AUDI - vše, co k ní můžete říct

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Audi

  • 00 Reagovat !

    foto MSdoplnky

    MSdoplnky 14.01.17  11:59

    « DOPLŇKY PRODEJ LEVNĚ

    Ahoj,

    nabízím tyto doplňky za skvělý ceny, v případě zajmu piště nebo rovnou objednávejte

    www.msdoplnky.webnode.cz

    Martin :-)
  • 00 Reagovat !

    foto pepek79

    pepek79 04.06.11  23:41

    « levné díly

    S těma internetovejma obchodama se roztrh pytel.Ale je fakt, že je to výhodnější než v normálnim krámě nebo servisu.Souhlasim s kolegama, že Bosal stojí za starou bačkoru a některý ty polský taky.Já sázim už nějakou řádku let na osvědčenej Walker.Co jsem tak koukal na netu, tak jsou asi nejlevnější tady [odkaz] dávaj 4 roky záruku a to jsem nikde jinde nenašel.
  • « 00 Reagovat !

    foto Pene3

    Pene3 03.06.11  13:58

    « Re: Audi A3

    [odkaz] -já bych to zkusila tady
  • « 00 Reagovat !

    foto Pene3

    Pene3 13.05.11  10:09

    « Re: AUDI A3 Sportback

    já bych to zkusil tady [odkaz] - všechny info i s nabídkama k prodeji
  • 00 Reagovat !

    foto pepek79

    pepek79 14.04.11  08:28

    « vejfuk

    Máte někdo zkušenost s tímto dodavatelem www.vyfukovesystemy.cz ?Koukal jsem, že maj hodně dobrý ceny výfuků na naše auta a hlavně to nejsou žádný poláci, ale značový originály.Já měl nějakýho poláka a vydržel mi přesně rok a půl, tak jsem si řekl, že si připlatim za kvalitu a koukám, že tady je to skoro za tu samou cenu co jsem kupoval to šitózního polmostrowa nebo jak se to jmenovalo."
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.11.10  11:58

    « Re: AUDI A3 Sportback

    zetkovýá série je špica. líbí se mi víc sportovní tvary. Ačková serie je spíš jako limuzina, to není ono.
  • « 00 Reagovat !

    foto petrumr

    petrumr 24.01.10  09:24

    « Re: Audi A 6 Avant 2,5Tdi,132kw tiptronic

    jestli někdo zanedbal výměnu oleje,nebo tam nalil místo ATF jiný olej,tak v těchto mrazech je možný,že to prorazilo gufero,nebo to vyteklo odvzdušněním.Dolej ATF olej po rysku a zkus to.
  • « 00 Reagovat !

    foto petrumr

    petrumr 24.01.10  09:20

    « Re: AUDI A3 Sportback

    A3
  • « 00 Reagovat !

    foto petrumr

    petrumr 24.01.10  09:16

    « Re: Nevím si radyyyyy

    a co si tak přečíst návod a odblokovat ho zadáním PINu.Nejdříve se měl zapnout klíček zapalování a až potom rádio.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.01.10  02:30

    « Re: Nevím si radyyyyy

    Prosim Vas byla by jste tak hodna a pokud zde dostanete nejakou dobrou radu ktera povede k odblokovani radia byla y jste tak hodna a poslala ji pak mne.mame stejny problem diky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.01.10  02:24

    « Audi A 6 Avant 2,5Tdi,132kw tiptronic

    nemate nekdo zkusenosti s automatickou prevodovkou,dnes jsme prijeli domu po kratke projizdce a bez sebemensi kolize jsme zastavili u domu asi po dvou minutach jsme chteli odjet ale auto se ani nehlo motor sel do otacek ale kola se netocila pak jsem zjistil pod autem vytekly olej z prevodovky ale vubec mne nenapada jak mohl vytect nemate s timto problemem nekdo zkusenost a co musim ted udelat aby bylo auto opet v poradku diky za odpoved
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.12.09  17:38

    « Re: Audi A3

    mrkni se na nahradnidily1.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.12.09  17:36

    « ajimave ceny brzdariny

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.11.09  13:44

    « AUDI A3 Sportback

    Cawte...mozete mi prosim niekto poradit ci je lepsie Audi A3 Sportback alebo BMW 1 ???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.08.09  17:25

    « Re: Audi A3

    Díky...

  • « 00 Reagovat !

    foto PavelK-

    PavelK_ 09.08.09  15:53

    « Re: Re: Audi A3

    Pořád nechápu, o co vám jde? O brzdy, rozvody, filtry nebo o plechařinu? Dám ti námět, zjisti si ceny techto dílů:
    071115562C
    1K0127434B
    1K0129620
    1K1819653B
    N 90813202
    5K0698151
    Ve stejném servisu budou pro všechny značky koncernu stejné, mimochodem jsou to všechny čtyři filtry, olejová zátka a přední desky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.08.09  13:54

    « Re: Re: Audi A3

    Nie všetky súčiastky sú zas tak rovnaké ako sa zdá, sú síce postavené na rovnakom základe, ale niektoré "technické drobnosti" sú u Audi odlišné a stojí to peniaze...
    Ja si myslím, že pri bežných verziách (napr 1,6MPI, 2,0TDI)bude rozdiel v cene nahraných dielov malí, ale keď si priplatíš nejaký nadštandard a ten sa pokazí tak ceny opráv a súčiastok budú podstatne vyššie ako pri VW či Škode.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.08.09  10:36

    « Re: Audi A3

    beru to s pohledu značky. Vím, že OII, Golf a Audi A3 jsou v základu totožné, ale náhradní díly na jednotlivá auta jsou stejně různě drahá ne? Nebo nemusí být?:)

    Kohokoliv jsem se ptal (automechanici; lidi, kteří dováží auta...), tak říkali, že náhradní díly na audi jsou o 30 - 50% dražší než třeba na OII. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli to je pravda...

    CO se týká ceny za pojištění apod, to je jasný, že Audi je 100% dražší a s tím se musí taky počítat:) ale nechtěl bych třeba platit za součástku 20tis u Audi když tu samou bych pořídil na OII za třeba 13tis :-!

    Děkuju moc za odpověď!
  • « 00 Reagovat !

    foto hroch-1958

    hroch 1958 08.08.09  19:32

    « Re: A4 1,8i spadlá spona hadice chl. kapaliny

    dík za info...ta cena je ale poněkud výš..kolem 70 t. Na levnější s prokázaným původem sem nikde nenarazil.
    Luboš
  • « 00 Reagovat !

    foto wikinko

    wikinko 08.08.09  18:17

    « Re: A4 1,8i spadlá spona hadice chl. kapaliny

    co znamena lakava cena? ak je to menej ako 30t Ck, tak je lakava, ak je to len o trochu viac tak nebrat. extremne kazive auto s hlinikovymi napravami, ktore to uz po 12 rokoch maju urcite za sebou. takych prekvapeni ako s tou hadickou budes s tymto autom zazivat dost vela a casto...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…