FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.07.03  01:32

    « Re: prodám

    to vici: Hele jestli jsou to ty na fotkách tvého Fáva, tak kdybych nemusel vozit v autě rodinku, tak neváhám ani na chvíli. Ale moje Felda musí být hlavně jako přesunovadlo pro rodinu a to bych z nich vytřásl duši takže bohužel. Měj se... čaues PR
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.07.03  15:20

    « Re: Alternátor

    Klesnou skutečně otáčky motoru. Při světlech a ventilátoru je to skouro o 400 otáček. Včera jsem se dozvěděl, že je v alternátoru jakási součástka, která by to mohla dělat a dá se vyměnit (prý relé, ale to mi tam nějak nesedí). Pokud se s tím nepovede nic udělat, tak na vrakáči koupím zánovní alternátor 55A za 600Kč.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.07.03  16:01

    « Re: Alternátor

    A to ti klesne na otačkoměru, nebo je to opravdu slyšet že klesly otačky na motoru???
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.07.03  07:56

    « Alternátor

    Když u Formana zapnu světla, tak mi klesne volnoběh zhruba o 200 otáček. s ventilátorem na trojku je to podobné a dohromady se to sčítá. Poraďte prosím jak to odstranit (chce to nový alternátor, nebo to půjde nějak opravit).
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.07.03  09:51

    « prodám

    Prodám kola O.Z. Racing Superturismo Corsa, 7x15", vícepaprskové, bílé,
    4x100mm, střed. díra 57mm - Favorit 93/4, Felicie, Opel...,95% stav,
    s pneu 195/45/15 na jednu sezonu, nové plast. pokličky, sada spec. šroubů,
    bezpečnostní šrouby O.Z. Cena 16 tis. Kč. A nebo vyměním za 14ky z Felicie +
    pneu 175/60/14 a doplatek. Vici@centrum.cz , 608/883749
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.07.03  08:02

    « Re: tmely Loctite

    Diky za radu, bohuzel zrovna nemeli to mensi baleni, takze jsem vyplaznul 625 Kc za 300ml kartusi, ale potreboval jsem to rychle, tmel se neztrati. Trochu me vydesilo, ze po 15ti hodinach, kdyz jsem to dotahoval, na nekterych mistech jeste vylezal nezaschly tmel, ale po 2 dnech jezdeni se zda, ze (alespon zatim) to drzi. Kez by to tak zustalo.
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.07.03  08:00

    « Evergreen-topeni z Feldy

    Konecne jsem se odhodlal k vymene topení, chtel jsem poprosit o pomoc.
    1, zapojení konektoru-z Felicie tam jsou tri dráty, jeden silnejsí cervený, vede k prepínaci na ovládacím panelu, predpokládám, ze ten má prijít na místo cerveného vedoucího také k ovládání u povodního topení, potom silnejsí hnedý, vede k motorku ventilátoru-ten by asi mel prijít na nové ukostrení, které tady nekdo jiz drív zminoval ?, a prostrední slabý drát (fialový)-to jsou asi osvetlovací zárovicky ovládacího panelu?
    2,uz si nevybavuji, jak to bylo u puvodniho topeni, ale zespodu se mi o nove topeni opira trubka vedouci k filtru paliva (na hadici). neresil to nekdo?-trochu se bojim, aby se to neuklepalo a nezacal z toho tect benzin
    3,Muze, prosim, nekdo poradit, ktera hadice do topeni z Feldy je vstupni a ktera vystupni (horni/dolni?)-bohuzel v servisni knizce, kterou jsem si pujcil tahle informace chybi, a ani na topeni jsem zadnou znacku neobjevil, a nechce si ji to znovu vyndavat, abych to zkusil hadici
    4, k drivejsim prispevkum o tloustce hadic-jak jsem zjistil, puvodni hadice ve Felicici jsou skutecne ruzne silne, takze se zda, ze bude treba nejaka redukce, jenomze po jejich sundani clovek zjisti, ze prumer tech ondonu, na ktere se hadice na topeni nasazuji je stejny a pasuji tam i puvodni hadice z Facka, takze skutecne zadna redukce potreba neni.
    Diky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.07.03  19:23

    « Pískování

    Máte nekdo zkusenosti s piskovanim kol?? Jaky to ma efekt a kolik to vubec stoji?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.07.03  08:50

    « Re: tmely Loctite

    Na konci Cernokostelecky,jak je to nakupni stredisko,pumpa myslim nejakej velkej prodejce Skodovek,kdyz jedes smerem na Ricany tak vlevo zelenej barak Tesneni Riha.Vem Loctite Cooper,to zlatohnedy,stoji cca 300,zadna lace,ale fakt funguje bezvadne.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.07.03  08:29

    « tmely Loctite

    Muze,prosim,nekdoporadit, kde v Praze koupit tmely Loctite (potrebuji pre3tesnit vanu, vymena tesneni ani Lukopren nezabralo). Diky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.07.03  16:44

    « Jo napada.,

    Ze je to peknej sihit.....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.07.03  08:18

    « Re: Přední mlhovky

    Jo je to tak pri prednich dalkovych svetlech zhasinaji zadni mlhove svetla, predni mlhovky jdou porad. Odzkouseno na 3 favoritech 1991 - 1994
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.07.03  07:45

    « Re: Přední mlhovky

    Jak je to s předními mlhovkami u Fávoše nevím, protože já je na autě neměl, ale zadní mlhovky tak jak jsou zapojené z fabriky zhasnou při dálkových na 100 %.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.07.03  16:00

    « Anténa

    Ještě jeden dotaz, chci si dát na střechu anténu na rádio. Měl by někdo nějaké doporučení (umístění vpředu, vzadu nebo na co si dát pozor). Asi to vidím na nějakou šroubovací s integrovaným zesilovačem (doteď jsem tam měl drát tažený kolem předního skla). Viděl jsem že stojí kolem 300 Kč. Uvažuji o montáži v předu (oddělám jenom horní dekl u předního skla, potáhnu to levým předním sloupkem a za přístrojovou deskou se dostanu až k autorádiu).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.07.03  15:52

    « Re: Přední mlhovky

    Tak jak to teda je. Vidím, že v tom není moc jasno. Podle schématu se relé na zadní mlhovku vypne se ztrátou napětí na relé předních potkávaček a naopak se na relé zadních mlhovek napětí udrží pokud jsou zapnuty přední mlhovky (vypínač zadních mlhovek je dvojitý). Tolik, co se mi podařilo vyčíst z el. schématu favorita a závislost předních mlhovek jsem našel jenom na parkovačkách. No asi je to tak správně a tak si počkám co řeknou za půl roku na technické (pokud je to bude vůbec zajímat – prý hlavně bazírují na tom, aby tam byl nezávislý vypínač předních mlhovek).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.07.03  12:52

    « Re: Přední mlhovky

    jardad: Vazne? To je ale blbost...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.07.03  08:34

    « Re: Přední mlhovky

    K tem mlhovkam. S120 ma take dle ofic. zapojeni zadni mlhovku zapojenou tak, ze se s dalkovymi vypne. Favorit nevim, Felicia uz to tak nema. Jarda
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.07.03  07:24

    « Re: Přední mlhovky

    Take se mi nezda, ze by zadni mlhovka mela
    zhasnout pri dalkach...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.07.03  19:15

    « Re: Přední mlhovky

    Není to náhodou obráceně. Při dálkových zhasnou přední mlhovky a zadní svítí pořád.
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.07.03  02:18

    « zámek bezpeč. pásu u řidiče/spolujezdce

    Ahoj, nevíte, kde jej sehnat na dobírku? Tátovi se ve Favoritu "rozletěl" zámek bezpečnostního pásu.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…