FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • 00 Reagovat !

    foto

    23.01.03  23:54

    « vareni

    Caute, auto je stale v servisu, ale co jsem se dozvedel, je ze jsem mel spatny tesneni pod vickem na vyrovnavaci nadrzce, pak se to prej blbe tlakuje a jsou problemy s bublinama. Mimoto to chlazi mi proplachnou takovym rozpoustedlem, tak doufam ze usazeniny budou fuc. Ted ale malej dotaz, mam jiny favo, v nem aut. sytic a s nim malej problem, asi 15 jsem startoval a pred startovanim proslapl plyn. pedal aby se zapnul sytic, kdyz jsem pak startoval tak otacky vyskocily na 2000 a pri dalsim seslapnuti klesly na 1000. Ted mi to od soboty pri proslapnuti plynu a nastatrovani toci rovnou nejakejch 850-1000, nebo jen chcipne. Kamos rikal ze mam ten pedal seslapnout prudce (rychle), ze jinak se to nezapne... (kdyz to prudce seslapl a nastartoval tak to tocilo 1500, mimoto prej se mu v lete kdyz je vic jak 20 nad nulou ani sytic nezapina, jsem z toho docela na vetci, to auto mam pujceny a nechce se mi to takhle vracet, kdyz jsem se byl zeptat v servisu Dryml Pce tak mi rekli ze to chce dat karburator na stolici a srovnat, ze je prej skrivenej... ja mel ale za to ze to dela jen ten sytic... Co s tim??
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.01.03  14:47

    « Vymena starych tapacir za nove-tvarove

    Menil niekto stare tapacira za nove-tvarove z favoritov rv 93-94. Da sa to namontovat aj na starsie dvere, ktore nemaju predpripravene diery vo dverach? Treba nejake upravy robit aj na dverach? Co k prestavbe potrebujem?
    Vopred vdaka
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.01.03  09:23

    « Re: Poprvy jsem varil

    To "ogre". Ako si dopadol v tom servise, mne sa to dnes stalo to isté. Zrazu to prestalo kúriť a teplota šla hore . A pritom už mám kúrenie z Feldy. Čo je príčina tohto javu. Podotýkam, že som prehmatal hadice a tie neboli natlakované.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.01.03  22:21

    « Prodám Škoda Škoda Felicia GLX.

    Prodám vůz Škoda Felicia GLX. Najeto:105 tisíc kilometrů. Barva:modrá. POZOR jezdí legálně na LPG. Výbava: alarm, centrál, elektrické stahování oken, sportovní volant Dino (výrobce MOMO) + původní volant, sportovní pedály, střešní okno, construct, sportovní tlumiče Škoda HP, sportovní nerezový výfuk škoda + nový středový díl s katalyzátorem, lyžina pod motorem, tažné zařízení, rozpěra tlumičů, zadní horní spoiler, přední sportovní maska + původní předám, hliníková 14“ kola škoda, plechová 13“ kola s novými zimními pneumatikami NOKIAN, 6x reproduktory, nové 5 dveře a přední blatníky. Pěkný stav, super vzhled, super jízdní vlastnosti. Cena k jednání 110 tis. Kč. Při rychlém jednání SLEVA. Více na telefonu: 608 268 608. Foto na [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.01.03  15:46

    « Re: Karburátor

    mrkni na relatka kamo, popripade na ten tistak
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.01.03  14:56

    « Re: Karburátor

    JOZO: me se osvedcilo ujet na benzin asi 150 kilaku na dalnici asi 130 km/h a pak si to sedne. Ale potom budes mit pravdepodobne stejny problem s LPG. Naprava je stejna jako v pripade benzinu. Je to divne, ale me to tak fungovalo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.01.03  14:51

    « Re: Osřikovače stříkaj

    RADEK.T:jednoduche a primitivni - odsroubovat kryt pod volantem, odsroubovat kryt nad volantem, vytahnout kabliky z tistaku u ovladaci packy, vyjnout tistak i s packou a vycistit. Mel jsem stejny problem a pomohlo to :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.01.03  12:14

    « Re: Kúrenie z feldy

    Napiš mailovú adresu a ozvem sa, možno doplním aj nejaké foto z digitálu. (hilovsky@zelpo.sk)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.01.03  15:17

    « Re: Kúrenie z feldy

    fotky! detailni popis! nemas neco z toho?
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.01.03  07:45

    « Karburátor

    Súrne prosím poradiť. Mám problém s karburátorom.
    Normálne jazdím na LPG ale keď prepnem na benzín kým je automatický sytič v prevádzke auto ide dobre. Akonáhle sytič vypne,zdochýna mi to na voľnobehu. Musím štartovať na každej križovatke. Štartuje dobre a i jazda pri vyšších otáčkach je normálna len ten voľnobeh. Čo s tým sa dá robiť.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.01.03  08:13

    « Osřikovače stříkaj

    Dobrý den !
    Mám takovej malej problém a ještě než povezu auto do servisu se chci zeptat čím by tenhle problém mohl býti.Včera jsem se chtěl setřít přední okno u mého Favorita a společně se spuštění stěraču mi začal stříkat i ostříkovač předního skla.
    No byl jsem z toho překvapen,Protože se mi to ještě nestalo a bylo to ze dne na den.
    V praxi to vypadá asi tak ,že pokud je páčka ve vodorovné poloze a zmáčknu jí tak se ostříkne přední sklo to je v pořádku,ale jakmile dám páčku nahoru ať už na první ,nebo na druhý stupeň tak se společně se stíráním předního skla spustí i ostřikovač a sťříká tak dlouho jak jsou stěrače zaplé.Po dání ovl.páčky opět do vodorovné polohy vypnou se stěrače i ostřikovač.
    No napadlo mě ,že problém může být v ovládacím zařízení spuštění stěraču mam na mysli tu páčku na pravo od řidiče.Poraďte pokud víte.Díky
    Jinak je to Fačko r.v93.
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.01.03  23:05

    « Kúrenie z feldy

    Tak už to mám za sebou. V sobotu som do môjho Fáva namontoval kúrenie z Feldy. Poviem Vám je to poriadny rozdiel. Robota na cca 3 hodiny a je po problémoch. Zo starým kúrením sa to nedá ani porovnať. A sedí úplne presne. Žiadne hrubšie hadice ako to tu niekto popisoval. Akurát treba do prepážky medzi pravým a ľavým otvorom vedúcim k horným prieduchom vyrezať asi 3 cm otvor - proste ju skrátiť pretože klapka na novom kúrení sa otvára hore. No a samozrejme prehodiť napájací konektor. Odporúčam každému kto má problémy s kúrením.
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.01.03  21:34

    « Poprvy jsem varil

    Dneska jsem to vezl do servisu, asi po 5 km mi to uvarilo, z pod vicka sla para, chvili jsem pockal, znovu nastartoval, rozjel se a teplota zase klesla do normalu a zacalo to topit, v dobe kdy to vrelo to netopilo. Si tak rikam ze tam je snad nejaka bublina, ktera se tu a tam nekde zarazi. Tesneni pod hlavou je meneny pred 3 roky. Jsem docela zvedavej co to nakonec bude...
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.01.03  03:29

    « Asi topi ale skoro nejede

    Caute lidi, predevcirem jsem asi pul hodky promckaval vsechny hadice a co se udalo, asi to zacalo topit, i kdyz mirne ale uz mi nenamrza dech na prednim okne, zavada pokracuje, jen uz se s tim da jezdit, ono tedy da, mam dalsi problem od dnesniho rana to jede jen 50, netahne to na 3-4-5, ze spojky se ozyva takovy divny treci zvuk, ktery po chvili ustane (kdyz se to zahreje). Auto pak proste nereaguje na seslapnuti akceleratoru a nebo jen s cukanim, v nizkych otackach se chova normalne. Mimoto to mi pri seslapnuti brzdy motor skoro zhasne a nebo zhasne... Co se v tom zase porouchalo??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.01.03  18:42

    « Re: Dobra rada...

    i kdyz me to favoritacky topeni topi celkem dobre, akorat trochu tece, takze je potreba casteji dolejvat vodu...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.01.03  18:41

    « Re: Dobra rada...

    jo to topeni je tu popsane nekde v historii, taky jsem ho tu nasel, ale jeste jsem se k tomu neodhodlal... i kdyz ted se mi nekdo snazil ukrast auto (evidentne nestaci opilovat cudliky na dverich, ale je potreba zrusit cely zamek na zadnich dverich, protoze jak jsem zjistil, tak se da bez klice odemknout sroubovakem a hrubou silou) a znicil tu spodni cast palubky a protoze pri vymene se to musi dat pryc skoro vsecko, tak uvazuju o tom, ze bych v tom servisu o tu vymenu topeni rovnou pozadal...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.01.03  18:38

    « Re: Nasavac z felicie

    hlavne to ale lep nekde v garazi a v idelnim pripade to tam nech tak den dva v teple stat, at se to lepidlo ma sanci chytit
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.01.03  15:47

    « Re: Nasavac z felicie

    Pokud by to byla značková páska (nejen 3M), tak by to na tý ochranný fólii bylo natištěný. Já bych navrhoval tu původní pásku sundat a koupit si nějakou značkovou. Není sice nejlevnější, ale za tu jistotu to stojí (3M udrží i plastovou desku 3x5 metrů přímo na zdi).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.01.03  14:39

    « Re: Nasavac z felicie

    Neviem, aka je to paska. Ta ochranna folia na tej paske je cervena. Ako spoznam ci je to 3M paska?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.01.03  14:10

    « Re: Nasavac z felicie

    Podívej se na tu pásku, pokud to je oboustranka 3M, bude to držet dýl, než to auto bude jezdit. Pokud je to no-name, radši bych si ještě něčim pomohl. Podotýkám, nejsem dýler 3M, ale mám s nima dobrý zkušenosti. Napiš kdyžtak, co je to za pásku (značka), pokusím se ti poradit, troufám si říct, že se v nich vyznám...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…