FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.07.99  22:49

    « Re: Odhlucneni

    Špunty do uší...
    Zdar!
  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "JOE'S" [.XXX] 21.07.99  22:34

    « Odhlucneni

    Zdravim,
    nevite nekdo jak tomuhle samohybu za rozumny peniz odhlucnit motor?
    Predem diky za info
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.07.99  22:17

    « Re: Môľte niekto poradi»?

    Vrzání přední nápravy je častý problém F.Mohou to způsobovat jednat tlumiče, ale také manžety kulových čepů či zrovna kulové čepy.Na to je potřeba se podívat.Hodně zdaru.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.07.99  22:15

    « Re: klepani volantu pri vetsich rychlostech

    Tohle zpusobují jednak špatně vyvážená kola, ale mohou být rovněž nerovné brzdové kotouče.Zatim ahoj.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.07.99  08:52

    « Môľte niekto poradi»?

    Mám asi 3/4 roka Favorit 136 (10ročný)a pri manévrovaní v malých rýchlostiach a väčąích výchylkách to straąne vŕzga, občas dokonca buchne.
    Vrzgot ide aj od stĺpika riadenia ale najmä z priestoru náprav. Riadenie pritom nemá vôle,
    pri menąích výchylkách ide µahko.
    Mám eąte ďaląí problém - prevodovka hučí aj v zábere aj pri neutráli,zvuk sa mení s otáčkami.
    Navyąe pri brzdení motorom pri cca 60 km/h na ątvorke a 40-50 na trojke sa ozve dunivý hukot,
    ktorého výąka s klesajúcou rýchlos»ou klesá a
    rýchlo zanikne.
    Vopred ďakujem za radu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.07.99  11:47

    « Re: klepani volantu pri vetsich rychlostech

    Nejvic citlive je asi hrebenove rizeni zkus nechat vyvazit pneumatiky melo by to prestat delat, jinak jeste to mohou zpusobovat vule v rizeni, kulovych cepech apod.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.07.99  08:44

    « klepani volantu pri vetsich rychlostech

    Obcas, kdyz jedu se svym favoritem rycholosti vetsi nez 100 tak mi zacne klepat volant. Pokud jedu pod plynem tak jen nepatrne nebo spis vubec ne, ale pokud jedu na volnobeh nebo brzdim motorem tak jsou vibrace volantu asi 1 cm.
    Co to muze zpusobovat? Naprava je snad v poradku - pred 14 dny jsem byl na STK a nebyl tam zadny problem. Muzou to zpusobovat brzdy, spatne vyvazene pneumatiky, poskozena geometrie nebo co? Diky za help.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.07.99  21:24

    « Pro všechny

    Ahoj všichni!
    Máš pravdu, speciální rubrika pro F tu chyběla.
    Já jsem s ním zatím celkem spokojen, každý auto má své.Na podzim jedu na STK, tak to budu muset trochu doladit.Zatím se mejte a piste.
    Zdar!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.99  08:53

    « LP blatník - prodám

    Nepotřebuje někdo na Favorita levý přední blatník? Úplně nový, originál díl ©koda, jeątě zabalený v originál krabici. Cena: 500,- Kč. Původní cena 953,- Kč.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.07.99  08:47

    « Piste vse o Favoritech

    Myslim, ze toto tema tady chybi, a ze nas,
    co mame nase favaly, je celkem dost.
    Proto nevahejte a piste, jak zlepsit
    interier, odhlucnit motor, specialni upravy....
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…