FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.12.00  16:37

    « Re: chrceni predniho kola v zatacce

    nemuze to byt zasterka ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.12.00  15:53

    « chrceni predniho kola v zatacce

    Mam favorita '90 a posledni dobou se mi pr extremnim otoceni volantu a nasledne jáizde dopredu ozyva chrceni a skrundani od leveho predniho kola. Nevite co to je a jak to opravit? Pry to staci namazat, ale nevim nevim... Videl bych to na vymenu poloosy?
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.12.00  20:54

    « Zvyseni vykonu F40KW

    Mam FAVORITA se vstrikovanim 40KW, da se zvysit vykon pouze preprogramovanim ridici jednotky bez zasahu do motoru a jake jsou vysledky? Poradi mi negdo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.00  10:38

    « Re: vacka

    tu 254/254 tam teprve teď budu dávat, samozřejmě poreferuju - přijde do 742.13
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.00  10:36

    « Re: olej

    ja bych to v žádném případě nedělal a stále se raději držel Super Mogulu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.00  07:56

    « Re: vacka

    Tu vacku 254/254 s Feldy mas v jakem motoru.135? . Jak ti to jede? Diky. Co hlucnost, nejaka zmena. Musel jsi neco nastavovat???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.12.00  22:16

    « olej

    Můľu bez následků přejít na kvalitnějąí olej u motoru, který má najeto 100 tis. km na super mogul? Nerozpustí se úsady a nezadřu motor, nezvýąí se spotřeba a únik oleje?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.12.00  22:09

    « Re: vacka

    Tuningem motorů se dost kvalitně zabývají na www.skoda.panda.cz. Zatím jsem na nic podrobnějąího nawebu nenarazil.
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.12.00  19:57

    « Favorit Forever - UPDATE (http://go.to/facko)

    Nove odkazy na strance. Jenom obrazku je malo. Pokud byste se chteli pochlubit svymi milacky, napiste mi odkazy, rad je umistim...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.12.00  13:27

    « Re: rozpěra tlumičů

    zdar, jmenuje se to rozpěra tlumičů - při velké bouračce ti to dost pomůže a při malé dost ublíží, jinak jízdní vlastnosti ti to zlepčí, čím širší gumy a čím extrémnější jízda, jím je rozdíl viditelnější.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.12.00  19:25

    « Kroužky

    Tak mi konečně a totálně umřely kroužky.Najednou klesl výkon a z pod výčka na olej šly výfukové plyny tak, až my ta zátka vylétla.Auto po 2. majiteli (pražákovi) vykazovalo větší spotřebu oleje, ale najel jsem ještě asi 9000 Km po koupi.Tak to už konečně dám do kupy s celou generálkou motoru.Mějte se a hodně šťastných kilometrů s našema Fáčkama! Bond 007
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.11.00  20:16

    « rozpera

    Ma daky vyznam davat rozperu (neviem ci sa to tak presne vola ale je to taka tyc, co sa dava napriec do motora) do favoritov
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.11.00  19:01

    « Re: Re:kontrolky

    Dík a kde sa to kontroluje lebo nemám k tomu ziadnu dokumentaciu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.11.00  15:58

    « Re: vacka

    ja bych tam dal vačku z Feldy (do r.v.98) pro 50kW označená žlutě - je to 254/254 a koupíš jí v mototechně, jinak si můžeš nechat vačku přebrousit (v brně asi za 800,- až do 280/280) dost lidi ale tvrdi, ze se ti to nevyplati prebrusovat, jelikoz pak má o dost menší životnost, můžeš koupit také dělanou 260/260 nebo 280/280 a ty jsou za 2300,-kus. ostřejší vačky jsou o dost dražší. od 270/270 musíš měnit i ventilovou vůli na větší - tím pádem i snížená životnost a vyšší hlučnost. jako příjemný tuning se obecně u škodovek bere 260/260, ale někdo se mnou nemusí souhlasit :c)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.11.00  15:52

    « Re:

    zkus zkontrolovat uzemněni - odhaduju to tak na 95%, že to bude tím.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.11.00  20:48

    « Re: cukani

    K te prevodovce:teflon jsem tam daval,presto mel favorit takove to typicke pohvizdavani a na volnobeh ta prevodovka obcas trochu chrastila, jinak ale o.k..Mnohem dulezitejsi je podle me viskozni klasifikace pouziteho prevodovehooleje.Tzn. vyrobce doporucuje 75W,75W LF-t.j.celozivotnostni napln,cizi oleje jsou vicerozsahove-napr.75W-90(to je napr.synteticky prevodovy olej od Aralu).Mne ta prevodovka drive take v zime vice hucela a myslim , ze to bylo tim,ze jsem tam dal neco jako PP80 nebo 90,ted uz nevim -mimochodem na doporuceni v odborne prodejne,ale pak mi poradil jeden dobry mechanik,ze tak se do i vylagrovat petka,ktera je nejak nachylna na spatne mazani(hlavne v zime),a tak jsem presel na ridky 75W LF.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.11.00  20:37

    « Re: cukani

    Mel jsem tentyz problem u Fa /1989,kabely jsem take menil(byly to uhlikove)a delalo to dal,tak jsem je nechal promerit a jeden z nich byl vadny.Vymenil jsem je za kabely s kovovym vodicem,i kdyz ty nebyly pro r.v.1989 doporucovane, a problem zmizel.Ty nove kabely mely take lepe utesnenou koncovku na svicce,coz je dulezite u vyskonapetoveho zapalovani k zemezeni preskoku.
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.11.00  10:00

    « vacka

    chci si dat do mtoru 136 ostrou vacku, krome jineho, a zajima me jakou. chlapek kterej je ma mi rikal, ze do fava se dava necasteji 280ka. ja se v tom moc nevyznam, ale na techvebu pisou ze vacka 280/280 neni moc dobra...... muzete mi nekdo poradit ? (jeste rikal ze jsou meky ty tahnou od 2000 a tvrdy ty tak od 3500)
    diky Karbi
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.11.00  18:13

    « Bez nadpisu

    Stal som sa novym majitelom Formana a ked je vlhko blbnu (raz svietia a raz nie) mi kontrolky svetiel a tempo cyklovaca. Je to bezna vec alebo mam s tym daco robit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.11.00  13:15

    « Re: Saci potrubi

    daleko větší význam má slícování sacího potrubí, těsnění, hlavy a kraburátoru. výsledek je poznat tak, že můžeš daleko dřív vypnout sytič, jsou lepčí přechody v otáčkách atp.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…