FAVORIT - úplně všechno, co Vás o něm napadá

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA - naše značka

  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.09.99  07:12

    « Re: tachometr

    Pokud byl velkej mraz (pod -20) tak mi tachometr ve Facku ukazoval vyssi rychlost - pri padesatce tak 120, pri devadesatce stal na dorazu na 180 km/h. Trvalo to tak 10 minut, nez se neco zahralo (nikdy jsem neprisel na to, co to dela) a pak se srovnal.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.09.99  00:00

    « Re: tachometr

    V lednu 1999 jsem si poridil facko 93 a otackomer si ze mne delal vylozene dobry den. Po nastartovaní bezel normalne, po ctyrech km "spadl" a ukazoval polovicku otacek. Po urcite dobe si zase vspomnel a vratil se na spravnou polohu. Tato naladovost mu vydrzela az do druhe poloviny cervna, kdy jsem jel na Slovensko a od te doby zatim slape. Uvidime co udela zima. V nejhorsom skusim na vrakaci sehnat jiny.
    Tachometr mne taky pekne pozlobil, ale moji vinou. Vynuloval jsem denni tachometr za jizdy a us nepocital, nevedel jsem ze se to nesmi. Ted uz je v poradku.
  • « 00 Reagovat !

    foto Diamant

    Diamant 05.09.99  23:27

    « Re: tachometr

    Mne sa to stalo taktiez. Tachometer mi najprv piskal a potom prestal behat. Tak som ho dal do ineho Favoritu a tam behal. Ale u mna nie. A naopak jeho tachac u neho nebehal, ale zato u mna ano. Tak sme si ich vymenili a bolo. Ale horsi problem bol otackomer. Asi zmrzol. Ked bolo v aute chladno, tak nefungoval. Az ked sa teplota v budikoch zdvihla, zrazu podskocil a uz bol OK. V lete bol OK stale. Asi sa mrazom tak skratilo vinutie cievky rucicky, ze sa pretrhlo. Stalo sa to niekomu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.09.99  14:02

    « tachometr

    Zniceho nic mi prestal ukazovat pocitac kilometru. Je treba tachometr vymontovat z pristr. desky a odvezt do PAL Kbely. Vadny kus vam vymneni za "novy" s 6ti mesicni zarukou a doplatite necelych 400,-.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.09.99  13:55

    « Re: cepy

    Opravdu pomuze promazani injekcni strikackou, jak uz je to tady jednou popisovano - uz jsou to 2 mesice co jsem to aplikoval a je to O.K.
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.08.99  19:49

    « Bez nadpisu

    FAVORIT IS *.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.08.99  19:15

    « cepy

    Take jsem si u sveho Favorita vsiml vrzani pri vytoceni kol
    ale na uvadene kulove cepy se mi to nezda. Nevite nekdo
    co by to mohlo byt? Mam jeste jeden dotaz nezkousel
    jste nekdo predelat 40 kW motor na 50kw pripadne
    co vsechno je potreba menit Diky Cau
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.08.99  11:22

    « Piste o Favoritech

    Toto tema nenecham zaniknout.
    Piste, piste, piste,....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.08.99  08:42

    « Re: dotaz na piskani

    Jo Fioro, mas pravdu. Pres vikend jsem na to nahodou prisel, kdyz mi syn na parkovisti zacal pomalu odbrzdovat rucni brzdu. Presne jak popisujes, je to nekde v zadnim bubnu. Prilezitostne se na to podivam a pripadne podam cerstve informace.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.08.99  18:28

    « Re: dotaz na piskani

    Dnes som to skusil na Felde a piskne tam v zadnych bubnoch pri uvolneni brzdy noznej aj rucnej. Takze asi nieco v mechanizme vracania celusti ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.08.99  16:47

    « dotaz na piskani

    Jezdim Favoritem asi pet let, a celkem v pohode. Vsak vsichni vime, jake je to auto, a co se da od nej ocekavat. Posledni dobou (uz to budou mozna dva roky) mne rozciluje jedna vec, a to je neprijemne zapisknuti, kdyz se slapne na brzdu. Napred jsem myslel, ze je to brzda, ale spise to souvisi se zhoupnutim predni napravy. Ono muze auto i uplne stat, a tim jak se slapne na pedal, tak se mirne pohne a slabe pisknuti se ozve taky. V servisu mudrovali, promazali kde co, a piska to porad. Na ulici jsem si vsimnul, ze piska tak kazdy druhy Favorit. Nevite nekdo presne, co vlastne piskne a jak to odstanit, co promazat ?
    Dik Pavel
  • « 00 Reagovat !

    foto Diamant

    Diamant 01.08.99  23:18

    « Re: Obrazok

    Ano, mal by som ho mat. Posli mi tvoj e-mail a ja ti cho obratom poslem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.07.99  22:37

    « Obrazok

    nemate niekto obrazok studie Favoritu co navrhol Bertone, a aj palubnu dosku.
  • 00 Reagovat !

    foto Diamant

    Diamant 31.07.99  22:32

    « Favorit

    Trasenie volantom: Mal som ten isty problem. Nechaj si najprv vyvazit kolesa a ked ani to nepomoze, tak este skus vzajomne zamenit. Pripadne sa pozri, ci mas na dlhsej casti klboveho hriadela prednej napravy dynamicky tlmic.


    Vrzganie prednej napravy: Ked sa ozyva pri otacani volantom a pri perovani, tak su to gulove capy riadenia. Ak su manzetky cele, pomoze injektaz oleja injekcnou striekackou s ihlou. Ak su manzetky poskodene - len vymenit.


    Ventil kurenia: Nepoznam ziadny recept. Ja som gumicky menil kazdy rok. Bola to neprijemna praca, lebo je to dost nepristupne. Zlata dobra Felicia - ventil zmizol a problem tiez.


    Odhlucnenie: Kupil som celu sadu na kapotu. Nic moc. Tak som si zohnal taky isty material, ale na metre. Narezal som si presne kusy a oblozil celu stenu motor-interier a teleso kurenia. Rozdiel bol badatelny.

  • 00 Reagovat !

    foto

    26.07.99  15:39

    « Topeni

    Lidi, to je ale pekna rubrika, vsechno tu vrze boucha a huci, to se mi libi. Ja mam taky jeden prima namet, nemate nekdo rozumnou fintu na ventil od topeni? Kompletne vymenim tesneni, nikde nic vybehanyho, a stejne to za pul roku zase tece jak pominuty.
    * ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.07.99  10:09

    « Re: Metabond ... nebo jak se to jmenuje

    Vyrobca, nazov, priblizna cena, kde sa to da zohnat.....ak by som toho nechcel naraz vela. Dik.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.07.99  07:55

    « Metabond ... nebo jak se to jmenuje

    Ten Metabond do převodovky je super, kámoš s ním zachránil převodovku z T613 která byla bez oleje a já jsem to nalil kámošovi do auta, které má najeto poctivých 400tkm a převodovka se uklidnila ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.07.99  07:44

    « To HonzaX: Re:Môžte niekto poradiť

    To som spravil ako prvé. Neviem či dobre, ale vybral som náhon rýchlomeru a hladina bola na úrovni zahrdlenia. Myslím, že ho tam je dosť.
    Uvažoval som o prípravku na bázi mäkkých kovov,
    už neviem nazov, ale je to jeden z tých čo sa lejú do oleja a vyplňujú ryhy v kove. Má s tým niekto
    skúsenosti?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "JOE'S" [.XXX] 22.07.99  21:13

    « Re: Odhlucneni

    Spunty do usi ?
    Ty uz davno pouzivam - nepomaha :(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.07.99  12:45

    « Re: Môľte niekto poradi»?

    S tou převodovkou to není žádná sranda, první si zkontroluj nebo nech zkontrolovat, jestli tam máš dost oleje. Tohle dělají převodovky při dlouhodobějším provozu s malou zásobou oleje nebo bez oleje.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…