FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.00  13:40

    « Re: Přístrojovka

    Jak je to s přístrojovkou s otáčkoměrem.Je také 100% zaměnitelná? Ten otáčkoměr u posledního typu Fáčka je chycen odjinud a ne od zapalovací civky! Aspoň se tak domnívám, že to je stejné s Feldou.Dík za každou radu. Bond
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.11.00  07:56

    « Saci potrubi

    Nevite nekdo, jaky prinos ma vylesteni saciho potrubi u Favorita?. Spotreba?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.11.00  08:18

    « Re: cukani

    A cukalo to len pri nizkych otackach alebo vzdy ??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.11.00  20:02

    « Re: cukani

    Me taky zacalo cukat, nejdriv jen na plyn, pak uz i na benzin. Zkousel taky presne to, co popisujes a nic nepomohlo. Nakonec to bylo spatnou hadickou privodu benzinu, kudy si to prisavalo vzduch. Jakou mas spotrebu na LPG? Ja mam Fav. 136 z roku 1990, najeto 78000 km, LPG BRC a spotreba se mi pohybuje uz od jara kolem 8 litru a dojizdim s tim vicemene jen do prace (denne 40 km) - z 1/3 po meste. Loni to zralo ale 9 litru, tak jsem tam dal plynove svicky Brisk, bavlneny vzduchovy filtr a leju tam plnou syntetiku (v Makru maji 5 litrovy kanystr Texaco Havoline 5W-40 plne synt. za necelych 1000,- Kc). Pak to zacalo lip jezdit a mene zrat. Mate nekdo jeste zkusenost s tou hlucnou prevodovkou? Kdyz jsou teploty kolem nuly a mensi, tak nez se to trochu zahreje, tak z prevodovky je slyset jakoby chrceni loziska. Pomohlo by na to naliti do prevodovky nejakeho toho pripravku s teflonem?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.11.00  17:09

    « Re: Přístrojovka

    mezi favority jde měnit přístrojovka absolutně bez problémů, můžeš tam dát dokonce bez úprav i z Felicie, ale tam je problém s přístroji - mají kulaté konektory, udajně se prodava redukce, ale kdyztak se da vyrobit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.11.00  09:50

    « Re: zimni gumy

    Mam nejaky zimni barumky navic, muzem se nejak domluvit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.11.00  17:59

    « Re: zimni gumy

    V obchode.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.11.00  00:00

    « Re: Aditívum do oleja

    Mam Fáčko r. 92 (89000).Převodovka mi vydávala hrozné zvuky,zvlášť zastudena. 2.rychl.stupeń dělal problémy atd. Nalil jsem tam něco na bázi kov. částic (už si nevzpomenu).Mám najeto od té doby 10 000 Km a tyto příznaky zmizely.Rychlosti tam jdou jak za mlada, ale zvětšila se hlučnost převodovky. Uvnitř to trochu připomíná autobus (takové hučení závislé na otáčkách kol).Tak to zvaž co je lepší. BOND - bond@iol.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.11.00  15:13

    « Aditívum do oleja

    Môj Forman r.v.93 má už toho dosť za sebou . Uvažujem o nejakom prípravku do oleja na zlepšenie chodu motora a prevodovky (je dosť hlučná). Nemá niekto skúsenosti z nejakým vhodným aditívom napr. Metabond resp.Metanova, Xeramic a pod? Poraďte.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.11.00  21:51

    « zimni gumy

    Kde se daji sehnat a za kolik nejaky levny zimni gumy na Favorita?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.11.00  09:36

    « Re: pazvuky

    myslim, ze posunutim hrazdicky by se v pantech zmenila poloha cepu a mozna by to taky nevrzalo.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.11.00  08:37

    « Přístrojovka

    Zdravím všechny Fáčkaře a mám jeden dotaz.Nechá se zaměnit přístrojovka z poslední verze fáčka ne verzi 92,bez úprav?Případně s jakými úpravami? U staré přístrojovky mi přestal chodit tachák a rád bych to celé vyměnil za hezčí.Dík za odpověď!
    bond@iol.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.11.00  22:31

    « Re: pazvuky

    Mám ten samý problém...tak ty čepy zkusím taky vyměnit.Snad to pomůže.Dik..
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.11.00  22:16

    « pazvuky

    Z druhé ruky jsem vloni koupil F r.v. 1993. Vše řádně udržováno, bez koroze, najeto 45 litrů. Vše fungovalo bez závad, pouze po nějaké době jsem promazal panty dveří, protože mimo dveří řidiče tyto nebyly téměř používány a byly vcelku zarezlé, vrzaly. Od této doby jsem na nerovné vozovce zjišťoval různé praskání, jakoby zvláštní pnutí karoserie. Po dlouhém sledování, radění se a zkoumáních jsem zjistil, že zvuky vydávají právě ty namazané panty, u nichž čepy díky olejem odstraněné korozi zmenšily svůj průměr a vzniklá vůle se postarala o popisované pazvuky. Po výměně čepů dveřních pantů je závada odstraněna.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.11.00  16:44

    « Re: cukani

    civku sme menili, dela to i na benzin a kolem plynu je uz taky meneny vsechno - membrany, serizeny, vzduchovej filtr .. atd ..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.11.00  14:56

    « Re: cukani

    a civku jste menili??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.11.00  06:36

    « Re: novy web o favoritech

    Myslim ze to bude fajn. Na Facka je toho velmi malo a urcite si to zaslouzi.
    Dotaz: Nasel jsem nekde stranku s udaji o Fackach kde bylo psane v jakem provedeni se odkdy dokdy vyrabeli a ted ji nemohu najit znovu. Nevite nekdo adresu?
    Dik
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.11.00  22:25

    « novy web o favoritech

    Pro vsechny priznivce facek spustena stranka Favorit Forever na adrese go.to/facko Zatim je tam toho velice malo, ale hodlam rapidne doplnovat informace, obrazky i clanky. Pochopitelne musi byt zajem. Napiste co si o tom myslite.
    Dik
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.11.00  11:59

    « Re: cukani

    A dela to i na benzin ?
    U benzinu bych zkusil opravdu zkontrolovat civecku v rozdelovaci. U plynu bych jeste zkontroloval filtr LPG.
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.10.00  12:19

    « cukani

    Nazdar chytry hlavy - mam pro vas problemek na rozlusteni - urcite na to prijdete. Kamos ma favo'89 LPG. Jezdilo to dobre az v posledni dobe se to proste cuka, pokud se z toho potrebuje dostat vykon. Vymenil uz rozdelovac, palec, viko rozdelovace, kabely, svicky. Nechal seridit predstih, plyn (lpg). Musi to bejt proste necim okolo zapalovani, ale fakt uz netusime cim. I krabicku elektr. ovladani zap. uz sme vymenili. Jednou sem mu pucil prave moje viko rozd. i s kabelama a najednou mu to litalo jak drak, jenze ted sem mu to pucil znova a nepomohlo to. Uz nas fakt nic nenapada - mozna jeste takovy detaily jako snimaci civka v rozdelovaci (vede stinene do el. zapal.) ... fakt uz nevime ... nenapada nekoho z vas neco? DIKY!
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…