AUDI - vše, co k ní můžete říct

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Audi

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.07.03  16:04

    « Re: A4 avant - názor

    A ja bych zase nejradeji uplne vymenil vyrobce! Muze mi vubec nekdo vysvetlit, proc je specialne na Audi vse kontruovano tak, aby se k tomu ani slusne vybaveny (ale standardnim naradim) mechanik nedostal? A zkusili jste si uz nekdy sami vymenit treba zarovku v hlavnim svetlometu tzv. na ceste, kdyz to po vas pohranicni policista ciziho statu pozadoval ("bud svitici potkavacky nebo zadny vylet do zahranici...")? Proste * na kvadrat (tedy ta konstrukterska)!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.07.03  11:53

    « A4 avant - názor

    Mám pár měsíců 1,8 20V s automatem r. v. 96. Takové auto jsem si přál :)) a nyní co bych změnil. Málo prostoru na zadních sedadlech, malý zavazadelník. Vím že všechno se u nového modelu změnilo, ale dejte si na to pozor pokud chcete rodinný auto. Připomenu ještě cenu kvalitních náhradních dílů (při srovnání poznáte originál od druhovýroby na první podled). Kdyby měl někdo radu jak svépomocí odstranit občasné zhasnutí displeje klimatizace nebo vyklopení střešního okna ozvěte se možno i na josefstibr@centrum.cz. Počítač žádnou vadu nesignalizuje a anglický manuál od Haynes Publishing mi také nepomohl. Díky a zdravím příznivce Audi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.06.02  10:18

    « kola

    Mohl by mi nekdo rict, jaky kola muzu dat na A3 bez nutnosti rozsirovani blatniku? Myslim, ze 8.5x17" s ET35 by melo byt OK. 10x17" s ET 35 by se tam pry uz nevlezly.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.06.02  10:53

    « audi a4 avant,nebo a6 avant

    cau lidi,potrebuju poradit,jezdim mesicne cca.5000 km a chci avanta tdi r.v 96,nebo 97 ,sedel jsem v a4 a neni tam moc mista,tak nevim,jestli nemam jit do a6? jde mi i o spotrebu a cena by mela byt do 320000!
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.03.02  14:09

    « manual

    Vlastnim AUDI 80 coupe 2,2 petivalec z roku 82. Porsim jestli nekdo mate nejake manualy nebo podobnou dokumentaci, ozvete se
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.01.02  10:03

    « Audinka 80 TDI - spotřeba

    Vlastním AUDI 80 AVANT 1.9 TDI r.v.93 a bohužel, nebo naštěstí nemám uvedenu spotřebu ve velkém TP. Moc by mě zajímalo, kolik je vlastně uvedená spotřeba od výrobce. Prosím šťastného vlastníka takovéto audinky o nahlédnutí do velkého TP a o sdělení všech udávaných spotřeb. Díky moc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.01.02  18:11

    « Audi Coupe 1.8

    Zdravím ...

    Máte někdo tuchu, jestli se tady v republice pohybuje kupátko s 1.8 motorem? Asi budou vzácný, ale kdyby se pohybovalo a bylo třeba na prodej, dejte mi, pls, vědět ... díky ...

    ES (eric_singer@centrum.cz)
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.01.02  15:43

    « 13'' Alu disky

    Měl bych nějaké dotazy, sice nepatřící do této diskuze, ale snad mi někdo odpoví. Nedávno jsem koupil starší automobil s elektronovými disky, ale předchozí majitel s nimi jezdil asi i v zimě nebo je neudržoval, zkrátka jsou špinavé, tato černá špína nejde ničím umýt (zkoušel jsem různé saponáty a nic). Mohl by mi někdo poradit, jak vrátit diskům původní vzhled? Existuje na to vůbec nějaký přípravek? Co takhle nějaká brusná pasta a hadr + hodiny práce? Nebo je zkusit nechat opískovat (nevím jestli to se to vůbec dá dělat na hliníku, na plechových discích ano)? Kolik stojí renovace hliníkových kol? A ještě bych měl jeden malý dotaz, zajímalo by mě, zda je možné přepsat automobil na osobu mladší 18-ti let? Předem Vám děkuji za odpověd(i)!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.01.02  20:58

    « Re: Audi A6

    Jo, davam do toho normalni natural, jak je popsano v manualu k autu.
    RostaB
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.01.02  20:57

    « Re: Audi A6

    Zdar,
    mam A6/100 s 2.8 V6 z roku 96, 30v, zere mi to pri jizde po nedalnicnich cestach kolem 10, po dalnici na to slapu, takze cca 12.5, ve meste kolem 15. Zatim bez potizi, motor ma 185000km, doufam, ze to tak pujde dal, uz jsem na to najel 45000km.
    Rosta
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.12.01  20:31

    « Re: dodatek avant

    Jo je to po rane.ALe nebyla to velka oprava.Jenom na vytazeni nic se neparalo.Jenom me zajima za kolik a kde by mi je zatahli a nebo vymenili.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.12.01  13:31

    « Re: Audi A6

    Teda r.v. 95 nemyslim to moje ale prispevok c. 215
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.12.01  13:30

    « Re: Audi A6

    campagnolo> Nemas pravdu. Ja jeden 2.8 mam a krmim ho 95-kou.

    Ale na druhej strane, vzhladom na to, ze sa jedna o r.v. 95, nema to motor 30V ale 12V a u toho to moze byt inak. Kazdopadne vtedy sa zase nevyrabali 2.4
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.12.01  22:18

    « Re: likvidace pojistné události

    Tak to gratuluji, mimochodem v mezičase, kdy se zřejmě vyřizovala tvoje pojistná událost (psáno jejich žargonem) se podařila jedna zase mně. Bohužel viníkem jsem já a nemaje havar. pojištění, dostanu kulový, tudíž jeden antidárek k vánocům navíc. Štěstí veliký, že službu lékaře jsem já, ani nikdo z rodiny při té havárce nepotřeboval. Jo, je na prodej jedna B3 bouraná na LP.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.12.01  11:14

    « Re: dodatek avant

    A proc sou asi vyfoukly? Je to po rane?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.12.01  10:28

    « Re: likvidace pojistné události

    Micheli, jen na čase, abych sdělil, jak jsem s likvidací po havárii s mou Audi 80 dopadl. Přátelé a známí mi sdělovali různé scénáře, mnohé nepříliš optimistické, ale nakonec to dopadlo tak, že mladá dáma, co mě nabourala, se mi postarala o opravu (v neznačkovém servisu) a po 4 týdnech mi předala klíčky od opraveného vozu, aniž já bych se o cokoliv dalšího staral. Takové jednání považuju za seriosní, v podstatě už mě nazajímá, jak ona se dohodla se svou pojišťovnou a zda na tom snad i něco získala. S pozdravem a přáním krásných a pohodových Vánoc a mnoha a mnoha kilometry bez nehod (vím, o čem mluvím, jsem lékař) Richard
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.12.01  11:42

    « Re: Audi A6

    2.8 V6 jezdi dobre, ale na rozdil od 2,4 V6 papa
    Natural Super Plus.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.12.01  05:50

    « dodatek avant

    Jsou dva vyfoukle
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.12.01  05:49

    « A4 avant

    Nazdar lidi.Potrebuji poradit.Mam moznost koupit A4 avant 2.5 TDI 99 r.v. s vyfouklejma airbagama za 340 000 coz se mi zda velice dobry kup.Ale nevim na kolik me vyjde oprava nebo vymena airbagu.A take jestli by to udelal nekdo jiny nez audi.Diky za radu.HOnza
  • « 00 Reagovat !

    foto Kolik80

    Kolík80 11.12.01  08:43

    « Re: Audi A6

    Na motor 2.8, jsem moc chvalu neslysel.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…