FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.02  09:23

    « Re: Zapalovací kabely a baterie

    Banner je šunt (reklamace po 8 měsících). Mám Vartu, plná spokojenost.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.02  06:56

    « Re: Zapalovací kabely a baterie

    Ne ne, je to rizemej kat s karbem Pierburg 2EE a RJ. Takze opravdu rizenej kat. s lambda sondou. Jinak s tou baterkou je asi problem v tom, ze z 70% jezdím po měste a to cca 8km a pak studene starty. Jinak autoradio je suplik, takze jde vzdycky ven. Pres leto nebyl problem odstavit auto treba na 3 tydny a start v pohode. Ted se trochu ochladilo a je to v pr...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.09.02  14:02

    « Re: Zapalovací kabely a baterie

    Já bych dal normální kabely origoš Škoda, zdají se mi nejlepší, u karbeců je ani není potřeba měnit. U stříkaček je to horší. A baterku ? mám dobré zkušenosti s Vartama.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.09.02  13:48

    « Re: Zapalovací kabely a baterie

    Ten kat bude spíš neřízenej, ne ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.09.02  13:17

    « Re: Zapalovací kabely a baterie

    Aha, tak alarm. Zkus změřit, kolik žere, jestli není moc hladovej. A případně i autorádio, už jsem se setkal s tím, že zálohování paměti žralo jak žárovka... Ta baterka by mohla vydržet o něco déle, kontroloval jsi občas hladinu (tak 1x-2x za rok)? A funguje ti dobře dobíjení? Jinak, jak jsem psal, já mám Akumu, a žádný problém...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.09.02  12:51

    « Re: Zapalovací kabely a baterie

    Je to 135E, takze original kyrburator s rizenym katem. No prave ze to ma alarm a ten asi neco zere. Jinak baterie Banner 44Ah cca 5 let stara. Tak se ptam do jakeho Aku jit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.09.02  08:53

    « Re: Zapalovací kabely a baterie

    ???? Forman 92 a katalyzátor? 92 má přeci ještě karburátor, to je tam ten kat dodělávanej? Baterka po týdnu v čudu? A jak je stará? Jestli je tam od výroby, těch 10 let, tak by už celkem měla nárok, jestli je nějaká mladší, tak tam máš nějaký odběr. Jinak baterky používám obyč. od Akumy, žádný problém. A to je mám v dieselech, takže dostávají řádně za uši...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.09.02  08:46

    « Re: Kotouce

    Favo se mi taky kdysi klepalo, protože mělo šišatý bubny vzadu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.09.02  07:25

    « Zapalovací kabely a baterie

    Tak jsem dneska sel rano do prace a po tydnu co stalo neslo samozrejme nastartovat. Forman 92. Samozrejme baterka v cudu, tak jsem to s pomoci kolemjdouciho roztlacil a ono to vubec nejelo, tede nezrychlovalo to a cukalo. ??? Dojedu na sichtu, kouknu do kapoty a dva zapalovaci kabely bud prezrane, nebo urvane (3 roky stare Nejake Britske silikonove a zlute k tomu) Protoze mam kat tak me pekne oblilo, 8km na dva valce.
    Jake mate zkusenosti s baterkama Banner, Varta poradte znacku, a jake zapalovaci kabely?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.02  23:00

    « Re: Nesouměrnost brzd

    Určitě dát nové kotouče a destičky raději taky. Vždyť na Fávo je to cenu víc než rozumnou a s brzdama není žádná sranda. Kdoví jak ty kotouče vapadají. Lepší je vymenit včas než si někde rozbít. d.... .
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.09.02  20:53

    « Kotouce

    To klepani delaj kotouce, ale pokud to neni vyhodnoceno jak tezka zavada tak bych to nechla bejt, u novejch se to muze stat po chvili taky, jde o to jak clovek dupe na brzdu, znamej je taky menil a az na potreti byly OK (tim myslim po nejake dobe jezdeni). vse se da srovnat jen bud stocenim a nebo pouzivanim bez prudkeho brzdeni.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.02  09:36

    « Re: Nesouměrnost brzd

    S největší pravděpodobností to bude vadný kotouč, který se projevuje tím kmitáním, je potřeba je vyměnit oba !!! + nové destičky samozřejmě.
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.09.02  08:30

    « Nesouměrnost brzd

    Při technické mi naměřili nestejnoměrné brzdění na přední nápravě které se pohybovalo od 4 do 6%.
    Projevuje se to hlavně když brzdím při 80km/h mírným chvěním volantu. V čem je příčina tohoto stavu a jak toto odstranit?
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.09.02  01:15

    « Po tom asfaltu jsem jel (klouzak) bokem na vsech ctyrch kole

  • 00 Reagovat !

    foto

    19.09.02  01:09

    « 170++ km/h

    Caute lidi, tomuhle autu absolutne verim i kdyz jsem ho dneska v tyhle rychlosti prevratil na bok, bohuzel mi podmeruje tachak a kdyz jsem predletel kamose ve fordu tak tam on mel 150. Skoda: akorat lehce promacky dvere u ridice a poskarvanej lak, asi stesti, ale sel jsem asi 70 metru bokem po asfaltu a pak dalsich 20 zadkem v trave nez me zarazila krtina. Nokonec se to pri prevraceni oprelo o ocelovej sloup za listu na stese a s nciim to nehlo... holt spicka auto, zajimavy je ze se neprevratilo uz na asfaltu ale az na trave. No nic, Zavody skrze Pardubice mi jsou ukradeny, tentokrat jsem vyhral cenu za akrobacii
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.09.02  10:14

    « Re: Čislo farby

    Mas stesti, nedavno jsem to zjistoval :)
    Odpoved ze SkodaAuto a.s.:
    Vazeny pane,
    k Vasemu dotazu sdeluji nize uveden odstiny modre:
    r.89/90 1305-sedomodra tmava,
    4633 modra kosmicka
    90/91 dtto dtto
    91/92 4355 modra Jadran, 4585 modra akvamarin
    92/93 4268 modra Iris, 9430 hvezdna modr(metaliza), 4690 modr
    kralovska I (do 3/93), 4710 odr kralovska II (od 4/93)
    93/94 4628 modra Iris, 4710 modr kralovska II, 9430 hvezdna modr,
    4620 arkticka modra
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.09.02  08:53

    « Re: Zapojeni palubky

    Palubka z fel. by měla jít posadit přes starý štít z fava. Jinak postup různých záměn byl na skoda.panda.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.09.02  08:51

    « Re: Kulisa-řazení

    Kdysi se mi u fava stalo něco podobnýho, řadit šlo neskutečně lehce, mělo to minimální odpor, ale šaltpáka se takňák kvrdlala ze strany na stranu i při zařazeným kvaltu. Pak to ale bylo čím dál tím horší, zkrátka něco v převodovce ujelo a už tam byla nafurt dvojka. Na vrakáči jsem koupil novou převodovku, takže jsem to neřešil. Jeden známej co tu starou potom rozebral, říkal, že se tam jenom ustříhnul nějakej kolík, nebo šroub, už nevím. Mám ale dojem že to bylo někde na tzv. úhlové páce.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.09.02  07:10

    « Zapojeni palubky

    Ahoj nevite kde bych sehnal zapojeni konektoru na budikach z felicie???
    jeste by mne zajimalo jestli budiky ze stareho fava jdou vymenit za feliciacky a jestli je mozne s nima rozbehat ty kontrolky u budiku.Pokud ne strasne rad bych se dozvedel jakym zpusobem jste resili zabudouvani stareho pristrojoveho stitu do palubky z feldy. Diky moc.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.09.02  11:12

    « Čislo farby

    Potreboval by som súrne zistiť číslo farby aké sa dávali na Favorita r.v.93 - taká tmavomodrá myslím kráľovská modrá. Aké je číslo farebného odtieňa tejto farby?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…