůli ventilu, auto jsem nedávno koupil a podle mne dostupných zdrojů se toto rozcházi. Předem děkuji.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.06.02  13:00

    « Re: Zadní pružiny na Garde

    Tady v tomhle případě nejsou problém kola do "A". To je v pohodě, ale že je to sedlý dolu. Když se to ručně přizvedne, tak to auto stojí rovně, ale jakmile to propruží, tak se nevrátí nahoru, ale zůstane dole. Tom B.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.06.02  10:36

    « Re: Zadní pružiny na Garde

    Tome u Garde - Rapid je spíše problém v tom, že se kroutí šikmá vlečená ramena, vetšinou vinou koroze(i vnitřní)a únavy obou ramen a silentbloků. Výměna pružin v 99% nepomůže, auto se sice nadzvedne, ale kola zůstanou stejně rozjetý do A.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.06.02  12:41

    « Zadní pružiny na Garde

    Zdravím. Mám ještě jeden problém od kámoše - Má Garde a zadek je celkem slušně sedlý k zemi. Nevím jestli někdo zkrátil původní pružiny, nebo jenom jestli jsou ty péra unavený. Tlumiče jsou nové. V každým případě je potřeba s tím něco udělat, ale co?

    Zkoušeli jsme sehnat nový péra, ale v Jihlavě to je celkem problém a ze Š120 prý nepasují (jsou kratší). Nemáte někdo návrh (nebo pružiny) ? Lze použít péra i z něčeho jinýho ? Dík. Tom B.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.06.02  08:38

    « Huceni prednich kol

    Zacaly mi hucet predni kola. V primem smeru je to OK, ale kdy vytocim kola tak to huci. Cim vic tocim tak tim vic to huci. Pneu mam OK. Nevite nekdo co stim????
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.06.02  07:10

    « Hlinikové rozvodove tyčky

    Ví někdo kde lze koupit hlinikové rozvodové tyčky na favorita, popřípadě nějaký internetový obchod s autodíly ŠKODA? V mém okolí prodejci tvrdí že to už asi neseženu. Předem děkuji za všechny tipy.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.06.02  17:45

    « Benzínová pumpa

    Jelikož jezdím na LPG,bodla by mi benzínová pumpa s cupovákem.Koupil jsem si jednu na vrakáči a až doma jsem se na to pořádně podíval a zjistil jsem,že ta pumpa vypadá zcela shodně s pumpou ze 120.Byly tyhle pumpy vzájemně záměné?Mohu to tam namontovat?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.06.02  08:23

    « Re: Topeni Favo

    Tak to snad zvladnu. Dik.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.06.02  08:22

    « Re: Topeni Favo

    Tak to jsem rad, protozen ten ventil jsem uz 2x menil a je to pekna drbacka a to topeni z feldy topi fakt asi lip.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.06.02  16:38

    « Re: Topeni Favo

    pasuje 100%. jen musis prepojit konektor elektriky..............
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.06.02  13:21

    « Topeni Favo

    Tak sem se dneska pokousel seridit klapky topeni a podaril se mi ulomit bovden. Co je jeste lepsi, tak mi prolina ventil topeni - zase. Takze uvazuju o vymene za topeni z Feldy, protoze ta ten ventil nema. Jak sem se dival do motoru, tak by to tam snad mohlo vlest, ale radsi se zeptam, nezkousel jste to nekdo??? Nez s tim zacnu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.06.02  08:53

    « ručička teploměru

    Když rozsvítím světla, drží se mi ručička teploměru tak o čtvrtinu výš v plném poli ??
    Kde je chyba, bude to uzemněním někde ?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…