FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.12.00  00:00

    « Re: Ovalne zrkadla na favorita

    Ja jsem je vymenil s jednim manikem co je mel na r.v.92 dovezenem z rakouska. Vim, ze se davaly uz ve fabrice na posledni 94, dva znami je maji, v modre metalize,LX,40kW. A nekolikrat jsem tyhle zrcatka videl v prodejnach autodilu,cena stejna jako za hranate, a je na nich napsano made in Germany.. ale je skoro nemozne na ne natrefit...
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.12.00  19:37

    « rozdiely v motoroch 40 KW

    lisi sa dako motor 40 KW BMM z r. 1993 a 1994? Lebo v jednej tuningovej firme bola rozdiela cena upravy pri tom istom motore ale roznom roku vyroby?
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.12.00  19:36

    « kurenie

    Da sa dako zlepsit kurenie? Je potrebne odvzdusnovanie ako na starych skodovkach?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.12.00  11:28

    « Re: Ovalne zrkadla na favorita

    To by bolo super mat original ovalne zrkadla na Favorita. Len mi porad kde ich zohnat. Dostat ich niekde v zahranici na vrakacoch alebo u vas v Cechach? U nas na Slovensku som take este nevidel.
    Vdaka
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.12.00  10:05

    « Re: Ovalne zrkadla na favorita

    zaobleny roh maji zrcatka z feldy,ale lepsi je nekde sehnat original kulate zrcatka na Favo...pasuji na 100% sam je mam - [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.12.00  09:45

    « Re: Ovalne zrkadla na favorita

    videl jsem to na Favu a jediny, co bylo, ze to ma zaobleny ten roh vpredu dole oproti Favu, ale pokud se to udela dobre, tak to neni nic osklivyho, nic tam nekouka a vubec to vypada dobre, jak rikam dávalo se to na Export...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.12.00  19:55

    « Re: Ovalne zrkadla na favorita

    Aj ja som pocul o zrkadlach z felicie ale tiez som pocul ze az tak nesedia pretoze je iny uhol okna pri favorite a iny u felicie. Nevies o tom nic ? Dufam ze to patri pre tie novsie alebo je to vymysel?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.12.00  13:55

    « Re: Ovalne zrkadla na favorita

    bez problémů dáš na Fávo zrcátka z prvních felícií, novější už mají jinak díry a muselo by se vrtat do kastle... stejná zrcátka se dávala na export na Fávo/Forman ke konci výroby.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.12.00  13:45

    « Ovalne zrkadla na favorita

    Vie niekto, kde sa daju zohnat ovalne spetne zrkadla namiesto hranatych. Je treba robit nejaku upravu? Pasuju tam zrkadla z felicie alebo z nejakeho ineho auta? Vdaka.
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.12.00  20:47

    « Favorit 40Kw a vykon

    Je nekdo schopen mi poskytnout obsah pameti do ridici jednotky pro zvyseni vykonu na favorita 40Kw popsane na adrese: [odkaz] muj email: rbo@post.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.12.00  16:37

    « Re: chrceni predniho kola v zatacce

    nemuze to byt zasterka ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.12.00  15:53

    « chrceni predniho kola v zatacce

    Mam favorita '90 a posledni dobou se mi pr extremnim otoceni volantu a nasledne jáizde dopredu ozyva chrceni a skrundani od leveho predniho kola. Nevite co to je a jak to opravit? Pry to staci namazat, ale nevim nevim... Videl bych to na vymenu poloosy?
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.12.00  20:54

    « Zvyseni vykonu F40KW

    Mam FAVORITA se vstrikovanim 40KW, da se zvysit vykon pouze preprogramovanim ridici jednotky bez zasahu do motoru a jake jsou vysledky? Poradi mi negdo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.00  10:38

    « Re: vacka

    tu 254/254 tam teprve teď budu dávat, samozřejmě poreferuju - přijde do 742.13
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.00  10:36

    « Re: olej

    ja bych to v žádném případě nedělal a stále se raději držel Super Mogulu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.00  07:56

    « Re: vacka

    Tu vacku 254/254 s Feldy mas v jakem motoru.135? . Jak ti to jede? Diky. Co hlucnost, nejaka zmena. Musel jsi neco nastavovat???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.12.00  22:16

    « olej

    Můľu bez následků přejít na kvalitnějąí olej u motoru, který má najeto 100 tis. km na super mogul? Nerozpustí se úsady a nezadřu motor, nezvýąí se spotřeba a únik oleje?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.12.00  22:09

    « Re: vacka

    Tuningem motorů se dost kvalitně zabývají na www.skoda.panda.cz. Zatím jsem na nic podrobnějąího nawebu nenarazil.
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.12.00  19:57

    « Favorit Forever - UPDATE (http://go.to/facko)

    Nove odkazy na strance. Jenom obrazku je malo. Pokud byste se chteli pochlubit svymi milacky, napiste mi odkazy, rad je umistim...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.12.00  13:27

    « Re: rozpěra tlumičů

    zdar, jmenuje se to rozpěra tlumičů - při velké bouračce ti to dost pomůže a při malé dost ublíží, jinak jízdní vlastnosti ti to zlepčí, čím širší gumy a čím extrémnější jízda, jím je rozdíl viditelnější.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…