FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.00  09:22

    « Re: Kúrenie s Felicie

    Vyser se na topeni z felicie. Taky mi na Formanu po 4 letech zacal ventil tect, koupil jsem za 150 Kc novy, protoze tesneni neslo koupit zvlast, a zacalo to tect taky, i kdyz jsem vse dukladne vymenil. Pak jsem koupil vodeodolny silikonovy tmel za 60 Kc, nanesl vrstvu na stycne plochy a od te doby uz 2 roky je naprosty klid.
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.10.00  07:29

    « Kúrenie s Felicie

    Nevie niekto poradiť, či sa dá do Favorita namontovať kompletné kúrenie z Felície. Stále mi tečie ventil kúrenia i po niekoľkých výmenách gumového tesnenia. Už ma to nebaví stále opravovať.Vo felíciách ventil už nie je a je s tým pokoj.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.10.00  15:57

    « rozpera

    A skús si pozrieť túto adresu:
    [odkaz]


    Je to síce BMW, ale tá rozpera je v podstate to isté.

  • 00 Reagovat !

    foto

    13.10.00  15:43

    « rozpera

    Je to rozpera predných tlmičov a montuje sa pri motor na vrch tlmičov. Znižuje to vibrácie vo vyšších otáčkach.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.10.00  14:23

    « Re: Hlučnosť

    S tou rozperou som sa ešte nestretol, čo to je , popíš to bližšie. Ten hluk sa prenáša skôr z motorového priestoru.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.10.00  09:39

    « Re: Hlučnosť

    Skús rozperu predných tlmičov.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.10.00  08:11

    « Hlučnosť

    V posleednom čase pozorujem zvýšenú hlučnosť v kabíne v mojom Formane r.v.93 naj 93 000 km(?).Ako by sa vybrácie prenášali do nosných častí karosérie, pritom mi nedávno vymenili silentbloky v uchytení motora ku karosérii. Čo to môže byť, poradťe.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  19:32

    « Re: Ojazdený Forman

    Ja nevim jak dlouho vydrzi tesneni pod hlavou a rozvody ja je menim tak co 10 000 km....furt mam v kare jinou vacku,hlavu atd... :o))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  14:23

    « Re: rkolbabek ad 296)

    o.k. cestina je krasna a vetna skladba ji cini zavislou na kazde malickosti.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  14:14

    « Re: rkolbabek ad 296)

    Aha, :))) to je pravda, ale uz si snad rozumime.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  12:53

    « rkolbabek ad 296)

    Napsal jsi "koupit destilku a Fridex a knizku mam doma ". Ja jsem z toho dal do kupy: "koupit destilku, Fridex a knizku mam doma". Sorry
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  10:53

    « Re: Objem chladice Favorita

    ???? Nerozumim. Destilka je skoro zdarma, ale o Fridexu se to rict neda ! Chci totiz v sobotu menit termostat a pri te prilezitosti to zrovna vyleju a dam tam novou smes. Jo, ale uz znam odpoved. Udajne 6 litru.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  08:38

    « Re: Ojazdený Forman

    Je možné pretočiť tachometer smerom naspäť, t.j. odratávať km ? Nedávno som menil rozvodovú reťaz, tesnenie pod hlavou tiež, bolo torchu rozožraté od pôvodnej náplne Fridexu - strácala sa kvapalina a tlakoval sa systém.Preto časom odišlo i vodné čerpadlo. Koľko Vám asi vydržalo púvodné tesnenie a rozvodová reťaz? Stále sa snažím zistiť skutočne najazdené km.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  08:34

    « Re: Ojazdený Forman

    Je možné pretočiť tachometer smerom naspäť, t.j. odratávať km ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  08:15

    « Re: Objem chladice Favorita

    Nemas to fuk, kdyz destilka stoji par korun ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  06:29

    « Objem chladice Favorita

    Zdravim. Nevi nekdo kolik chladici kapaliny vejde do Favorita ? Chci si po ceste z prace koupit destilku a Fridex a knizku mam doma :(. Diky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.09.00  15:35

    « schanim rozdelovac

    kamos ma totalne vyjebanej rozdelovac - Favo r.'89. Nemate nekdo nejakej volnej ? Novej stoji 2000 a to je trochu moc ... na vrakaci ho mivaj za 500 ale ten tam zrovna zadnej nemaj ... pokud byste ho nekdo kolem toho petikila prodavali, tak se mu prosim ozvete ... DIKY! (0603/781681)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.09.00  13:32

    « Re: Ojazdený Forman

    U těhle motorů uvádí výrobce max. spotřebu oleje 0,3 l na 1000 km. Já osobně u 136 po 110 tis. olej nemusím nijak dolévat. T.j. mezi pravidelnými výměnami po 10 tis. Obecně řečeno pokud vím tak tyhle motory, na rozdíl od motorů 100-120, olej nežerou. Pokud jde o pneu MP8 tak myslím, že jde o OR34. Ty mám na autě od 50 tis. T.j. přes 60 tis. km a ještě něco na nich bez problémů najedu. Jak to vypadá tak to tvoje auto má minimálně "trochu" přetočený tachometr a asi taky něco pamatuje. Čau!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.09.00  11:45

    « Re: Ojazdený Forman -dodatok

    1L/1500km je strasne moc. Bud je nekde praskly stiraci krouzek (prohledni svicky), nebo ma ten motor najeto tak okolo 250 000 km nebo vic (vlastni zkusenost).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.09.00  10:43

    « Re: Ojazdený Forman -dodatok

    Mam Formana 92 r.v po koupi vymena oleje za full syntetiku Trysk Racing, ted olej Trysk Speed polosyntetika. Spotreba oleje minimalni. Po dobu vymeny (15000 km)doliti cca 2dcl oleje.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…