FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • 00 Reagovat !

    foto

    19.04.01  20:18

    « teplota

    nevi nekdo nahodou jaka teplota odpovida cervenemu prouzku ? mne se teplota vysplha do prostred drahy(o trosicku vys) a ventilator se nerostoci.clovek nevi jaka ta teplota tamje na tom teplomeru .
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.04.01  08:01

    « Re: Zadni sklo

    Ja jsem pod tesnici gumu pravidelne kazdej rok strikal tenkou hadickou rezistin, chvili to z toho teklo - muselo se to utirat, ale nikdy jsem ty dvere nemel rezaty.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.04.01  23:03

    « Tuning

    Ja nasel tuning z 40 nebo 50 na 62 kw za 7500 Kc, docela by me zajimalo jak to pka jede. Facko je super__________________do chvil nez zacen reznout, me prorezl kousek podlahy u ridice, presne pod dverma vedle prahu a takyvy vyztuze pod sedackou, asi 1.5 * 6 cm, ted schnim zavareni, docela dobry, doufam ze az to zvednu tohop tam nebude vic. Dotaz: Ctel bych vymenit palubku za tu novejsi cernou, postup jasej, ale na kolim muze takova palubka prijit (bazar) + vyplne dveri (jenom predek)????
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.04.01  11:08

    « Re: přístroje

    nedelal jsem to osobne, ale jde to urcite.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.04.01  14:04

    « přístroje

    Nevíte někdo, jak zapojit přístrojovku z Felicie do Favorita '92 ?
    Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.04.01  11:53

    « Re: Zadni sklo

    Tak ty obavy mas naprosto opravneny :(,presne tohle jsem mel na Formanu a jediny spravny reseni je vymena zadnich dveri - cena novych okolo 5000,- :(.Dole na te hrane pod oknem jsou odtokove dirky,ktere se zvetsuji a rez postupuje a postupuje...
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.04.01  21:55

    « Zadni sklo

    Mám poměrně dost rzi pod gumou kolem zadního skla (hlavně uvnitř vozu). Neporadili byste mi, co s tím? Mám strach, že když nechám vyndat sklo, tak utrhnou i to, co zatím drží.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.04.01  19:19

    « Re: Ekonomer

    ...ANO ale stimto biosem co jena teto strance,toto zapojeni ale muze byt plne vyuzito pro BMM stim ze musi byt jiny obsah biosu...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.04.01  08:39

    « Re: Ekonomer

    Vynatok z textu: "Pro úspěšnou funkci je nutné aby auto používalo vstřikovací systém L-jetronic bez "sytičového" vstřikovacího ventilu v všechny aby všechny ventily byly zapojeny paralelně..."
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.04.01  20:22

    « Re: Ekonomer

    Autor nepise ze to musi byt "L-jetronic" jen pise ze nesmi byt pouzit navic jiny sitic nebo jiny obohacovac smesi coz BMM nema takze se da pouzit jen se jedna o upraveni softu pro BMM jinak HW zustava.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.04.01  12:28

    « Re: chiptuning Fa40Kw na 49Kw

    Uz dlouho jsem tak nepobavil, vis jak se takovej tuning dela, poskrabou se srouby na jednotce, prelijou barvou a da se tam samolepka tuning by...
    9Kw chipem na bmm na facku ani bohovi, to leda tak nekdo musel zesilet, nebo se omylem sekl pri psani.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.04.01  10:37

    « Re: Ekonomer

    No neviem, pokial je mi zname tak posledne Facka pouzivali vstrekovanie "Bosch Monomotronic" a autor pise ze vstrekovanie musi byt "L-jetronic" takze to asi nepojde. Riesenie by bolo podla mna zakupit palubny pocitac do Felicie BMM (nie MPI !!!) a ten implementovat do Facka. To by podla mna slo pretoze prve Felicie (tusim do roku 1996) mali ten isty motormanagement ako posledne Facka.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.04.01  08:33

    « Problémy - prosím, poraďte!

    Bratránek má F136L (r. 90) - karburátor. Naneštěstí se mu pokazil v Německu, kde pracuje.


    Závadu popisuje takhle: "Se studeným motorem jede asi tak 15 km, pak, jak se zahreje, zacne motor
    cukat, jako by tam neslo palivo. Az potom zacne cukat víc a víc a potom úplne zdechne.


    No, zkouseli jsme vycistit sítko, vyzkouset hadicku sání a více nás nenapadlo. Tezko ríct, sám nevím, jak vázné to muze být. Obávám se nejhorsího. Zbývá jeste dodat, ze pred 14 dny byl favorit na serízení motoru, dostal nové svícky, nové káblíky od rozdelovace. A 700 km ujel bez nejmensích potízí."



    Odbornící poraďte! Díky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.04.01  20:10

    « Ekonomer

    Nasel jsem co setyce stavby ekonomeru na strance :[odkaz] ,je tam i soft.
    Umel by to nekdo preprogramovat na Fa.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.04.01  17:36

    « chiptuning Fa40Kw na 49Kw

    Nalezl jsem stranku fyrmy [odkaz] a tam uvedeji ze auto po ciptuningu bez dalsich uprav ma vykon 49Kw a krotici momet 108Nm ,nejak se mi to nezda, zeby by byli lepsi nes Cimbu ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.03.01  11:36

    « Taha mi riadenie

    Na Facku '92 mi taha riadenie do lava. Na co sa mam zamerat ? Kolesa som dal vyvazit, robi to stale. Mam dat premerat geometriu prednej napravy ? Na zimnych gumach (nove pneu+nove disky) mi to nerobi. Iba na letnych. Su to este tie povodne Matadory. Aaaach, poradte pleas!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.03.01  12:28

    « Re: Prevodovy olej

    Já nalil do převodovky taky Mogul 75w a přísadu do převodovky od Lubrifilmu. Fačko řadilo bez problémů a lehce. Mám to vyzkoušené i na Ladě a mohu doporučit.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.03.01  20:18

    « Prevodovy olej

    Jaky prevodovy olej pouzivate.Ja jsem pouzil Mogul 75w ale mam nejak obavy o zivotnost prevodovky,i kdyz se doporucuje.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.03.01  22:13

    « Re: Brisk

    pouzit se urcite daji,na osazeni se podivej primo na stranky Brisku.My meli Brisk Premium ve Favoritu a nemelo to vubec cenu,do tohoto auta jsou to vyhozeny penize.Tyhle svicky jsou optimalizovany hlavne pro 16V motory,kde je ten narust pry patrnejsi.V Facku jsem rozdil nepoznal...
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.03.01  20:35

    « Brisk

    Chtel bych pouzit svicky Brisk Premium LGS do Fa 40Kw nevite nekdo jestli se daji pouzit a jakej typ.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…