FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.06.06  08:47

    « Re:

    Navokol vsade je len povrchova hrdza... ale tam pri tom vnutornom blatniku je to "prorezly cely" skrz-naskrz... takze sa to bude bud vyvarat alebo ak zozeniem nove diely tak menit...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.06.06  08:15

    « Bez nadpisu

    Ja mam ten stejny typ LX rok výroby 93 a emise jsem splnil jen díky tomu, že jsem ho nechal seřídit :-)
    No s tim práskáním je to nějaký divný tohle mi dělal jenom když jsem měl prasklej vejfuk.... No ale můžeš bejt rád máš čtyřtaktní-dvojtakt >:D
    No jestli je to jenom povrchová rez tak je to v pohodě, ale kdyby to bylo prorezlý celý, tak bych se docela začínal bát....
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.06.06  16:24

    « Bez nadpisu

    Ano, je karburatorovy, co sa tyka kontrol tak papiere ma v poriadku, aj ked ten karburator zrejme ho nema celkom dobre nastaveny, lebo pri zaradenej rychlosti bez plynu steka a praska ako wartburg :)
    Co ma ale viac trapi je ze na lavej strane - vnutorny blatnik, okolo zavesenia tlmicov a pod... - je zhrdzaveny viac ako je zdrave, az sa bojim ze sa tam nieco utrhne.... Mate s takymi opravami skusenosti? Co stym? vymenit? vyvarit???
    Inac to nie je auto na dennodenne vozenie ale na pracu, takze nemusi byt vybliskane....
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.06.06  15:09

    « Bez nadpisu

    No s tim ti pomůže skoro každej, je to takový jednoduchý auto >:D
    Jo jestli je to ten karburátorovej typ tak si dávej bacha na motor, většinou když není seřízenej tak nesplňuje emise.... :(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.06.06  13:45

    « Servisak v Kosiciach

    Zdravim, prisiel som ku formanu 135 LX, rv93, v nie celkom najlepsom stave. Chcel by som ho dat aspon ako tak dokopy. Viete odporucit nejakeho mechanika, ktory by s tym vedel pomoct?
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.06.06  08:11

    « těsnění táhla řazení

    Dobrý den,
    může někdo poradit? Teče mi olej okolo táhla řazení v převodovce. V minulosti jsem už několikrát to Gufero měnil, a vždycky to tak na dva roky pomohlo. Tentokrát jsem měnil znovu, nejdřív druhovýrobu, potom originál, kontroloval jsem množství oleje v převodovce, dokonce vyměnil i boční gufera v převodovce na hnací hřídele, všechno marně. Možná by pomohlo přesoustružit vyčnívající část kulisy řazení (tuhle zimu jsem dost jezdil, a možná není ideálně hladká), ale do toho se mi tedy vůbec nechce . Nezná někdo nějaký fígl, jak to utěsnit?
    Díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.06.06  10:23

    « Beny

    to Beny: jak si psal o té ůpravě u Motorexcel, jak to vyšlo cenově?A životnost?Problém je,že mám LPG, můžu taky jít do té ůpravy nebo to nechat být?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.06.06  22:47

    « Karburator...

    Zdar, mam favorit z konca 93roku, este karburator, a vzdy po nastartovani bezi motor na sytici a to aj vtedy ked uz je motor zohriaty, nevie niekto cim by to mohlo byt sposobene? dik
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.04.06  14:00

    « Bez nadpisu

    A zmenši to písmo :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.04.06  21:51

    « Re: Chcípání

    špatná funkce automatického sytiče, nechat seřídit, kontrolka oleje se rozsvěcuje, protože je malý tlak oleje při nízkých volnoběžných otáčkách
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…