AUDI - vše, co k ní můžete říct

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Audi

  • « 00 Reagovat !

    foto wikinko

    wikinko 08.08.09  18:15

    « Re: Re: Audi A3

    neviem celkom ako tu otazku myslis, ci su diely na audi A3 drahsie ako na OII? ved su to dve do poslednej skrutky uplne totozne auta. postavene na golfe V. rovnaky podvozok, rovnake motory, rovnake prevodovky, rovnaka klima, rovnaky central atd atd atd....
  • 00 Reagovat !

    foto hroch-1958

    hroch 1958 08.08.09  16:59

    « A4 1,8i spadlá spona hadice chl. kapaliny

    Poradí nějaká dobrá duše??? mám možnost koupit A4 1,8i, r.v. 1997, serviska, auto v cajku, motor přede, všechno se zdá OK...až na to, že sem zkusil vytočení na 2,5 tis. ot. a pak razantní odpich ze stoje. Spadla spona od hadice chlazení a vytekla chl. kapalina. Může to být důsledek skryté závady na motoru nebo jenom blbá náhoda?? Auto předtím najelo ze stavu se studeným motorem asi 5 km. Please...HELP xD xD cena auta je lákavá
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.08.09  09:12

    « Re: Audi A3

    Ahoj, díky moc za odpověď. Strašně rád bych si koupil Audi A3, ale všichni mě odraďují kvůli ceně náhradních dílů. Že jsou cca o 50% vyšší. CO se týká škrábance, tak by to platila pojišťovna :-). Hlavně se mi jedná o to co se na Audi nejvíc kazí a kolik to oproti OII je více peněz. Srovnávám to s OII protože druhá volba je právě ona ;-\.

    Díky moc za odpovědi!

  • « 00 Reagovat !

    foto PavelK-

    PavelK_ 07.08.09  20:44

    « Re: Audi A3

    Ale naopak, dá se to srovnávat s OII. Pokud ti jde o to, co se skrývá pod karoserií, tak jsou ceny shodné, jde jen o to, za kolik to který prodejce nabízí. Pokud se staneš účastníkem nějakého toho škrábance, tak tě to (nebo pojišťovnu), bude stát ve většině případů víc.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.08.09  19:58

    « Audi A3

    Zdravím,
    chtěl bych se zeptat na ceny náhradních dílů na Audi A3 2,0Tdi rok výroby od 2004. V jakých cenových relacích se pohybují? Vím, že se to nedá srovnat s Octavií II, ale kdyby ano, jak velký rozdíl to asi je.

    Díky moc za odpovědi!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.05.09  23:49

    « dotaz

    Mam A4,rok 2005,dvoulitr,diesel. Problem je pri startovani zahrateho motoru. Za studena se to nikdy nestane ,ale u zahrateho motoru se pri startu ozve z mista mezi rychlostkou a motorem takove neprirozene zarachoceni.Za studena nikdy,jen za tepla.Vite-li nekdo co to muze byt,dejte vedet,dekuji.Starterem to neni.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.04.09  18:58

    « Re: Audi A6 avant quattro 2.5 Tdi

    Souhlasím s tebou ;-) Protože Audiny jsou nejlepší auta na světě :yes: :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.04.09  18:54

    « Nevím si radyyyyy

    Kluci jakým způsobem lze odblokovat radio v Audi A6 :-) Táta si hrál s pojistkama a ono se zablokovalo, než pojedem do servisu chci vyzkoušet všechny možnosti ;-) Děkuju :-!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.02.09  22:12

    « Audi A6 avant quattro 2.5 Tdi

    Auta se daji rozdelit do ctyr skupin:auta spatna,auta dobra,auta vyborna, a AUDI... >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.04.08  11:32

    « Re: Libový autíčka

    to mas sice pravdu ale audi si drzi cemu urcite dele nez naky citron ,nissal nahradni dily au au mas asi hodne penez že?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.04.08  11:27

    « zateka mi voda do vozu prosim o radu

    važeni ctenari prosim o radu : vlasnim audi a3 a zateka mi voda na koberecek u spolujezdce po vetsim desti tam mam nadilku 0,5 l prosim o radu ty kteří mely stejny problem a zdarne to vyřesily diky moc za radu
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.04.08  18:09

    « Libový autíčka

    POdle me sou audiny (RS4,A5,S5,A6,S6,RS6,A8 a S8) enom auticka pro frajirky a ten kdo chce poradny auto tak si koupi Nissan nebo Citroën za polovic s lepsi vybavou. Jiste, jsou nadherny ale asi bych si to nekoupil... :no: :no: :no:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.03.08  15:53

    « Pneumatiky

    Lidičky mohli byste mi pomoct... mám nové pneumatiky a je to rozměr 225/55/R16 jenže na můj Volkswagen se mi nevlezou. Nechce někdo na Audi???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.03.08  09:57

    « Re: audi a4 avant,nebo a6 avant

    audiny celkově nejsou moc prostorný mam A6 limuz. r.2006 a na 5 metrů dlouhý auto žádná sláva bejt tebou pokud ti nejde o prestiž vol A4 Avant
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.03.08  08:08

    « Nová Audi A3

    myslím že A3 new bude koncem roku 2008
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.06.07  12:47

    « A3

    Čau. uvažuji o koupi A3 a nevím za jak dlouho vyjde novy model. Neví to prosím vás někdo? Aspoň zhruba. Děkuji
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.05.07  23:51

    « Audi V8

    Zdravím.
    Nemáte niekto skúsenosti s Audi V8 r.v. 1992. Som zo SR a u nás sa na to nedajú zohnať náhradné diely. Nevie niekto na koho sa obrátiť v ČR.
    Diki
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.08.03  09:42

    « airbag & servies

    Zdravim, zajimalo by me, jak dlouho by mela svitit po otoceni klickem kontrolka airbagu. Me zhasina asi po 5 vterinach, ale uz se mi jednou stalo, ze nezhasla vubec, diagnostika pak hlasila velky odpor v roznetce bocniho airbagu. Ma s tim nekdo zkusenosti? Mam a4 avant tdi, rocnik 2000, ale zatim jenom kratce, takze by me jeste zajimalo, jestli existuje v Praze nejaky solidni servis, kde by rozumeli audinam a meli trosku lidovejsi ceny, nez co jsem videl na webu u autorizovanych servisu. Diky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.08.03  19:15

    « Manuál A4

    Zdar, jsem rád, že se oživilo téma "čtyř kruhů". Mám prosbu. Nemáte někdo na prodej manuál na A4 1.6 z roku 1995? Může být i v německém jazyce. domr@email.cz Dík.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.07.03  21:36

    « A8 4.2 Q - koupit / nekoupit

    maník to prodává přes bazar, 97, 250000, servisní knížka (moc nová), plná palba, servis stále, 499000,-, vypadá na pohled velmi slušně...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…