FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  12:53

    « rkolbabek ad 296)

    Napsal jsi "koupit destilku a Fridex a knizku mam doma ". Ja jsem z toho dal do kupy: "koupit destilku, Fridex a knizku mam doma". Sorry
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  10:53

    « Re: Objem chladice Favorita

    ???? Nerozumim. Destilka je skoro zdarma, ale o Fridexu se to rict neda ! Chci totiz v sobotu menit termostat a pri te prilezitosti to zrovna vyleju a dam tam novou smes. Jo, ale uz znam odpoved. Udajne 6 litru.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  08:38

    « Re: Ojazdený Forman

    Je možné pretočiť tachometer smerom naspäť, t.j. odratávať km ? Nedávno som menil rozvodovú reťaz, tesnenie pod hlavou tiež, bolo torchu rozožraté od pôvodnej náplne Fridexu - strácala sa kvapalina a tlakoval sa systém.Preto časom odišlo i vodné čerpadlo. Koľko Vám asi vydržalo púvodné tesnenie a rozvodová reťaz? Stále sa snažím zistiť skutočne najazdené km.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  08:34

    « Re: Ojazdený Forman

    Je možné pretočiť tachometer smerom naspäť, t.j. odratávať km ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  08:15

    « Re: Objem chladice Favorita

    Nemas to fuk, kdyz destilka stoji par korun ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  06:29

    « Objem chladice Favorita

    Zdravim. Nevi nekdo kolik chladici kapaliny vejde do Favorita ? Chci si po ceste z prace koupit destilku a Fridex a knizku mam doma :(. Diky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.09.00  15:35

    « schanim rozdelovac

    kamos ma totalne vyjebanej rozdelovac - Favo r.'89. Nemate nekdo nejakej volnej ? Novej stoji 2000 a to je trochu moc ... na vrakaci ho mivaj za 500 ale ten tam zrovna zadnej nemaj ... pokud byste ho nekdo kolem toho petikila prodavali, tak se mu prosim ozvete ... DIKY! (0603/781681)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.09.00  13:32

    « Re: Ojazdený Forman

    U těhle motorů uvádí výrobce max. spotřebu oleje 0,3 l na 1000 km. Já osobně u 136 po 110 tis. olej nemusím nijak dolévat. T.j. mezi pravidelnými výměnami po 10 tis. Obecně řečeno pokud vím tak tyhle motory, na rozdíl od motorů 100-120, olej nežerou. Pokud jde o pneu MP8 tak myslím, že jde o OR34. Ty mám na autě od 50 tis. T.j. přes 60 tis. km a ještě něco na nich bez problémů najedu. Jak to vypadá tak to tvoje auto má minimálně "trochu" přetočený tachometr a asi taky něco pamatuje. Čau!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.09.00  11:45

    « Re: Ojazdený Forman -dodatok

    1L/1500km je strasne moc. Bud je nekde praskly stiraci krouzek (prohledni svicky), nebo ma ten motor najeto tak okolo 250 000 km nebo vic (vlastni zkusenost).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.09.00  10:43

    « Re: Ojazdený Forman -dodatok

    Mam Formana 92 r.v po koupi vymena oleje za full syntetiku Trysk Racing, ted olej Trysk Speed polosyntetika. Spotreba oleje minimalni. Po dobu vymeny (15000 km)doliti cca 2dcl oleje.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.09.00  09:13

    « olej

    mam favorita na LPG a na 22 000 km mi sezral asi trictvrte litru oleje (daval jsem novy), kamos ma facko s 210 000 km a rika ze doliva pres litr na 5000 km. A to ma dvakrat brousenou hlavu, pac to ponekud uvaril...
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.09.00  08:09

    « Ojazdený Forman -dodatok

    Najnovsie som zistil, že mi žerie olej(Castrol GTX3 Protec). Asi 1l/1500 km. Svedčí to o vybehanom motore alebo je to normálne. Aké mate skúsenosti so spotrebou oleja ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.09.00  14:18

    « Re: Ojazdený Forman

    Asi ti nepomuzu. Mel jsem sice MP12, ale pri velmi mirnem jezdeni mi vydrzely jen 30 000 km. O trochu lepe na tom byly OR 52 ( 35 000 km )
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.09.00  11:06

    « Ojazdený Forman

    Pred časom som kúpil ojazdený Forman r.v.93. Na poč. km mal údaj 89 tis. km. Kedže som zistil ako ľahko sa dá odpijiť náhon tachometra pochybujem či ma naozaj iba toľko km najazdených. K tomu ma vedie i údaj v servisnej knižke, kde prvý majiteľ (podnikateľ-auto na lizing)najazdil za prveho pol roka 30.000 km a ďalej už na servisné prehliadky nechodil. Rezerva pneu je z roku 94.Teraz sú na ňom pneu z roku 97. Poradte mi podľa čoho sa dá približne zistiť, koľko km má auto najazdené. Koľko km asi vydržali prvé pneumatiky (MP8)
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.09.00  10:22

    « Palubovka z Feldy

    Nazdarek ludia ak viete poradte...Chcem do Facka 09/92 ...namontovat palubovku z Feldy...problemom je zapojenie elektriky..spinace a budiky v pristrojovke... Mate niekdo s tym skusenosti?
    poradteeeeeee.... luky02@yahoo.com
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.08.00  13:16

    « servis na favo

    Zapomnel jsem - region Praha a okoli, na Jarov s takovym krapem nepojedu ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.08.00  13:15

    « servis na favo

    Nevite nekdo o slusnem servisu na stareho Favorita 89-90. Koupil jsem ho nedavno a potrebuju ho "prejit" , jestli je vse Ok, pripadne opravit zasadni veci ( brzdy, alternator, vyfuk apod.)
    Diky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.08.00  12:56

    « Re: Udrzovaci prispevek

    vzdyt neni co udrzovat
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.08.00  09:45

    « Udrzovaci prispevek

    nic
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.08.00  10:29

    « Re: Klíče od Favorita

    Skoda je sice dnes jinde, ale s lehkosti s jakou jde vypacit zamek z Octavie mne prekvapila.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…