FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.02.04  16:17

    « Re: vymena tesnenia pod hlavou

    Hlava se musí sundat ze zcela vychladlého motoru. Pokud byla použita chladící kap. Fridex (a podobná svinstva) je třeba počítat s vyžranými místy v hlavě. V lepším případě to půjde zarovnat mírným snížením hlavy v horším případě bude muset být jiná hlava.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.02.04  15:40

    « vymena tesnenia pod hlavou


    Zdravim,
    caka ma vymena tesnenia pod hlavou na fav'90. Ma niekto PRAKTICKE skusenosti s vymenou tesnenia, na co si treba dat pozor, prip. s cim moze byt problem.
    Dik,
    S
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.02.04  21:35

    « Re: Acceleration

    Moje 105 L udělala stovku za 6 sekund, shodil jsem jí ze skály a měla 43 PS. Slušný né ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.02.04  11:05

    « Bez nadpisu

    Nez to zase padne do archivu, tak jsem chtel dat vedet, ze jsem nasel pravdepodobne favoritecke vicko z nadrze ( r.v. > 92 ), ktere je tmave modre prelakovano. Zrejme nekdo tankoval v Karvine, nebo v Ceskem Tesine benzin, vicko odlozil za spojler a casem jej ztratil. Na 75% je to vicko z favorita - je v nem mala fabka a je nalakovane - venkovni pouziti. Takze kdyby neco ( nahoda je blbec ), sak vite co.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.01.04  11:42

    « tlumic?

    potreboval bych poradit, kde je zavada - oteckovi se zacaly ozyvat hodne divne zvuky z rizeni. Zvednul jsem to na hever, a leve predni kolo zustalo na zemi, ikdyz jsem to vysrouboval az nahoru - kde je chyba? Utrzeny tlumic? po vymontovani se zda normalni a tlumi, ale kolo visi i po zandani noveho vesele dal. Kdyby mel zlomenou poloosu, tak by to asi vubec nejelo....
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.12.03  22:06

    « Bez nadpisu

    mel bych zajem o tu nejjednodussi upravu na cca 80 koni a jeste by mela zajimala spotreba po predelani pri normalnim stylu jizdy
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.12.03  16:40

    « CMT

    mate nekdo zkusenost s firmou CMT? teda krome tebe Vici, s panem Z.CH. jsem mel moznost se poznat pracovne a jevi se mi jako clovek ktery tomu rozumi a i po lidske strance je to s nim OK. Jen me zajima jestli nekdo nemel nejakej kikx s nebo naopak jeslti panuje spokojenost s jeho praci CMT.
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 28.11.03  11:48

    « Re: Acceleration

    vici: 1) to neni muj kamarád ale sestry nojej kluk 2) včera jsem se snim poprvý osobně bavil, ten motor je z něčeho jinýho ale chlápek co mu to auto s tim motorem prodával nebyl schopnej říct z čeho ten motor je
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.11.03  11:20

    « Re: Acceleration

    90k=66kW.a to by seriovka nebyla ani omylem. asi by tvuj kamos mel prestat hulit :o))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.11.03  12:49

    « Re: Acceleration

    Pak to ale nemůže mít takový výkon, tahá tě za fusekli ..
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 27.11.03  11:00

    « Re: Acceleration

    právě že by to měla bejt seriovka. Osobně si mislim že s tou hmotností to dřív jak za 16s nedá
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.11.03  10:53

    « Re: Acceleration

    Navíc jestli má 90 koní (zhruba 70kW), tak na tom má nějaké úpravy, sériovka to asi nebude?
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 26.11.03  21:38

    « Re: Acceleration

    za kolik ji mate vy?
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 26.11.03  21:31

    « Re: Acceleration

    jo ta váha je s 75kg řidičem... sorry
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.11.03  20:53

    « Re: Acceleration

    at si koupi poradne stopky :o)) a nebo novy tachac!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.11.03  20:47

    « Re: Acceleration

    1365 kg je na favo nejak moc, ne :-)
  • 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 26.11.03  20:38

    « Acceleration

    Lidi řekněte mi, Kamarád řiká že s Favoritem udělá stovku za 10s. Já mu to nevěřim. Má 90PS A váhu 1365kg Fakt se m to nezdá. Za kolik to máte vy?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.11.03  11:53

    « Re: Nekupuj

    Kuouj stoji to cca 700 Kc ... a oplati sa to .. mas istotu ze vsetky spoje su o.k . a nie ze niektory si zle preletovala .. jak mne sa to stalo ... .. odkedy soim vymenil za novu je to vsetko O.K cca pol roka .. 5 000 km ...

    po preletovani starej sa mi aj tak furt brutalne prehrievali nietore rele a privodovy kabel + k baterke ...

  • 00 Reagovat !

    foto

    13.11.03  09:18

    « Nekupuj

    Mé fáčko r.v. 1989 jsem dal synovi, proletoval jsem to (spoje i vodivé dráhy) cca před 10 lety, kdy docházelo k náhodně záhadným problémům typu: zapnul jsem ventilátor a přestaly fungovat stěrače a blinkry :-))), v servisu si s tím nevěděli rady. Do teď se nevyskytnul žádnej problém s elektrikou, fáčko vesele jezdí a záhady jsou pryč.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.11.03  07:40

    « Re: vypadava osvetleni palubky....

    kasli na to . kup novu .. ja som to preletoval a po roku to zase cele odchadzalo .. tak som sa ńasral a kupil som novu .. funguje a je na par rokov po probleme ..
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…