FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.08.00  23:40

    « Re: Klíče od Favorita

    Stalo se mi naprosto totez.Nekdy v roce 1993 jsem si koupil noveho fomrmana a asi o mesic pozdeji me soused z vedlejsiho vchodu nasledoval.Vybral si tenkrat stejnou barvu a jednou jsem v pohode odemcel omylem toho jeho.Klicky vsak taktez nepasovaly do zapalovani.Radeji jsem mu to rekl ,abych predesel neprijemnostem.Vim,ze jsme meli tenkrat na toto tema dlouhou debatu.Potom jsem tam dal spoustu doplnku,tak uz jsem si vzdy to svoje poznal.Jo v te dobe holt Skodovka jeste zdaleka nebyla tam kde je dnes.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.08.00  22:35

    « Re: My favorit narcotic

    zkus se kouknout na usti do motoru - muze byt uvolneny takovy ten dil, co svadi spalene plyny od vsech ctyr komor do jedne. Otevzi kapotu a pri studenem motoru to natri necim bublinkujjicim - melo yb ti to ukazat (aspon v tu prvni chvili) kde ti to utika
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.07.00  18:30

    « Re: My favorit narcotic

    muze to byt tesneni mezi litinovym vyfukovym potrubim a prvnim dilem vyfuku...
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.07.00  17:08

    « My favorit narcotic

    Zdravím všetkých. Rád by som vedel, či aj vy máte vo favoritoch problémy s výfukovými plynmi v kabíne. Menil som už aj tlmiče výfuku, ale efekt žiadny.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.07.00  10:05

    « Re: Ecotronik a 135E

    Jeste jsem zapomel. Je to Forman 135E a dost casto jezdim i z Favoritem 135B a oproti For 135E se mi zda, ze lepe zrychluje na 1 a 2, ale od 3 stupne se mi zda ze je pruznejsi ten 135E. Jinak diky za postrehy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.07.00  10:01

    « Re: Ecotronik a 135E

    Ja uz ho mam koupeneho asi 3 roky. Jenom jsem chtel vedet nejake dalsi informace. Pokud se jedna o spotrebu, papirove se shoduje s BMM 1.3. Jinak spotrebu mam cca kolem 6.5l. (Kratke trasy do 8km svizna jizda). Zatim jsem spokojeny. Akorat jsem chtel zjistit nejake ostatni zkusenosti z praxe. Popr. servisni manual. Kazdopadne diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.07.00  01:57

    « Re: vyfuk

    Pokud myslíš II. díl (střední) tak v Praze od 580,- do 1100,- Kč (ochráněný, né obyč. plech.).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.07.00  01:53

    « Re: Ecotronik a 135E

    Jeden známý to měl (r.v. léto 92) a tehdy ho to stálo proti běžného fav. s normálním karburátorem dost peněz. Za ty peníze to prý nestálo. Je to dokonce horší než 135B - 40 kW/94Nm. 135E má 40kW/90Nm a např. oproti normálnímu karburátoru to má jen samé nevýhody (menší výkon a pružnost a vyšší spotřeba). Také na servis je to horší, protože těchhle provedení v republice zas tak moc nejezdí. 135E se vyráběly hlavně na export na západ, protože tam se tehdy karburátory (ani s katem.) prostě vyvážet nedaly a tak to bylo, alespoň jak mi to připadá, takové nozové řešení. Pokud uvažuješ o koupi 135E tak spíš nedoporučuji.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.07.00  01:42

    « Re: Radici paka

    Pokud nemáš vyvyklané něco jiného (např. čepy táhla atp.) tak jestli se nemýlým je to špatná kulisa řazení. Výměna obnáší vyndat a rozdělat převodovku což je práce spíš, kterou je vhodné svěřit odborníkovi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.07.00  11:29

    « Re: vyfuk

    Tak treba 888,- Kč s DPH (AUTO-MOTO Bakov nad Jizerou)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.07.00  08:39

    « Re: Koroze

    Chlap, ktery se zivi strikanim spodku a dutin 15 let, za celou dobu je nejvic spokojeny s Konkorem 500, vydrzi pry podle jeho zkusenosti 6-7 let ( pozna to podle toho, kdyz takove auto po 6-7 letech prijede na prestrik ), kdyz to strikal necim zahranicnim, auta jezdila na prestrik po 2-3 letech. Nerikal mi ale, cim zahranicnim to strika. Na Brave mam konkor 500, je to sice celopozink, ale jistota je kulomet ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.07.00  08:20

    « Re: Koroze

    pouzivam vyrobky znacky Teroson. Vyber je vic nez slusnej, ceny relativne vysoky, ale spokojenej jsem maximalne. Na exponovany plochy (kde hrozi otlucen kamenim) strikam Pingo Steinschlag... no funfuje to znamenite, katalog terosonu najdes na www.riha-tesneni.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.07.00  23:53

    « Klíče od Favorita

    Ahoj všici, včera se mi stala zvláštní věc: Můj drahý mistr automechanik, u něhož jsem nechal své prdítko za účelem omlazení, mi půjčil po dobu opravy jednoho ze tří Favoritů ze své minipůjčovny. V pohodě jsem ho odemknul, no a když nešel klíček zasunout do zapalování, zjistili jsme, že patří k jinému Favoritovi. Ale ty dveře šly otevřít naprosto bez problému... Stalo se vám někdy něco takového?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.07.00  15:17

    « Re: Koroze

    Take se chystam provest neco s korozi. Zatim jsem chtel v nekolika specializ. prodejnach s barvami zjistit, cim by se to mohlo provest. Rikali, ze Konkor 500 a Rezistin jsou mene ucinne, nez strikaci tmely a vosky cizich firem ( Body, Vurth,...). Nevim, jestli to neni jen otazka ceny, co je pro prodejce vyhodnejsi prodavat. Mate nekdo zkusenost i s temito prostredky?
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.07.00  09:37

    « vyfuk

    Cau lidi, nevite kolik stoji predni tlumic na vyfuku? (nemam katalyzator) diky za cenu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.07.00  09:29

    « vyfuk

    Cau lidi, nevite kolik stoji predni tlumic na vyfuku? (nemam katalizator) diky za cenu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.07.00  10:23

    « Ecotronik a 135E

    Shanim veskere informace k systemu Ekotronik pouzitem ve Favoritu s motorem 135E ? Zkusenosti.? Diky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.07.00  10:21

    « Radici paka

    Nevite co je treba vymenit, kdyz mi pri razeni 5 stupne jde radici paka moc vpravo? Je to cele takove volnejsi. Diky
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.07.00  11:39

    « Rezistin

    Chcel by som natrieť spodok Formana (r.v.93) rezistinom (čiernym).Poradili mi to v predajni pretože už tu spomínaný Konkor sa vraj už k nám nedováža. Nemáte niekto s týmto prípravkom skusenosti. Nepoškodí pôvodny ochranný náter ktorý tam je od výroby?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.07.00  13:57

    « Re: hlučná řadící páka (oprava)

    ... kulateho silikonoveho dilu pod pakou ...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…