FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.11.00  09:36

    « Re: pazvuky

    myslim, ze posunutim hrazdicky by se v pantech zmenila poloha cepu a mozna by to taky nevrzalo.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.11.00  08:37

    « Přístrojovka

    Zdravím všechny Fáčkaře a mám jeden dotaz.Nechá se zaměnit přístrojovka z poslední verze fáčka ne verzi 92,bez úprav?Případně s jakými úpravami? U staré přístrojovky mi přestal chodit tachák a rád bych to celé vyměnil za hezčí.Dík za odpověď!
    bond@iol.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.11.00  22:31

    « Re: pazvuky

    Mám ten samý problém...tak ty čepy zkusím taky vyměnit.Snad to pomůže.Dik..
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.11.00  22:16

    « pazvuky

    Z druhé ruky jsem vloni koupil F r.v. 1993. Vše řádně udržováno, bez koroze, najeto 45 litrů. Vše fungovalo bez závad, pouze po nějaké době jsem promazal panty dveří, protože mimo dveří řidiče tyto nebyly téměř používány a byly vcelku zarezlé, vrzaly. Od této doby jsem na nerovné vozovce zjišťoval různé praskání, jakoby zvláštní pnutí karoserie. Po dlouhém sledování, radění se a zkoumáních jsem zjistil, že zvuky vydávají právě ty namazané panty, u nichž čepy díky olejem odstraněné korozi zmenšily svůj průměr a vzniklá vůle se postarala o popisované pazvuky. Po výměně čepů dveřních pantů je závada odstraněna.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.11.00  16:44

    « Re: cukani

    civku sme menili, dela to i na benzin a kolem plynu je uz taky meneny vsechno - membrany, serizeny, vzduchovej filtr .. atd ..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.11.00  14:56

    « Re: cukani

    a civku jste menili??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.11.00  06:36

    « Re: novy web o favoritech

    Myslim ze to bude fajn. Na Facka je toho velmi malo a urcite si to zaslouzi.
    Dotaz: Nasel jsem nekde stranku s udaji o Fackach kde bylo psane v jakem provedeni se odkdy dokdy vyrabeli a ted ji nemohu najit znovu. Nevite nekdo adresu?
    Dik
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.11.00  22:25

    « novy web o favoritech

    Pro vsechny priznivce facek spustena stranka Favorit Forever na adrese go.to/facko Zatim je tam toho velice malo, ale hodlam rapidne doplnovat informace, obrazky i clanky. Pochopitelne musi byt zajem. Napiste co si o tom myslite.
    Dik
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.11.00  11:59

    « Re: cukani

    A dela to i na benzin ?
    U benzinu bych zkusil opravdu zkontrolovat civecku v rozdelovaci. U plynu bych jeste zkontroloval filtr LPG.
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.10.00  12:19

    « cukani

    Nazdar chytry hlavy - mam pro vas problemek na rozlusteni - urcite na to prijdete. Kamos ma favo'89 LPG. Jezdilo to dobre az v posledni dobe se to proste cuka, pokud se z toho potrebuje dostat vykon. Vymenil uz rozdelovac, palec, viko rozdelovace, kabely, svicky. Nechal seridit predstih, plyn (lpg). Musi to bejt proste necim okolo zapalovani, ale fakt uz netusime cim. I krabicku elektr. ovladani zap. uz sme vymenili. Jednou sem mu pucil prave moje viko rozd. i s kabelama a najednou mu to litalo jak drak, jenze ted sem mu to pucil znova a nepomohlo to. Uz nas fakt nic nenapada - mozna jeste takovy detaily jako snimaci civka v rozdelovaci (vede stinene do el. zapal.) ... fakt uz nevime ... nenapada nekoho z vas neco? DIKY!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.00  09:22

    « Re: Kúrenie s Felicie

    Vyser se na topeni z felicie. Taky mi na Formanu po 4 letech zacal ventil tect, koupil jsem za 150 Kc novy, protoze tesneni neslo koupit zvlast, a zacalo to tect taky, i kdyz jsem vse dukladne vymenil. Pak jsem koupil vodeodolny silikonovy tmel za 60 Kc, nanesl vrstvu na stycne plochy a od te doby uz 2 roky je naprosty klid.
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.10.00  07:29

    « Kúrenie s Felicie

    Nevie niekto poradiť, či sa dá do Favorita namontovať kompletné kúrenie z Felície. Stále mi tečie ventil kúrenia i po niekoľkých výmenách gumového tesnenia. Už ma to nebaví stále opravovať.Vo felíciách ventil už nie je a je s tým pokoj.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.10.00  15:57

    « rozpera

    A skús si pozrieť túto adresu:
    [odkaz]


    Je to síce BMW, ale tá rozpera je v podstate to isté.

  • 00 Reagovat !

    foto

    13.10.00  15:43

    « rozpera

    Je to rozpera predných tlmičov a montuje sa pri motor na vrch tlmičov. Znižuje to vibrácie vo vyšších otáčkach.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.10.00  14:23

    « Re: Hlučnosť

    S tou rozperou som sa ešte nestretol, čo to je , popíš to bližšie. Ten hluk sa prenáša skôr z motorového priestoru.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.10.00  09:39

    « Re: Hlučnosť

    Skús rozperu predných tlmičov.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.10.00  08:11

    « Hlučnosť

    V posleednom čase pozorujem zvýšenú hlučnosť v kabíne v mojom Formane r.v.93 naj 93 000 km(?).Ako by sa vybrácie prenášali do nosných častí karosérie, pritom mi nedávno vymenili silentbloky v uchytení motora ku karosérii. Čo to môže byť, poradťe.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  19:32

    « Re: Ojazdený Forman

    Ja nevim jak dlouho vydrzi tesneni pod hlavou a rozvody ja je menim tak co 10 000 km....furt mam v kare jinou vacku,hlavu atd... :o))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  14:23

    « Re: rkolbabek ad 296)

    o.k. cestina je krasna a vetna skladba ji cini zavislou na kazde malickosti.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.00  14:14

    « Re: rkolbabek ad 296)

    Aha, :))) to je pravda, ale uz si snad rozumime.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…